• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Namai – tai mūsų tvirtovė, kurioje galime jaustis saugiai, patogiai ir būti atsipalaidavę. Tai vieta, kurioje galime kurti tokią aplinką, kuri geriausiai atitinka mūsų poreikius – tiek komforto, tiek estetikos atžvilgiu. Sutinkate, kad kiekvienas savo namuose yra nusipelnęs karališko poilsio?

Namai – tai mūsų tvirtovė, kurioje galime jaustis saugiai, patogiai ir būti atsipalaidavę. Tai vieta, kurioje galime kurti tokią aplinką, kuri geriausiai atitinka mūsų poreikius – tiek komforto, tiek estetikos atžvilgiu. Sutinkate, kad kiekvienas savo namuose yra nusipelnęs karališko poilsio?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Lietuviškų baldų gamintojas Magrės baldai liepos mėnesį švenčia savo 27-ąjį gimtadienį ir šia proga pristato naują baldų kolekciją, įkvėptą mūsų žavingos Sostinės, jos senamiesčio, istorijos bei žmonių – Vilnius. „Tai tikras prabangos ir komforto atspindys, traukiantis akį savo išskirtine išvaizda, o unikali, apvalinta minkštų baldų forma – kviečia bendravimui. Toks kolekcijos pavadinimas pasirinktas dėl ypatingos priežasties – šiais metais minimo 700-ojo Lietuvos sostinės gimtadienio. Šiuolaikiškumas, originalumas ir bendravimas – būtent tokias Vilniaus savybes Magrės baldų komanda pasirinko atspindėti naujoje savo kolekcijoje“, – pastebi Magrės baldų marketingo vadovė Milda Katkauskaitė Toricinė. Tad kviečiame sužinoti apie ją daugiau.

REKLAMA

Kas slypi už kolekcijos Vilnius pavadinimo?

Vilnius – Lietuvos sostinė. O žodis sostinė yra kilęs nuo žodžio sostas, kuris asocijuojasi su karaliais, prabanga ir tam tikru estetikos etalonu, reikšminga ir svarbia vieta valstybei, taip, kaip namuose yra svetainės erdvė, kurioje leidžiame laiką su šeima, bendraujame, dalinamės dienos įspūdžiais.

REKLAMA
REKLAMA

Kiekvienas savo namuose esame valdovai, todėl ir juose esantys pagrindiniai baldai turėtų būti verti mūsų. O tam, kad pasijusti savo namų valdovais būtų dar lengviau, prie kiekvieno minkšto baldo (išskyrus fotelio) dovanų bus įteikiama prabangi siuvinėta pagalvėlė su užrašu Visi žino, kas namuose Karalius arba Visi žino, kas namuose Karalienė. Tokia detalė ne tik paįvairins interjerą, bet ir suteiks papildomo komforto sėdint.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Netradicinės formos – kolekcijos išskirtinumas

Suapvalinti kampai, minkšti kraštai ir išlenktos formos šiuo metu užima svarbią vietą interjero dizaine. 2023-aisiais tai viena iš pagrindinių tendencijų, kuri akivaizdžiai atsispindi ir kolekcijos Vilnius balduose. Visi jie pasižymi lenktomis, apvaliomis formomis, kurios atrodo itin puošniai ir šiuolaikiškai. Be to, kreivės unikaliai sušvelnina patalpą, suteikdamos atsipalaidavimo ir nusiraminimo pojūtį, kad galėtumėte mėgautis neprilygstamu poilsiui.

REKLAMA

Ko gero, vieni ryškiausių naujosios Magrės baldų kolekcijos gaminių yra sofos ir minkšti kampai. „Dėl savo išskirtinės formos šie gaminiai tiks ir tiems, kurie taupo vietą, ir tiems, kurie pagrindinį sėdimąjį baldą nori statyti erdviame kambaryje, nebūtinai prie sienos. Dėl gaminio užsisukimo / išsilenkimo jis puikiai atrodys kambario viduryje. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad užapvalinti baldai netaupo vietos, tačiau atvirkščiai – juos galima pasukti tiek, kiek reikia, neaukojant funkcinių zonų patogumo“, – plačiau apie sofų ir minkštų kampų Vilnius privalumus pasakoja M. Katkauskaitė Toricinė.

REKLAMA

Lenkti minkšti baldai tarsi apglėbia erdvę, tokiu būdu sukurdami ypatingą šiltumo pojūtį, kviečia jaukiam bendravimui su šeima ir draugais. Be to, dėl suapvalinto sėdimojo pagrindo jie idealiai dera su apvaliais tos pačios kolekcijos kavos staliukais. Pastarieji yra sudaryti iš kelių dalių, kurios preciziškai susijungia viena su kita, taip įnešdamos į erdvę vizualinio kontrasto bei įdomumo. Galiausiai, ant staliuko pasidėję gardžios kavos ar arbatos puodelį ir įsitaisę ant patogios sofos ar minkšto kampo, galėsite patirti karališkam poilsiui prilygstančią akimirką.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Modifikacijų gausa – būdas atrasti tobulą derinį

Kiekvienas turi unikalią savo namų viziją. Todėl naująją Magrės baldų kolekciją sudaro net keturios skirtingų modifikacijų sofos-minkšti kampai, keturi skirtingo dizaino staliukai, fotelis ir sėdmaišis. Dar daugiau laisvės pildant savo namų viziją suteikia galimybė rinktis norimas baldų kojeles (medines, medines su metaline apdaila arba metalines), gobeleną ir dekoratyvines pagalvėles. Tokiu būdu kiekvienas gali susikurti išskirtinius, savęs vertus baldus.

REKLAMA

Gimtadienis – proga, kuria norisi džiaugtis ir dalintis. Todėl visą liepos mėnesį firminiuose Magrės baldų salonuose vyks žaidimai, kurių metu bus galima laimėti įvairius prizus. Taigi, jei šiuo metu ieškote naujų baldų ar aksesuarų namams ir vertinate aukščiausio lygio kokybę, nepraleiskite progos apsilankyti. Kurkite savo istorijas ant naujosios Magrės baldų kolekcijos Vilnius!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų