„Liverpool“ Anglijoje vėl prarado taškus

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Newcastle United“ ir „Liverpool“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Callumo Wilsono 13-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas ir „Newcastle Utd“ ataka nutrūko.

Trentas Alexanderis Arnoldas 25-ąją minutę vienu lietimu atliko smūgį, tačiau Karlas Darlow meistriškai atrėmė kamuolį.

Isaacas Haydenas 33-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Roberto Firmino pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį galva, tačiau „Newcastle Utd“ vartų sargas dar kartą išgelbėjo savo komandą nuo praleisto įvarčio.

„Liverpool“ surengė pavojingą ataką, kurios smaigalyje atsidūrė Sadio Mane, tačiau pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo greta vartų.