newcastle

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „newcastle“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „newcastle“.

Į kampą įvaryta „Newcastle“ vienuolikė neįveikė „Luton“ desanto

Anglijos „Premier lygos“ 23-ojo turo rungtynės tarp „Newcastle“ ir „Luton“ futbolininkų baigėsi rezultatyvia įvarčių fiesta. „Šarkos“ namuose net 4:4 (2:2) nesugebėjo įveikti vienų turnyrinės lentelės autsaiderių.  Per pirmąją rungtynių pusę po du įvarčius pelnė abi ekipos. „Newcastle“ gretose abu kartus pasižymėjo Seanas Longstaffas, o svečių ekipoje įvarčius mušė Gabrielis Osho ir Rossas Barkley.
2024-02-03

UEFA Čempionų lygos starte – lygiosios Milane ir „Leipzig“ pergalė

Antradienio vakarą dvejomis rungtynėms oficialiai startavo 2023/2024 m. UEFA Čempionų lygos sezonas. F grupėje įvyko intriguojanti dvikova Milane tarp vietos „Milan“ ir „Newcastle Utd“. Visgi ažiotažą prieš rungtynės kėlusioje akistatoje įvarčių pelnyta nebuvo ir komandos išsiskyrė taikiai 0:0. Pirmajame kėlinyje svečiai susikūrė kelis gerus šansus pasižymėti, bet Olivier Giroud smūgiai tikslo nepasiekė.
2023-09-19

Čempionų lyga tolsta iš „Tottenham“ horizonto: sužvėrėjęs „Newcastle“ surengė tikrą įvarčių fiestą

„Newcastle United“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose net 6:1 (6:0) sutriuškino Londono „Tottenham“ futbolininkus ir tolina londoniečių viltis kitą sezoną prasibrauti į čempionų lygą. Prieš šias rungtynes ekipas teskyrė trys taškai, tačiau po jų situacija „pentinams“ tapo kritinė iki pirmenybių pabaigos likus vos šešiems turams. „Newcastle Utd“ po 31 sužaistų rungtynių turi surinkęs 59 taškus ir rikiuojasi trečioje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje.
2023-04-23

Fantastišką žygį Anglijoje tęsiantis „Newcastle United“ pakilo į antrąją vietą lygoje

Anglijos „Premier“ lygoje pimriadienio vakarą sužaistos dar ketverios rungtynės antrąją Šv. Kalėdų dieną. Ir toliau puikią formą demonstruoja „Newcastle United“ ekipa, kuri rezultatu 3:0 svečiuose pranoko „Leicester“ futbolininkus. Svečiai irmąjį įvartį įmušė dar 3-ąją rungtynių minutę, kai11 metrų baudinį realizavo puolėjas Chrisas Woodas. Netrukus rezultatas padvigubėjo, kai po puikios kombinacijos įvartį pelnė saugas Miguelis Almironas.
2022-12-26

„Premier“ lygoje dramatišką pergalę iškovojo „Newcastle United“

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dvejos 33-ojo turo rungtynės. Dramatišką pergalę iškovojo „Newcastle United“ ekipa, kuri namuose rezultatu 2:1 įveikė „Leicester City“. 19-ąją minutę pirmieji įsiveržė į priekį svečiai, kai pasižymėjo Ademola Lookmanas. Bet jau 30-ąją Bruno Guimaraesas atstatė pusiausvyrą mače bei rezultatą išlygino.
2022-04-17

„Premier“ lygoje – užtikrinta „Leicester City“ pergalė ir „West Ham“ kluptelėjimas

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį sužaistos dar trejos 16-ojo turo rungtynės.  Pergale džiaugėsi „Leicester City“ ekipa, kuri užtikrintai namuose 4:0 įveikė „Newcastle United“. Nugalėtojams du įvarčius pelnė saugas Youri Tielemansas (38 ir 81 min.), dar po įvartį pridėjo Patsonas Daka (57 min.) ir Jamesas Maddisonas (85 min.). Anglas J. Maddisonas dar atliko ir du rezultatyvius perdavimus.
2021-12-12

Anglijos „Premier“ lygoje –  6 įvarčių drama

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje dramatiškose rungtynėse Londono „West Ham“ svečiuose 4:2 nugalėjo „Newcastle United“ ekipą. „Newcastle United“ į priekį išsiveržė jau 5-ą minutę, kai pasižymėjo Callumas Wilsonas. Nors 18-ą minutę Aaronas Cresswellas rezultatą išlygino, tačiau dar prieš antrąjį kėlinį Jacobas Murphy vėl sugrąžino šeimininkams minimalų pranašumą. „West Ham“ suspindėjo antrame kėlinyje, kai per 13 minučių pelnė tris įvarčius.
2021-08-15

„Liverpool“ Anglijoje vėl prarado taškus

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Newcastle United“ ir „Liverpool“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Callumo Wilsono 13-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas ir „Newcastle Utd“ ataka nutrūko. Trentas Alexanderis Arnoldas 25-ąją minutę vienu lietimu atliko smūgį, tačiau Karlas Darlow meistriškai atrėmė kamuolį. Isaacas Haydenas 33-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.
2020-12-31

„Newcastle United“ savininkai prie ekipos vairo norėtų matyti Pochettino

„Newcastle United“ fanų itin nemėgiamas klubo savininkas Mike'as Ashley pagaliau sutiko parduoti komandą, kurios didžioji dalis akcijų atiteks Saudo Arabijos kronprincui ir milijardieriui Mohammedui bin Salmanui. Sandoris oficialiai turėtų būti užbaigtas jau artimiausiu metu, tačiau naujieji komandos vadovai jau pradėjo dėlioti planus kitam sezonui.
2020-04-22

Anglijos „Premier“ lygoje – pergalingas įvartis paskutinę pridėto laiko minutę

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos čempionate sužaistos vienerios 16-ojo turo rungtynės. Namie žaidę „Newcastle“ futbolininkai po dramatiškos kovos 1:2 pralaimėjo „Wolves“ ekipai. 17-ąją minutę svečius į priekį išvedė portugalas Diogo Jota, tačiau jau vos po penkių minučių Ayoze Perezas tiksliu smūgiu grąžino lygybę rungtynėse. 57-ą mačo minutę aikštelės šeimininkai liko žaisti dešimtyje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo DeAndre Yedlinas.