Pergalingai NBA atkrintamosiose varžybose startavo Denverio „Nuggets“ krepšininkai. NBA čempionai titulo gynybą pradėjo namuose 114:103 (25:33, 32:27, 32:18, 25:25) nugalėdami Los Andželo „Lakers“ komandą.

Denverio klubas Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių įsiveržė į priekį 1-0.

Nugalėtojų gretose žibėjo Nikola Jokičius. Serbas per 39 minutes surinko 32 taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir 3 sykius prasižengė.

Dvigubu dubliu pasižymėjo ir Jamalas Murray, per 39 minutes įmetęs 22 taškus ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų.

„Lakers“ gretose išsiskyrė Anthony Daviso ir LeBrono Jameso duetas, kartu pelnęs 59 taškus. A. Davisas per 45 minutes įmetė 32 taškus, atkovojo 14 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus, padarė 2 klaidas ir 3 sykius pažeidė taisykles. Savo ruožtu L. Jamesas žaidė 41 minutę ir surinko 27 taškus, 6 atkovotus, 1 perimtą kamuolį, 8 rezultatyvius perdavimus, blokuotą metimą, bet padarė net 7 klaidas ir sykį prasižengė.

Didžiąją pirmosios rungtynių dalies priekyje buvo Los Andželo klubas, kuris antrajame kėlinyje pirmavo 12 taškų skirtumu (37:49). Nepaisant to, aikštės šeimininkai čia pat surengė spurtą 16:2 ir persvėrė rezultatą (53:51).

Kertiniu tapo trečiasis ketvirtis. Jo pabaigoje Denverio krepšininkai pelnė net 13 taškų be atsako ir atsiplėšė dviženkliu atstumu (89:75). Lemiamo kėlinio metu svečiai kiek priartėjo (98:92), bet aikštės šeimininkai netruko susigrąžinti dviženklio pranašumo (103:93) ir pergalės iš rankų neišleido – 114:103.

Įdomu tai, kad Los Andželo ekipai nepavyksta nugalėti Denverio klubo jau nuo 2022 metų gruodžio 16 dienos. Kitą šansą „Lakers“ turės naktį iš pirmadienio į antradienį.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 32 (14/20 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud., 12 atk. kam., 7 rez. perd.), Jamalas Murray 22 (4/9 trit., 10 rez. perd.), Michaelas Porteris Jr. 19 (8 atk. kam.), Aaronas Gordonas (11 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Kentaviousas Caldwellas-Pope'as (4/10 trit.) po 12.

„Lakers“: Anthony Davisas 32 (12/19 dvit., 0/4 trit., 8/9 baud., 14 atk. kam., 4 blk.), LeBronas Jamesas 27 (8 rez. perd., 7 kld.), Austinas Reavesas ir D'Angelo Russellas (1/9 trit.) po 13, Taureanas Prince'as 11, Rui Hachimura 7.