nikola jokičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nikola jokičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nikola jokičius“.

„Suns“ išsivežė pergalę iš čempionų tvirtovės

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Fynikso „Suns“ (43/30) krepšininkai. Franko Vogelo treniruojama komanda svečiuose 104:97 (29:29, 30:23, 24:21, 21:24) nugalėjo Denverio „Nuggets“ (51/22) klubą. Fynikso komandai Kevinas Durantas pelnė 30 taškų, atkovojo 13 kamuolių bei blokavo penkis metimus. Devinas Bookeris įmetė 17 taškų ir atliko 9 perdavimus. Pralaimėjusiems Nikola Jokičius pelnė 22 taškus, atliko 10 perdavimų ir sugriebė 9 kamuolius.
2024-03-28

Denveryje – Nikola Jokičiaus trigubas dublis ir „Celtics“ nesėkmė

Po atkaklios kovos pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (43/20) krepšininkai. Michaelo Malone'o auklėtiniai namų arenoje 115:109 (30:28, 32:26, 28:26, 25:29) įveikė Bostono „Celtics“ (48/14) klubą. Nikola Jokičius šiąnakt užfiksavo 20–ąjį sezono trigubą dublį. Jis nugalėtojams per 38 žaidimo minutes įmetė 32 taškus (11/18 dvit., 10/10 baud.
2024-03-08

Visų laikų NBA rekordininkas LeBronas Jamesas pasiekė dar vieną istorinę žymą

Pergalę NBA lygoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (42/19), kuri išvykoje 124:114 (27:33, 31:33, 31:23, 35:25) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ (33/29) ekipą. Įsimintinas šis vakaras, nepaisant nesėkmės, buvo LeBronui Jamesui. Jis šiąnakt tapo pirmuoju NBA žaidėju, peržengusiu 40 tūkst. taškų ribą. Puolėjui tam reikėjo 9 taškų. Krepšininkas šią ribą pasiekė antrojo kėlinio pradžioje, kai kaire ranka pataikė iš po krepšio.
2024-03-03

NBA finalo pakartojime nutrūko Nikola Jokičiaus trigubų dublių serija

Sunkią pergalę NBA rungtynėse iškovojo Denverio „Nuggets“ (41/19) ekipa. Michaelo Malone'o treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 103:97 (36:20, 20:31, 27:19, 20:27) nugalėjo Majamio „Heat“ (33/26) komandą. Šiąnakt nutrūko Nikola Jokičiaus keturių trigubų dublių serija. Jis nugalėtojams per 38 minutes įmetė 18 taškų (6/12 dvit., 0/3 trit., 6/6 baud.
2024-03-01

Įspūdingiausi NBA metimai su sirena – kai ryžto laimėti nenumuša ir ištiksėjęs laikas

Šiandien internetą sudrebino įspūdingas Maxo Struso metimas, kai jis iš toliau nei vidurio linija pataikė tritaškį su sirena ir išplėšė dramatišką Klivlendo „Cavaliers“ pergalę prieš Dalaso „Mavericks“. NBA priminė, kad toks metimas – toli gražu ne pirmas.  Nacionalinė krepšinio asociacija savo socialinių tinklų paskyrose pasidalino rinkiniu itin tolimų metimų su sirena, kurie beveik stebuklingai išplėšė pergales. Visi epizodai buvo pateikti nuo 2014-ųjų.
2024-02-28

Prieš „Warriors“ dominavo Nikola Jokičius, o Stepheno Curry tritaškiai skriejo pro šalį

Pergalę NBA rungtynėse iškovojo Denverio „Nuggets“ (39/19) ekipa. Michaelo Malone'o treniruojama komanda svetimoje arenoje 119:103 (30:36, 31:25, 30:26, 28:16) įveikė San Fransisko „Warriors“ (29/27) komandą. Nikola Jokičius nugalėtojų gretose per 36 minutes pelnė 32 taškus (11/18 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 16 atšokusių kamuolių, atliko 16 rezultatyvių perdavimų, perėmė 4 kamuolius, blokavo metimą, tačiau pažeidė taisykles 3 kartus bei suklydo 2 sykius.
2024-02-26

Trigubą dublį užfiksavęs Nikola Jokičius su komanda pasiekė pergalę Portlande

Trigubo dublio naudingumu rungtyniavusio Nikola Jokičiaus vedami Denverio „Nuggets“ (38/19) išvykoje 127:112 (25:20, 38:28, 32:29, 32:35) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ (15/40). Favoritai dar iki ilgosios pertraukos atsiplėšė 63:48 bei vėliau išlaikė solidžią persvarą iki paskutinių sekundžių. Į pergalę savo komandą atvedęs N. Jokičus surinko 29 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir padavė 11 rezultatyvių perdavimų.
2024-02-24

Nikola Jokičius užfiksavo išskirtinį pasiekimą – trigubus dublius išdalino visoms komandoms

Praėjusio NBA sezono čempionas Nikola Jokičius užfiksavo išskirtinį pasiekimą.  Denverio „Nuggets“ žvaigždė praėjusią naktį atliko trigubą dublį prieš Vašingtono „Wizards“ ekipą ir tokią statistiką jis jau užfiksavo prieš visas galimas NBA komandas.
2024-02-23

Nikola Jokičius prakalbo apie galimybę žaisti kartu su Luka Dončičiumi

Denverio „Nuggets“ žvaigždė Nikola Jokičius prakalbo apie galimybę žaisti kartu su Luka Dončičiumi. Aukštaūgis iš Serbijos buvo paklaustas, ar ateityje norėtų žaisti su slovėnų žvaigžde. „Aš nenoriu palikti Denverio… Tačiau jeigu Lukai atsibos žaisti Dalase, jis gali atvykti“, – sakė N.Jokičius. Abu krepšininkai praėjusį savaitgalį dalyvavo „Visų žvaigždžių“ rungtynėse ir artimai bendrauja už aikštelės ribų.
2024-02-20

Domantas Sabonis vėl pranoko Nikola Jokičių ir padėjo „Kings“ dar kartą įveikti čempionus

Pergalę NBA Vakarų konferencijoje išskovojo Sakramento „Kings“ (30/23). Domanto Sabonio atstovaujama komanda rezultatu 102:98 (16:27, 25:26, 30:21, 31:24) įveikė praeito sezono čempionus Denverio „Nuggets“ (36/18).  Tai buvo antroji „Kings“ pergalė per penkias dienas prieš „Nuggets“, kuriuos jie praėjusį penktadienį Sakramente įveikė 135:106. D. Sabonis šiame mače pasižymėjo dvigubu dubliu. Lietuvis per 38 min. pelnė 20 taškų (9/16 dvit., 2/3 baud.