Anglijos „Premier lygos“ 23-ojo turo rungtynės tarp „Newcastle“ ir „Luton“ futbolininkų baigėsi rezultatyvia įvarčių fiesta. „Šarkos“ namuose net 4:4 (2:2) nesugebėjo įveikti vienų turnyrinės lentelės autsaiderių.

Per pirmąją rungtynių pusę po du įvarčius pelnė abi ekipos. „Newcastle“ gretose abu kartus pasižymėjo Seanas Longstaffas, o svečių ekipoje įvarčius mušė Gabrielis Osho ir Rossas Barkley.

„Luton“ futbolininkai į kampą įvarė „Newcastle“

Antrasis ketvirtis daug geriau prasidėjo lygos debiutantams, kurie į priekį išsiveržė 59-ą rungtynių minutę po Carltono Morriso įvarčio 2:3.

Dar po trijų minučių rezultatą padvigubino puolėjas Elijah Adebayo 2:4.

Visgi Eddie Howe auklėtiniams dėka patyrusio Kevino Trippiero 67-ą minutę pavyko atsitiesti 3:4, o rezultatą 73-ią rungtynių minutę išlygino Harvey Barnesas.

Per likusį žaidimo laiką abejoms ekipoms pasižymėti nebepavyko ir permainingos rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis.