Anglijos „Premier“ lygoje pimriadienio vakarą sužaistos dar ketverios rungtynės antrąją Šv. Kalėdų dieną. Ir toliau puikią formą demonstruoja „Newcastle United“ ekipa, kuri rezultatu 3:0 svečiuose pranoko „Leicester“ futbolininkus.

Svečiai irmąjį įvartį įmušė dar 3-ąją rungtynių minutę, kai11 metrų baudinį realizavo puolėjas Chrisas Woodas. Netrukus rezultatas padvigubėjo, kai po puikios kombinacijos įvartį pelnė saugas Miguelis Almironas.

Lyg to būtų maža, „Leicester“ netrukus atsilikinėjo jau 0:3, kadangi 32-ąją minutę Joelintonas pelnė ir trečąjį svečių įvartį.

Po pertraukos rezultatas švieslentėje nepakito. „Newcastle United“ tai buvo jau šeštoji pergalė lygoje iš eilės.

Kitame dienos mače užtikrintą pergalę išvykoje šventė Londono „Fulham“ klubas, kuris 3:0 pranoko su devyniais žaidėjais likusią „Crystal Palace“ komandą.

31-ą minutę jamaikietis Bobby`is Reidas nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė savo komandą į priekį. Kitų įvarčių teko laukti antrajame kėlinyje. Jame „Crystal Palace“ bėdos tuo nesibaigė.

Iš pradžių Tyrickas Mitchellis šiurkščiai prasižengė ir netrukus prieš save išvydo raudoną kortelę. Po dešimties minučių kitas gynėjas Jamesas Tomkinsas buvo išvarytas iš aikštės ir  „Crystal Palace“ liko devyniese.

Tuo pasinaudoję svečiai 71-ąją minutę rezultatą padvigubino, o 80-ąją žaidimo minutę Aleksandaro Mitrovičiaus įtvirtino svečių pergalę.

Kiek vėliau vykusiame mače pergalę iškovojo ir „Liverpool“ klubas, kuris svečiuose 3:1 nugalėjo „Aston Villa“ futbolininkus.

Mohamedas Salahas jau 5-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Liverpool“ ekipą į priekį 1:0. Dar iki pertrauokos Virgilas van Dijkas rezultatą padvigubino.

Po pertraukos šeimininkai sušvelnino rezultatą po O. Watkinso įvarčio, bet po keitimo aikštėje pasirodęs aštuoniolikmetis Stefanas Bajceticas 81-ąją minutę galutinai įtvirtino „Liverpool“ pergalę 3:1.