Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dvejos 33-ojo turo rungtynės.

Dramatišką pergalę iškovojo „Newcastle United“ ekipa, kuri namuose rezultatu 2:1 įveikė „Leicester City“.

19-ąją minutę pirmieji įsiveržė į priekį svečiai, kai pasižymėjo Ademola Lookmanas. Bet jau 30-ąją Bruno Guimaraesas atstatė pusiausvyrą mače bei rezultatą išlygino.

Kai jau atrodė, kad mačas ir pasibaigs lygiosiomis, tas pats Bruno Guimaraesas tiksint paskutinėms pridėto laiko sekundėms antrajame kėlinyje greitoje kontratakoje pelnė antrąjį įvartį bei padėjo  „Newcastle United“ laimėti susitikimą.

Kitose rungtynėse Londono „West Ham“ ir „Burnley“ mačas baigėsi lgiosiomis 1:1.

„Burnley“ pirmavo 1:0, kai įvartį pelnė W. Weighorstas. Baigiantis pirmajam kėliniui svečiai galėjo rezultatą padvigubinti, bet nerealizavo 11 metrų baudinio.

„West Ham“ po pertraukos rezultatą išlygino, kai 74-ąją minutę įvartį pelnė Tomas Součekas.