Nusibodo sudėtinga gartraukio priežiūra? Pats laikas išsirinkti naują

Vargu ar kas galėtų paneigti garų rinktuvo svarbą namuose – jis sutraukia kvapus ir drėgmę bei leidžia mėgautis švara. Vis dėlto, kad ir koks naudingas šis prietaisas būtų, senesnės gamybos gartraukiai nemaloniai nuteikia savo priežiūra – nuvalyti sudėtinga, o ir dizainas ne iš puošniųjų. Tuo tarpu naudojantieji naujus garų surinktuvus, neatsidžiaugia – atrodo ir veikia puikiai, ir priežiūra minimali.

Atskleidė, kaip greitai išvalyti orkaitę: spindės lyg nauja

Nauji baldai, buitinė technika ar vonios įranga namuose blizga ir traukia akį švara. Tačiau laikui bėgant tas blizgesys priblėsta. Kaip nesunkiai išvalyti baldus ir įrangą namuose? Ant plieninės buitinės technikos ( šaldytuvo, garų rinktuvo, orkaitės) lieka pirštų atspaudų. Juos valykite be indų ploviklio, nes gali likti neišvalomų rudų dėmių. Nešvarius paviršius geriausia valyti mikropluošto šluoste ir specialiais valikliais, skirtais plieniniams paviršiams prižiūrėti.

Maišytuvas šiuolaikinei virtuvei: į ką būtina atkreipti dėmesį jį renkantis?

Nors ir nedidelis, tačiau neabejotinai svarbus – vandens maišytuvas, kuris virtuvę gali paversti modernia ir patogia erdve, puikiai atliekančia savo funkciją. Vis dėlto, renkantis maišytuvą neužteks žvilgtelti tik į jo dizainą ir kainą, yra ir daugiau savybių, kurias vertėtų apsvarstyti prieš įsigyjant šį įrenginį. Iš ko pagamintas? Nuo to, iš ko pagamintas vandens maišytuvas, priklauso jo ilgaamžiškumas ir dėvėjimosi kokybė.

Pasakė, kaip atsikratyti vaisinių muselių: lengviau nebūna

Jei nenorite, kad vaisinės muselės būtų jūsų namuose, svarbu išlaikyti savo namus tvarkingus, reguliariai išnešti šiukšles ir nepalikti peraugusių vaisių gulinčių vaisių dubenėlyje. Tačiau ką daryti, jeigu namuose vaisinių muselių vis tiek atsiranda? Jeigu namuose turite paprasto acto, galite išbandyti gudrybę su juo. Į actą įlašinkite kelis lašus indų ploviklio, tada stiklinę taip pat uždenkite maistine plėvele ir joje pradurkite keletą skylių. Į stiklinę patekusios musytės nuskęs.

Norite namuose sukurti tobulą terasą? Pasinaudokite šiais patarimais

Pavasaris pamažu įsibėgėja ir kviečia kuo daugiau laiko praleisti lauke. Šiuo metu ypač daug džiaugsmo patiria nuosavas terasas turintys žmonės. Tingios dienos saulės atokaitoje, ramūs vakarai su knyga ir smagūs susitikimai su draugais – visa tai kuria daugybę gražių prisiminimų, šildančių šaltuoju metų laiku. Taigi prieš sezoną būtina pasirūpinti, kad terasa būtų funkcionali ir estetiška, o tai padaryti galima atkreipiant dėmesį į šio sezono tendencijas.

Vilniečių dukrų staigmena mamai atėmė žadą: 70-metė nesulaikė ašarų

70 metų Vilė iš Vilniaus savo 3 dukrų staigmenos nepamirš niekada – jų dėka sena, 40 metų remonto nepatyrusi virtuvė buvo prikelta antram gyvenimui. Pamačiusi, kaip dabar atrodo jos virtuvė, Vilė negalėjo sulaikyti džiaugsmo ašarų. Penktadienį – paskutinė „Namų idėja su IKEA“ šeštojo sezono laida, tačiau ji yra labai ypatinga. Laidos dalyvė Vilė net nenutuokė, kad jos namuose įvyks pokyčiai, nes anketą į projektą užpildė 3 jos dukros – Živilė, Jurgita ir Inga.

Artėjant Velykoms aplinkosaugininkai įspėja – šiuos augalus skinti draudžiama

Artėjant Velykoms aplinkosaugininkai primena, jog šios šventės puošmena neturėtų tapti lietuvių pamėgti pataisai – tai saugomas augalas, už kurio skynimą gresia bauda. „Lietuvoje auga šešių rūšių pataisai, viena iš šių rūšių, patvankinis pataisiukas, įrašytas į Lietuvos saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą.

Mama atrado „stebuklingą“ mišinį: dulkes panaikina 2 savaitėms

Moteris „TikTok“ socialiniame tinkle išplatino vaizdo įrašą, kurį dėkingi žiūrovai peržiūrėjo daugiau nei du milijonus kartų ‒ tai jos „stebuklingo“ „pasidaryk pats“ dulkes „naikinančio“ purškalo receptas. Dulkių valymas yra vienas iš tų darbų, kurie niekada nesibaigia. Atrodo, kai tik vos baigėte darbą, ant visko, ką tik nuvalėte, atsiranda plonas dulkių šydas. Džiugu, kad viena moteris atskleidė, kaip tą „pašalinti“ kartą ir visiems laikams, rašo mirror.co.uk.

Virtuvės projektams įgyvendinti – pasitelkė inžinerinį mąstymą ir bendrakūros principus

Veiklą pradėjo naujas prekės ženklas baldų rinkoje – „DOMDOM“, siūlantis virtuvės projektą įgyvendinti „vienose rankose“. Investuota 2 mln. eurų. Analogų Lietuvos rinkoje neturintis verslo modelis, grįstas dizainerių ir baldų gamintojų partneryste, leidžia ne tik pasiūlyti naujausius technologinius sprendimus, bet ir greitai bei kokybiškai suvaldyti sudėtingą virtuvės įrengimo projektą.

Inovatyvi buitinė technika: nuo šiol palaikyti švarą namuose bus dar lengviau

Investuoti į kokybišką buitinę techniką – verta, ji pasižymi ne tik ilgaamžiškumu, bet gali sutaupyti laiko, jėgų, užtikrinti švarą bei komfortą namuose. Sutiksite, kad prekyboje gausu įvairiausių buitinės technikos prietaisų, tad išsirinkti kokybišką daiktą gali būti sudėtinga. Visgi, prieš įsigyjant įrenginį pirmiausia derėtų atsižvelgti į savo asmeninius poreikius bei pasirinkti tokį prietaisą, kuris gali efektyviausiai juos atitikti.

1 skalbimo mašinos vietos nevalo beveik visi: štai, kodėl tai būtina daryti

Per pastaruosius kelerius metus socialinėje žiniasklaidoje vyksta valymo revoliucija, kai žmonės iš viso pasaulio sulaukia vaizdo įrašų, kuriuose dalijamasi patarimais ir gudrybėmis, kaip palaikyti švarą ir tvarką namuose. Tačiau nepaisant to, ar esate tokio tipo žmogus, kuriam valymas yra tarsi terapija, ar jums labiau patinka stebėti, bet pripažinkime, kad mes visi kai ko išmokstame, rašo mirror.co.uk.

Parduoda 80 metų neliestą namą: pamatykite, kaip atrodo jo vidus

Žvilgsnis į namą, pirmą kartą parduodamą po 80 metų – praktiškai nepaliestas nuo 1930-ųjų. Beveik nepaliestas trijų miegamųjų namas, statytas 1930-aisiais, pateko į Didžiosios Britanijos, Bristolio nekilnojamo turto rinką ‒ jis tebėra išlaikęs to laikotarpio originalumą. Pirmoji namo savininkė jame gyveno iki 104 metų amžiaus. Namas buvo parduodamas pirmą kartą per 80 metų ir yra beveik nepaliestas nuo tada, kai buvo pastatytas.

Ukrainos namų įkūrėjas A. Matvejevas ir Gian Luca suvienijo jėgas: „Yra labai daug būdų, kaip padėti“

Žinomas virtuvės šefas Gian Luca Demarco šį sekmadienį TV3 žiūrovus pakvies kiek kitokiai „La maistas“ laidai. Jis ne tik aplankys nuo karo siaubo pabėgusius ir mūsų šalyje prisiglaudusius ukrainiečius, bet kartu su savo bičiuliu, Lietuvoje gyvenančiu ukrainiečiu režisieriumi Aleksu Matvejevu, ruošiasi pagaminti jiems maisto. Kaip iš Italijos atvykęs Gian Luca, taip ir ukrainietis A. Matvejevas jau ne vienerius metus gyvena Lietuvoje, turi čia šeimą. „Abu čia radome laimę.

Atskleidė 3 augalus, kurie valo orą namuose: verta turėti

Žmogaus sveikatai bei ilgaamžiškumui daroma žala ne visada yra pastebima akiai. Gydytojas Amiras papasakojo apie naujus tyrimus, kurių metu nustatyta, kad trys kambariniai augalai gali jus apsaugoti nuo užteršto oro. Užterštas oras prasiskverbia į plaučius ir gali padaryti didžiulę žalą plaučiams bei paaštrinti tokias ligas kaip astma ir bronchitas. Daktaras Amiras kalbėjo apie azoto dioksido, kurį išskiria automobilių išmetamosios dujos ir elektrinės, keliamą pavojų.

Prieš ir po: kaip atnaujinti kambarį į paauglystę žengiančiam vaikui?

Tai, kas tinka pirmokui, nebūtinai tiks žengiančiam į paauglystę jaunuoliui. Tačiau, kaip sumaniai pritaikyti vaiko kambarį prie besikeisiančių poreikių? Su tokiu klausimu į interjero dizainerę kreipėsi dešimtmetį auginanti mama. Sumaniai išnaudota erdvė ir paauglio poreikius atitinkantis kambarys – interjero dizainerė pademonstravo, kaip to pasiekti. Į paauglystę žengiančio vaiko kambarys nebeatitiko jo poreikių: jame trūko vietos laikyti daiktams, priimti draugams.

Atsikratykite šių 5 daiktų namuose: gali pritraukti nesėkmę

Pasak vastu shastra senovinių Indijos principų, norint namuose sukurti teigiamos energijos šventovę, reikia atsikratyti aksesuarų, meno kūrinių bei kitų medžiagų, kurios kelia netvarką, chaosą ir painiavą. Tačiau, kokie daiktai, pasak jo, į namus gali traukti neigiamą energiją? Tam, kad namuose atsirastų laimė, pozityvumas ar sėkmė, būtina pašalinti netvarką. Būtent apie tai kalba senovinis indų sukurtas gidas – vastu shastra.

Kaip paauglio kambarį paversti tokiu, apie kurį svajotų kiekvienas kompiuterinių žaidimų mylėtojas?

Apie nuosavą kambarį svajoja kiekvienas vaikas. Šio penktadienio TV3 laidos „Namų idėja su IKEA“ herojus Kipras – ne išimtis. Į paauglystę žengiantis 10-metis jį jau turi, tačiau svajonių kambariu jo pavadinti negalėtų – kai kurie baldai jau nebeatitinka augančio vaiko poreikių, pakankamai vietos sutalpinti visiems savo pomėgiams taip pat trūksta. Šios laidos interjero dizainerių užduotis – įrengti šiuolaikišką, jaunuoliui tinkantį kambarį.

PRIEŠ ir PO: 5 šeimos nariai, augintiniai ir kelios skirtingos erdvės vienoje svetainėje

Per pastaruosius, pandemijos paženklintus metus, žmonės aiškiau suprato, kokių namų jie norėtų – išaugo tvarkingų, bei tokių, kur kiekvienas gyventojas turėtų erdvės sau, namų svarba*. Tačiau kaip rasti vietos visos šeimos narių daiktams laikyti, lengvai palaikyti tvarką ir dar sukurti jaukią erdvę visai šeimai svetainėje, kuria dalinasi penki asmenys? O kur dar 4 augintiniai. Pokyčiams pasiryžusi šeima kreipėsi pagalbos į interjero dizainerę.

Iššūkis, su kuriuo susiduria ne viena šeima: kaip svetainę paversti namų centru, neperkrautu daiktais?

Namai – erdvė, kurioje praleidžiame daugybę laiko, ieškome ramybės ar tiesiog leidžiame laisvalaikį. Deja, čia ne visuomet viskas atrodo taip, kaip visuomet svajojome arba kaip įsivaizdavome tada, kai tik įsikūrėme. Šeštąjį sezoną skaičiuojanti žiūrovų pamilta TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ jau visai netrukus ims keisti Lietuvos gyventojų  namus ir pakvies ne tik maloniems atradimams, bet ir pasidalins naudingais patarimais, kurie pravers visiems, norintiems pokyčių.

Šie augalai turėtų atsidurti jūsų namuose: puikiai valo orą

Šiais metais kambariniai augalai – labai madingi, ir tam yra įvairių priežasčių. Dauguma kambarinių augalų labai lengva rūpintis, kad jie žaliuotų ilgai. Be dekoratyvinių priežasčių, daugelis žmonių kambarinius augalus renkasi dėl jų gydomųjų savybių – jie valo orą bei pagerina miego kokybę. Sodininkystės ekspertė iš „Miracle–Gro“ Kate Turner papasakojo, kurie kambariniai augalai teikia daugiausiai naudos.
Į viršų