12
Real Madrid - PSG (nuotr. SCANPIX)

Antradienį buvo žaidžiamos aštuonios Čempionų lygos rungtynės. Susitiko A, B, C ir D grupių komandos.

12

A grupės rungtynėse susitiko dvi žvaigždžių pilnos komandos, Madrido „Real“ ir PSG. Nors ir pirmosios rungtynės prieš dvi savaites Paryžiuje baigėsi nulinėmis lygiosiomis daugelis ekspertų neabejojo, kad rungtynės bus rezultatyvios ir malonios žiūrovo akiai.

Visgi dėl rezultatyvumo buvo jie buvo neteisus, rungtynės baigėsi šeimininkų pergalė rezultatu 1:0. Vienintelį rungtynių įvartį pelnė po priverstinio keitimo aikštėje pasirodęs Nacho.

Startinės sudėtis

„Real“ Madrid: Navas; Marcelo, Varane, Ramos, Danilo; Kroos, Casemiro, Modrič; Isco, Ronaldo, Jese.

„Paris Saint-Germain“: Trapp; Aurier, Silva, Luiz, Maxwell; Verratti, Motta, Matuidi; Di Maria, Ibrahimovič, Cavani.

Rungtynių eiga:

Madridiečiai sėkmingai atsilaikė iki rungtynių pabaigos ir šventė sunkią pergalę namuose rezultatu 1:0,

88-ąją minutę buvęs karališkojo klubo saugas, Angelis di Maria turėjo puikią progą pasižymėti, tačiau po stipraus smūgio kamuolys atsitrenkė į skersinį, kuris išsaugojo „Realo“ vartus sausus.

Žaidimas iki 77-osios minutės išlieka apylygis, abi komandos stengiasi atakuoti daug, tačiau vis nesėkmingai.

PSG gynėjas Davidas Luizas neleistinai sustabdė Isco užsidirbdamas geltoną kortelę. Isco antrą kartą šios dienos rungtynėse prireikia gydytojų pagalbos, o Luizas bus priverstas praleisti sekančias rungtynes.

Antrojo kėlinio pradžia ir vėl apylygė, tačiau kamuolį kiek daugiau kontroliuoja „Paris Saint-Germain" futbolininkai.

Po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmauja 1:0. Vienintelį rungtynių įvartį pelnė Nacho.

Tik aikštėje pasirodęs Nacho pasižymėjo. Po rikošeto kamuolys atšoko tiesiai „Realo" gynėjui ant kojos ir šiam tereikėjo paspirti kamuolį į tuščius vartus.

Antroji trauma pirmajame kėlinyje! Karališkojo klubo gynėjas Marcelo pajautęs skausmus paprašė keitimo. Aikštėje pasirodė Nacho.

Pirmąjį pusvalandį PSG futbolininkai žaidžia užtikrinčiau ir turėjo kelias progas pasižymėti, tačiau smūgiai skrieja vis šalia vartų.

17-ąją minutę Paryžiaus klubo saugas Marco Verratti patyrė traumą ir buvo priverstinai pakeistas, vietoj jo ant vejos pasirodė Adrien Rabiot.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidžia pozicinį futbolą ir nei vienai komandai nepavyksta įrodyti savo pranašumo.

Rezultatai

A grupė:

„Real“ Madrid 1:0 PSG

35' Nacho [1-0]

„Shakhtar“ 4:0 „Malmo“

29' O. Gladkyj [1-0]

48' D. Srna [2-0]

55' E. Alves da Silva [3-0]

73' A. Teixeira [4-0]

B grupė:

Manchester „United“ 1:0 Maskvos „CSKA“

79' W. Rooney [1-0]

PSV 2:0 „Wolfsburg“

55' J. Locadia [1-0]

86' L. deJong [2-0]

C grupė:

„FC Astana“ 0:0 Madrid „Atletico“

„Benfica“ 2:1 „Galatasaray“

52' Jonas [1-0]

58' L. Podolski [1-1]

67' Luisao [2-1]

85' N. Gaitan („Benfica") - antra geltona kortelė

D grupė:

„Sevilla“ 1:3 Manchester „City“

8' R, Sterling [0-1]

11' Fernandinho [0-2]

25' B. Tremoulinas [1-2]

36' W. Bony [1-3]

„Borussia Gladbach“ 1:1 „Juventus“

18' F. Johnson [1-0]

44' S. Lichtsteiner [1-1]

53' Hernanes („Juventus“) - raudona kortelė