Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Brentford“ ir Londono „Tottenham“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Šeimininkai jau mačo pradžioje išsiveržė į priekį, kai saugas Vitaly Janeltas 15-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Brentford“ į priekį 1:0.

Rezultatą „Brentford“ pavyko padvigubinti prasidėjus antrajam kėliniui, kai Ivanas Toney 54-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Visgi čia pat svečiai turėjo atsakymą. Harry Kane’as 65-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino rezultatą 1:2.

O galiausiai dar po šešių minučių saugas Pierre’as Emile’is Hojbjergas tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir atstatė dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

H.Kane'as dar turėjo šansą išplėšti komandai pergalę, bet jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą.

„Tottenham“ po 16 rungtynių turi surinkęs 30 taškų ir kolkas išlieka ketvirtoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Brentford“ su 20 taškų žengia devintas.