• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Lietuvoje šiltuoju sezonu mėgaujamės vos 3 vasaros mėnesius. Tačiau ir jie ne visada lepina šiluma ir saulės spinduliais. Todėl patalpų ir atvirų erdvių šildymas yra aktualus ištisus metus. Mūsų šalyje vis plačiau pradedami naudoti infraraudonųjų spindulių šildytuvai, kuriuos pastebime ne tik restoranų terasose, bet ir modernių šeimininkų namuose. Kuo jie yra ypatingi ir naudingi tiek verslui, tiek namams, pasakoja Oro1 ekspertai.

Lietuvoje šiltuoju sezonu mėgaujamės vos 3 vasaros mėnesius. Tačiau ir jie ne visada lepina šiluma ir saulės spinduliais. Todėl patalpų ir atvirų erdvių šildymas yra aktualus ištisus metus. Mūsų šalyje vis plačiau pradedami naudoti infraraudonųjų spindulių šildytuvai, kuriuos pastebime ne tik restoranų terasose, bet ir modernių šeimininkų namuose. Kuo jie yra ypatingi ir naudingi tiek verslui, tiek namams, pasakoja Oro1 ekspertai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šildo ne orą, o paviršius

Produktų kokybės vadovas Laurynas kaip didžiausią privalumą išskiria tai, kad infraraudonųjų spindulių šildytuvas, priešingai nei įprastos šildymo sistemos, sušildo ne orą, o paviršius. „Sukurta šiluma ilgiau išsilaiko patalpose net ir tais atvejais, kai į vidų patenka šalto oro gūsiai. Šiluma yra tolygiai pasiskirstoma po visą patalpų plotą, o žmonės, judėdami iš vienos vietos į kitą, nejaučia kontrastingo oro srovių.“ – teigiama klientų patirtimi dalinasi vyras.

REKLAMA

Tai ypač aktualu klientų aptarnavimo paslaugas teikiantiems verslams, pavyzdžiui, viešbučiams, restoranams, kavinėms, parduotuvėms. Klientai būdami tokiose erdvėse jaučiasi jaukiai, yra linkę daugiau laiko praleisti aptarnavimo vietoje, įsigyti daugiau prekių ar pasinaudoti papildomomis paslaugomis.

Žmonės, naudojantys infraraudonųjų spindulių šildytuvus namuose, žiemą gali žymiai ilgiau mėgautis jaukiomis akimirkomis uždarose terasose arba balkonuose. O išsiilgusiems gryno oro, šie šildytuvai sukuria komfortišką mikroklimatą būnant lauke ilgais pavasario bei rudens vakarais. Jauki, židinio ugnį primenanti šildytuvo šviesa ir maloni šiluma padeda lengviau atsipalaiduoti. O tai ne tik praskaidrina nuotaiką, bet ir sukuria nepakartojamą aplinką visos šeimos susibūrimams ir pokalbiams.

REKLAMA
REKLAMA

Pritaikytas individualiems poreikiams

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai gali būti pastatomi, montuojami prie sienų arba pakabinami. Priklausomai nuo to, kokio dydžio patalpos bus šildomos ir kokie yra individualūs poreikiai, galima rinktis skirtingus montavimo būdus.

Mobilus infraraudonųjų spindulių šildytuvas yra geriausias pasirinkimas, kai norisi daugiau laisvės ir vienu įrenginiu šildyti kelias patalpas. Bet kurioje vietoje pastatomas, lengvas ir paprastai transportuojamas šildytuvas tarnaus tiek vėsią vasarą, tiek ir žvarbią žiemą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Didelėms patalpoms apšildyti puikiai tinka prie sienos montuojamas šildytuvas. Jis neužima daug vietos, per daug neatkreipia į save dėmesio, tačiau efektyviai sukuria malonią šilumą.

Jei erdvės yra nedidelės, jums pravers pakabinamas infraraudonųjų spindulių šildytuvas. Jį montuoti reiktų toje vietoje, kur daugiausiai praleidžiate laiko.

REKLAMA

Atsparūs vėjo gūsiams ir drėgmei

„Infraraudonųjų spindulių šildytuvai tinka ne tik uždarų, bet ir atvirų erdvių šildymui. Tai reiškia, kad staiga sumažėjus oro temperatūrai šiuo įrenginiu galima šildyti lauko terasą, o šiluma neišsisklaido. Vėjuotą dieną sėdint lauke jūs galite jaustis taip, tarsi būtumėte kambaryje prie radiatoriaus“ – lietuvių vis dar neatrastą infraraudonųjų spindulių šildytuvo išskirtinumą pabrėžia Oro1 vadovas Povilas.

REKLAMA

Taip pat šie šilumos įrenginiai yra nepakeičiami pagalbininkai, kai reikia šildyti itin drėgnas patalpas. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra sukurti taip, kad būtų atsparūs tiek vėjui, tiek drėgmei. Todėl jie užtikrina komfortišką mikroklimatą bet kokiomis lauko ir uždarų erdvių oro sąlygomis.

Tinka alergiškiems žmonėms

Povilas pabrėžia, kad šildant patalpas infraraudonųjų spindulių šildytuvu nesukeliama jokia alerginė reakcija. „Šildymo metu į aplinką nėra išskiriamas pašalinis produktas kaip anglies monoksidas, neskatinamas dulkių judėjimas bei nesausinamas oras. Todėl šiuos šildytuvus ypač rekomenduojame tiems, kurie turi alergiją arba padidėjusį jautrumą susirgti kvėpavimo ligomis. Taip pat šis įrenginys labai mėgstamas ir šeimų, kuriose auga vaikai.“ – sveikatai naudingus privalumus akcentuoja Oro1 vadovas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Padeda sutaupyti

Nors populiariausi šio tipo šildytuvai yra elektriniai, jie yra ypač ekonomiški. Vienbalsiai ekspertai tvirtina: „Kadangi infraraudonųjų spindulių šildytuvai prilygsta natūraliai saulės šviesai ir šildo paviršius, jie greitai sukuria bei ilgai išlaiko komfortišką oro temperatūrą. Dėl šios priežasties įrenginiai suvartoja labai mažai energijos. O tai reiškia ir mažesnes sąskaitas už elektrą bei šildymą, jei namuose yra reguliuojami radiatoriai.“

REKLAMA

Dar daugiau komforto suteiks papildomi infraraudonųjų spindulių šildytuvo parametrai. Lengviau įrenginį valdyti padės laikmatis ir nuotolinio valdymo pultelis, o šildymo lygiai leis nustatyti individualius poreikius atitinkantį šildymo intensyvumą. Tiesa, ne visų gamintojų įrenginiai yra vienodai efektyvūs. Rinkoje yra įvairių modelių, tačiau vos keletas naudoja patikimus kaitinimo elementus nuo kurių ir priklauso efektyvumo koeficientas. Renkantis šildytuvą, peržiūrėkite Heatum gamintojo modelius – tai laiko patikrintas ir ekonomiškas energijos suvartojimo atžvilgiu sprendimas.

Infraraudojųjų spindulių šildytuvas ne tik sukurs malonią atmosferą, bet ir papuoš namų aplinką. Be savo tiesioginės paskirties, jis gali tapti puikia interjero detale svetainėje arba balkone. O jei vis dar kyla klausimų, kuris šildytuvas jums yra tinkamiausias - pasikonsultuokite su Oro1 ekspertais, kurie pateiks geriausius jūsų poreikius atitinkančius sprendimus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų