luis suarezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „luis suarezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „luis suarezas“.

Paviešinti didžiųjų futbolo klubų žaidėjų atlyginimai

Paviešinti didžiųjų pasaulio futbolo klubų žaidėjų atlyginimai. Juos pateikia portalas footballplayerpro.com. Brangiausias dvejų pastarųjų metų UEFA Čempionų lygos nugalėtojo Madrido „Real“ futbolininkas – Cristiano Ronaldo. 32-ejų portugalas per savaitę uždirba 365 tūkstančių svarų sterlingų. Tokia jo sutartis galioja iki 2021-ųjų.
2018-03-22

Ispanijoje „Real“ ir „Barcelona“ varžovų nesigailėjo

Aukščiausioje Ispanijos futbolo lygoje įtikinamas pergales šventė favoritai – Madrido „Real“ ir „Barcelona“. Lygoje pirmaujantis „Real“ 3:0 (1:0) namie nugalėjo „Deportio Alaves“. 31-ąją minutę įvartį pelnė Karimas Benzema, 85-ąją – Isco, 88-ąją – Nacho. „Barcelona“ varžovams mušė keturis – 4:1 (1:0) svečiuose įrodė savo pranašumą prieš „Granada“. 44-ąją minutę katalonus į priekį išvedė Luis Suarezas. 50-ąją minutę rezultatą išlygino Jeremie Boga. Svečiai reikalus išsprendė mačo pabaigoje.