Namų arenoje Jutos „Jazz“ (35-39) krepšininkus priėmusi Sakramento „Kings“ ekipa (45-29) vėl džiaugėsi pergale. Domanto Sabonio atstovaujama komanda svečius įveikė rezultatu 121:113 (32:26, 23:35, 35:17, 31:35).

Domantas Sabonis aikštelėje praleido 38 minutes, per kurias į savo sąskaitą įsirašė dar vieną dvigubą dublį. Lietuvis pelnė 16 taškų (6/13 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias Sakramento komandos gretose buvo Kevinas Huerteris sumetęs 27 taškus per 37 minutes praleistas ant parketo. „Kings“ šiame mače vertėsi be De‘Aarono Foxo pagalbos.

Nors pirmąjį kėlinį Sakramento komanda pradėjo užtikrintai ir po pirmų 12 minučių turėjo 6 taškų pranašumą, tačiau antrame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi „Jazz“. Jutos krepšininkai į šeimininkų krepšį antrajame ketvirtyje supurtė 35 taškus ir ne tik ištirpdė deficitą, tačiau iš išsiveržė į priekį (55:61).

Visgi ilgoji rungtynių pertrauka „karaliams“ įpūtė naujų jėgų, o praėjus pusei trečiojo ketvirčio jie buvo priekyje (80:71). Kėlinį užtikrintai laimėję 35:17 jie turėjo jau dvylikos taškų pranašumą eidami į paskutinį kėlinį (90:78).

„Jazz“ gretose šiąnakt geriausiai pasirodė Walkeris Kessleris. Per 33 minutes krepšininkas pelnė 31 tašką ir atkovojo 11 kamuolių.

Po 74 sužaistų rungtynių „Kings“ užtikrintai stovi trečioje Vakarų konferencijos lentelės vietoje, o Jutos ekipa – 12-oje.

„Kings“: Kevinas Huerteris 27 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Keeganas Murray 22, Harrisonas Barnesas 18 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Domantas Sabonis 16 (6/13 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud., 15 atk. kam., 7 rez. perd.), Davionas Mitchellas 11 (6 rez. perd.), Trey Lylesas 10.

„Jazz“: Walkeris Kessleris 31 (11 atk. kam.), Ochai Agbaji 20 (4 rez. perd.), Kelly Olynykas 17 (8 atk. kam., 10 rez. perd.), Jarrellas Brantley 13, Krisas Dunnas 12 (4 atk. kam., 5 rez. perd.).