Newcastle United“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose net 6:1 (6:0) sutriuškino Londono „Tottenham“ futbolininkus ir tolina londoniečių viltis kitą sezoną prasibrauti į čempionų lygą. Prieš šias rungtynes ekipas teskyrė trys taškai, tačiau po jų situacija „pentinams“ tapo kritinė iki pirmenybių pabaigos likus vos šešiems turams.

„Newcastle Utd“ po 31 sužaistų rungtynių turi surinkęs 59 taškus ir rikiuojasi trečioje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Tottenham“ su 53 taškais žengia penkta, tačiau yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis daugiau už savo konkurentus.

Du kartus šiame susitikime pasižymėjo Jacobas Murphy, kuris pirmasis jau 2-ą mačo minutę atidarė savo įvarčių sąskaitą. Švedas Alexanderis Isakas prie pergalės prisidėjo dviem įvarčiais, o po vieną pelnė Callumas Wilsonas ir brazilas Joelintonas.

Paguodos įvartį „Tottenham“ gretose mušė 49-ąją minutę kamuolį į tolimąjį vartų kampą nukreipęs Harry Kane'as.