23
Madrido „Real“ – „Deportio Alaves“ 3:0 (nuotr. SCANPIX)

Aukščiausioje Ispanijos futbolo lygoje įtikinamas pergales šventė favoritai – Madrido „Real“ ir „Barcelona“.

23

Lygoje pirmaujantis „Real“ 3:0 (1:0) namie nugalėjo „Deportio Alaves“.

31-ąją minutę įvartį pelnė Karimas Benzema, 85-ąją – Isco, 88-ąją – Nacho.

„Barcelona“ varžovams mušė keturis – 4:1 (1:0) svečiuose įrodė savo pranašumą prieš „Granada“.

44-ąją minutę katalonus į priekį išvedė Luis Suarezas. 50-ąją minutę rezultatą išlygino Jeremie Boga.

Svečiai reikalus išsprendė mačo pabaigoje. 64-ąją minutę įmušė Paco Alcaceras, 83-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Matthieu Saunier, o paskutinįjį tašką 91-ąją minutę padėjo Neymaras.

Šeimininkai rungtynes baigė dešimtiese – 82-ąją minutę antroji geltona kortelė parodyta Uche Agbo.

Kituose sekmadienio mačuose „Valencia“ 3:0 namie sutriuškino La Korunjos „Deportivo“, o „Sevilla“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti Chichono „Sporting“ – 0:0.

Lygoje pirmauja rungtynėmis mažiau sužaidęs „Real“ (68 taškai). „Barcelona“ (66 tšk.) – antra, Madrido „Atletico“ (58 tšk.) – trečias, „Sevilla“ (58 tšk.) – ketvirta, „Real Sociedad“ (49 tšk.) – penktas.