Antradienio vakarą dvejomis rungtynėms oficialiai startavo 2023/2024 m. UEFA Čempionų lygos sezonas.

F grupėje įvyko intriguojanti dvikova Milane tarp vietos „Milan“ ir „Newcastle Utd“.

Visgi ažiotažą prieš rungtynės kėlusioje akistatoje įvarčių pelnyta nebuvo ir komandos išsiskyrė taikiai 0:0.

Pirmajame kėlinyje svečiai susikūrė kelis gerus šansus pasižymėti, bet Olivier Giroud smūgiai tikslo nepasiekė.

Po pertraukos abi komandos bandė vystyti pavojingas atakas, atliko smūgių, bet pritrūkdavo tikslumo. Galiausiai finalinis teisėjo švilpukas paskelbė nulines lygiąsias.

Milano ekipa mače iš viso atliko 25 smūgius, iš kurių į vartus plotą pataikė 8 kartus.

Kitame vakaro mače G grupėje pergalę svečiuose šventė „Leipzig“ klubas, kuris 3:1 (1:1) pranoko Berno „Young Boys“.

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai jau 3-ąją minutę Mohamedas Simakanas smūgiu galva po kampinio išvedė „Leipzig“ į priekį.

Bet šeimininkai dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino, kai įvartį 33-ąją minutę gražiu smūgiu pelnė Meschackas Elia.

Vis tik vokiečiai galiausiai sugebėjo išplėšti pergalę. 74-ąją minutę pasižymėjo Xaveras Schlage, o paskutinėmis minutėmis trečiąjį įvartį dar pelnė Benjamin Sesko.