NBA rungtynėse akis į akį stojo du MVP apdovanojimo kandidatai – Nikola Jokičius ir Giannis Antetokounmpo. Visgi, pergalė atiteko Denverio „Nuggets“ (50-24) komandai.

Ši namuose 129:106 (37:38, 26:28, 34:19, 32:21) užtikrintai nugalėjo Milvokio „Bucks“ (53-21) krepšininkus.

Denverio klubas pergalių seriją pratęsė iki trijų, o Milvokio ekipa pralaimėjo pirmą kartą per paskutines keturias rungtynes.

N.Jokičius per 32 minutes surinko 31 tašką, atkovojo 6 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, padarė 3 klaidas ir 2 sykius prasižengė.

Savo ruožtu G.Antetokounmpo žaidė 32 minutes, per kurias pasižymėjo 31 tašku, 9 atkovotais, 4 perimtais kamuoliais, 4 rezultatyviais perdavimais, 4 klaidomis bei 2 asmeninėmis pražangomis.

Pirmoje susitikimo dalyje sėkmingiau tvarkėsi svečiai iš Milvokio, kurie antrajame ketvirtyje pirmieji susikrovė dviženklį pranašumą (48:58).

Nepaisant to, dar iki didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai deficitą sumažino bene tris kartus ir priartėjo iki 3 taškų (63:66).

Antroje rungtynių pusėje Denverio klubas ėmė dominuoti. Šis netrukus persvėrė rezultatą, o trečiojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (97:85).

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas pasiekė rekordines aukštumas, išaugo iki 25 ir jau niekam nebekilo abejonių, kas turėtų laimėti šias rungtynes – 126:101.

Verta paminėti, kad antrąją susitikimo dalį aikštės šeimininkai laimėjo rezultatu 66:40.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 31 (9/14 dvit., 1/6 trit., 10/11 baud., 11 rez. perd.), Jamalas Murray 26 (5/10 trit., 9 rez. perd.), Michaelas Porteris Jr. 19 (7 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as (8 atk. kam.) ir Bruce‘as Brownas po 11.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (13/19 dvit., 0/3 trit., 5/7 baud., 9 atk. kam., 4 per. kam.), Khrisas Middletonas (8 atk. kam.), Brookas Lopezas ir Graysonas Allenas po 13, Bobby Portisas 11, Jrue Holiday 9 (7 rez. perd.).