Lidl Grilio talentai

Samo naminės juodos mėsainių bandelės – jums prireiks tik vieno ingrediento

Kartais ruošiant ir paprastus, gerai pažįstamus patiekalus norisi paįvairinimo. TV3 laidoje „Lidl grilio talentai“ grupės „Bix“ narys bei TV prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas išdavė paslaptį, kaip namie pasigaminti juodas mėsainių bandeles. Samas teigė, kad pasiekti tokį rezultatą reikia tik vieno ingrediento.  „Galiu išduoti, kaip bandelės tampa juodos – viskas vyksta labai natūraliai.

Rokenrolo dvasia persmelktas Samo mėsainis nepaliks abejingų: ypatingas dėmesys – juodoms bandelėms

Tapęs TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ vedėju, žinomas kulinaras Vytaras Radzevičius kas kartą kviečia mėgautis vasaros teikiamais malonumais ir gaminti gryname ore. Šįkart jo akys užkliuvo už Panevėžyje esančio seniausio miesto parko, pavadinimu Skaistakalnis. Būtent čia du Vytaro svečiai, kurie laidoje taps varžovais, išbandys save gamindami patiekalus iš jautienos.

Nustebinkite save ir savo svečius – Tadas pasidalijo išskirtinio sprandinės kepsnio receptu

Vasaros savaitgaliai dažnai būna dedikuoti griliui. TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ dalyvis Tadas pademonstravo kaip ant griliaus išsikepti išskirtinį sprandinės kepsnį, kuris tikrai pamalonins gomurį.

Naglio Šulijos vištienos sparnelių marinato receptas: apsilaižysite pirštus

Vasaros sezonas daugeliui neatsiejamas nuo kepimo lauke. Ne išimtis ir TV3 televizijos sinoptikas Naglis Šulija, kuris laidoje „Lidl grilio talentai“ pasidalino savo vištienos sparnelių marinato receptu. N. Šulija pasakojo, kad šis receptas labai mėgstamas jo šeimos narių. „Mano šeimoje jis išbandytas ne kartą ir yra labai mylimas, gerbiamas. Mes su dukra ypatingai jį mėgstame“, – pasakojo sinoptikas.

Vytaro Radzevičiaus meilė iš pirmo žvilgsnio: patiekalas, kuris taps stalo karaliumi

Kad meilė iš pirmo žvilgsnio egzistuoja ne tik filmuose, bet ir realybėje žino tik tie, kurie bent kartą yra apsilankę Andalūzijos regione. Tiesa, vien žengti su koja ant pietų Ispanijos žemės neužtenka – reikia ištyrinėti ir labai spalvingą šio krašto virtuvę. Šįkart gastronominės kelionės gidu tampa gardžiausios laidos „Lidl grilio talentai“ vedėjas Vytaras Radzevičius.

Naglis Šulija atskleidė savo firminių vištienos sparnelių receptą: patiekalas ypatingai žavi dukrą

Kiekvieną penktadienį TV3 laida „Lidl grilio talentai“ su Vytaru Radzevičiumi priešakyje kviečia leistis į vis kitokią kulinarinę kelionę. Šįkart sužinosime, kaip dviem skirtingais receptais gamtoje gardžiai išsikepti daugelio pamėgtą vištieną. Kiek žmonių, tiek ir nuomonių, tačiau laidos vedėjui kas kartą tenka nelengva užduotis – iš dviejų varžovų išsirinkti tik vieną nugalėtoją!  Vytaras ir du savanoriai šį penktadienį gamins Vilniuje, Nemenčinės miškuose, prie Gėlos ežero.

Mindaugo Stasiulio šašlykų marinavimo receptas: su 1 ingredientu mėsos nemarinuotų nė už ką

Vasara neapsieina be grilio patiekalų, kurie marinuojami labai įvairiais būdais. TV3 laidoje „Lidl grilio talentai“ Mindaugas Stasiulis pasidalijo savo asmeniniu šašlykų marinavimo receptu.  Laidų vedėjas pasakojo, kad jis mėsą marinuoja naudodamas tik kelis ingredientus. „Reikia daug paprastų svogūnų supjaustyti ganėtinai stambiai, tada viską gerai išminkyti, kad sultys pasileistų. Jei jau dedi daiktą, tada išspausk iš jo viską.

Sumuštinis pagal Mindaugą Rainį su ypatingomis užtepėlėmis: „Šis miksas sukuria stebuklą“

Ant grilio dažniausiai esame įpratę ruošti mėsą, tačiau šio penktadienio TV3 laida „Lidl grilio talentai“ pakvies į lauke grilintą maistą pažvelgti kitu kampu. Juk yra tokių patiekalų, kurie nė kiek nenusileidžia ant grilio ruošiamiems mėsiškiems skanumynams ir be išimties patinka visiems! Du šios laidos varžovai, TV laidų vedėjas Mindaugas Rainys ir grilio mėgėjas Edvinas Banionis, susitiks gana neįprastoje vietoje – laive.

Išbandykite patys: du gardūs kiaulienos sprandinės receptai iš „Lidl grilio talentų“ laidos

Praėjusį penktadienį TV3 žiūrovus prie ekranų pakvietė nauja ir, ko gero, gardžiausia šios vasaros naujiena – laida „Lidl grilio talentai“. Kiekvieną kartą vis kitoje Lietuvos vietoje patyręs šefas ir laidos vedėjas Vytaras Radzevičius kviečia susikauti vis kitus du dalyvius – šįkart savo jėgas išbandė televizijos laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis ir grilio ekspertas Tadas Žvirblis.

Lietuvių pamėgto patiekalo receptas pagal Mindaugą Stasiulį nepaliks abejingų: „Neišsikepei šašlyko, nebuvo vasaros“

Jau šį penktadienį TV3 žiūrovus prie ekranų pakvies nauja laida, be kurios taps neįsivaizduojamas nė vienas grilio vakarėlis – „Lidl grilio talentai“! Parodyti savo meistriškumą laidos vedėjas Vytaras Radzevičius kas kartą kvies vis kitus du dalyvius, tačiau nugalėtojas bus tik vienas. Pirmojoje laidoje savo jėgas prie grilio išbandys televizijos laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis ir grilio ekspertas Tadas Žvirblis.

Naujos laidos vedėju tapusio Vytaro Radzevičiaus laukia sunki užduotis: „Lygiųjų čia būti negali“

Žinomas kulinaras Vytaras Radzevičius įsitikinęs – maisto gryname ore skonis neretai yra ypač magiškas, o kartu simbolizuoja visų mūsų grįžimą ten, kur ir priklauso – į gamtą. Grynas oras, kvapnūs kepsniai ir gera kompanija – ar kas galėtų būti maloniau šiltą vasaros vakarą? Būtent tokiai patirčiai, tapęs naujosios TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ vedėju, Vytaras nuo kito penktadienio pakvies ir kitus bendraminčius.

Esate nepakeičiamas grilio ekspertas? Tapkite gardžiausio vasaros projekto dalyviu!

Artėjant vasarai, kiekvienas svajojame apie skirtingus su šiltuoju metų sezonu ateinančius privalumus. Vieni yra pasiilgę saulės, kiti – kelionių ar netikėtų, bet kiekvienos vasaros istorija tampančių pažinčių, o dar kiti – gardaus maisto gausioje draugų kompanijoje.
Į viršų