Lidl Grilio talentai

Šašlykų marinatas nustebins savo paprastumu: vasarą šį produktą naudoja visi

Vienas populiariausių patiekalų vasarą – gamtoje kepti šašlykai. Šašlykų marinato receptų yra tikrai įvairių, tačiau TV3 laidoje „Lidl grilio talentai“ susirungę varžovai dalinosi geriausiais per daugybę metų sukauptais šašlykų receptais. Vienas jų – su kiek neįprastu ingredientu – nustebins savo paprastumu ir geru skoniu.

Pietų Amerikos virtuvės mėgėjams – neįprastos argentinietiškos picos receptas

Į TV3 laidą „Lidl grilio talentai“ net 40 metų grilio patiekalus ruošiantis virtuvės šefas Daniele Coscia atnešė argentinietišką dvasią. Lietuvoje jau 10 metų gyvenantis argentinietis parodė ne tik kaip gerai iškepti antrekotą, o ir kaip paruošti puikiai prie jautienos tinkantį autentišką čimičiuri padažą. Šefas taip pat pasidalijo ir itališkos-argentinietiškos picos su jautiena receptu, kuris tikrai sužadins įvairius potyrius.  4 asmenims reikės: 2 vnt.

Dizaineris Robertas Kalinkinas buvo atviras: mano žmona to daryti vapše nemoka

Paskutinė „Lidl grilio talentai“ sezono laida neapsiėjo be iššūkių tiek šefams, tiek kepsninėms. O dėl skaniausio patiekalo titulo konkuruojantis Robertas Kalinkinas paatviravo ir apie asmeninį gyvenimą. Laidoje kovėsi vos 6 mėnesių grilinimo patirtį turintis dizaineris Robertas Kalinkinas ir statybos įrankių nuomotojas Vytis Andriuškevičius, sukaupęs 5 metų čirškinimo patirtį.

Jūros gėrybės namuose: paruošti lengviau, nei atrodo

Jūros gėrybės šiandien karaliauja ne tik restoranuose, bet ir daugelio lietuvių namuose. Būdų, kaip paruošti jūros gėrybes, yra pačių įvairiausių, o kelis jų pademonstravo dalyviai, susirungę TV3 laidoje „Lidl grilio talentai“. Laidoje savo kulinarinius gebėjimus parodė Europos fitneso čempionas Paulius Ratkevičius ir barų vadybininkas Dovydas Kuprys. Dvikovą laimėjo patiekalas, kuris patiks egzotiškos Tailando virtuvės mėgėjams.

Justinas Lapatinskas kulinariniame šou patyrė fiasko: „Labai neskanu, baisus skonis“

LIDL grilio kovos“ nenustoja stebinti televizijos žiūrovų. Šįkart nuožmi kova vyko tarp dainininko Justino Lapatinsko ir pamainos meistro Justino Milašiaus. Tiesa, vienam iš jų gaminti sekėsi kur kas geriau, tad laimėtojas nuo pat griliaus užkūrimo buvo aiškus. Justinas gaminti išmoko gyvendamas bendrabutyje. Ten dažniausiai gamindavo bulves. O visus studentus į virtuvę sukviesdavo jo gaminami grikiai su dešrelėmis. Tobulinti įgūdžius virtuvėje Justiną paskatino meilė.

Roberto Kalinkino deserto receptas taps smaližių svajone: paruošite net ant grilio

Paskutinė šio penktadienio TV3 laida „Lidl grilio talentai“ taps tikra dovana visiems smaližiams. Laukia ne tik drąsūs bandymai ant grilio pagaminti daugelio mėgstamą desertą „Pavlovą“, bet ir ypatingo apversto kriaušių pyrago receptas.

Aktorius Dainius Kazlauskas apie įgūdžius virtuvėje: „Visiškai neturiu klausos gaminti“

Atėjęs į TV3 laidą „Lidl grilio talentai“ aktorius Dainius Kazlauskas prisipažino – tai bus pirmas kartas, kada naudosis griliu. Ir aktoriui iš karto teko suremti jėgas su 15 metų čirškinimo patirtį turinčiu Ruslanu Kotelnikovu. Aktorius neslėpė, kad stiprus ryšys su gaminimu jo nesieja. „Ryšio su virtuve... procentaliai neturiu 98 proc. Visus 98 procentus užima mano žmona Indrutė ir pats jauniausias sūnus Bernardas“, – tikino D. Kazlauskas.

Joninių išvakarėms – netikėto skonio kiaulienos kepsnys pagal Justiną Lapatinską: nustebinsite draugus

Jau šį penktadienį, Joninių išvakarėse, TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ žiūrovų laukia odė kiaulienai! Du laidos herojai nustebins skirtingais, tačiau be galo gardžiais patiekalais – saldžiu kiaulienos sprandinės kepsniu ir nuo kaulo krentančiais kiaulienos šonkauliais. Tačiau kuris iš jų pavergs laidos vedėjo Vytaro Radzevičiaus širdį? Pastarasis dar laidos pradžioje ir pats pasidalins keliais naudingais patarimais, kaip paruošti kiaulieną.

Žiurauskas išdavė paprasčiausią šašlykų receptą: užtruksite vos 15 minučių, o skonis – stebuklingas

Paklaustas apie populiariausią grilio patiekalą vasarą, tikriausiai kone kiekvienas lietuvis atsakytų tą patį – šašlykai! O kaip paruošti juos taip, kad savo draugų būryje neabejotinai būtumėte tituluotas geriausiu jų kepėju? Tą atskleis šio penktadienio TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ svečiai, dėl kurių šašlykais pakvips net anapus ekrano! Tad kokia gi ta neatsivalgomų šašlykų paslaptis? Anot V. Radzevičiaus, kepant šašlykus, svarbiausia yra gera mėsa.

Jokių kulinarinių įgūdžių neturintis aktorius Kazlauskas metė sau iššūkį: „Laimėjau prieš patį save“

Ant grilio iš tiesų įmanoma paruošti viską. Paprasčiausius ir pigiausius, tačiau gardžius patiekalus – taip pat! Būtent tokius šį penktadienį pristatys du TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ dalyviai.

Į lietuvių lėkštes vis dažniau atkeliaujantis „užsienietis“: pasigaminti lengva, o skonis – puikus

Smidrai skanūs tiek žali, tiek ir kepti ar su įvairiais pagardais. Kad patiekalai su smidrais gali stipriai nustebinti, įrodė 4 metus grilio patiekalus ruošianti nagų meistrė Erika Kalinauskaitė TV3 laidoje „Lidl grilio talentai“. Moteris pasidalino ilgai tobulintu vištienos su burokėliais ir smidrais receptu. Vištiena su burokėliais ir smidrais 3 asmenims reikės: 1 šlakelio alyvuogių aliejaus 0,5 vnt. česnako 1 vnt.

Kaukazietiškų šaknų turintis Dzeranovas atskleidė burnoje tirpstančių šašlykų paslaptį: receptą paveldėjo iš tėvo

Šį penktadienį švenčiama nacionalinė grilio diena, todėl TV3 laida „Lidl grilio talentai“ gaminti kvies ir mažus, ir didelius. O kadangi šio vakaro tema – šeima, dalyviams teks pagaminti ir tokius patiekalus, kurie tiktų patiems didžiausiems gurmanams, ir patiems reikliausiems valgytojams – vaikams. Kuriai šeimai su šia užduotimi pavyks susidoroti geriau? Kuris patiekalas labiau patiks laidos vedėjui Vytarui Radzevičiui? Šįkart laidoje susitiks dvi šeimos.

Virtuvės šefas pasidalino troškintos jautienos receptu: abejingų neliks

Ypatingoje „Lidl grilio talentai“ laidoje du šefai iš Lietuvos ir Argentinos parodė, kaip įdomiai paruošti jautieną. Dvikovos laimėtojas, mėsos vikingu pravardžiuojamas Vylius Blauzdavičius, pasidalino nesudėtingu jautienos troškinio receptu. Taip pat jis papasakojo, kaip pjaustyti ir kepti jautieną, kad ji būtų sultinga ir minkšta. Jautienos troškinys su kuskusu 5 porcijoms reikės: 2 vnt.

Vytaras Radzevičius liko nustebęs Živilės Vaškytės kulinariniais sugebėjimais: „Negaliu tuo patikėti!“

Smidrų sezonas prasidėjo! Tai daržovė, kuri vis dažniau puikuojasi ir lietuvių lėkštėse – tiek žalia, tiek ir kepta ar su įvairiais pagardais. Kad patiekalai su smidrais gali stipriai nustebinti, įrodys ir šio penktadienio TV3 laida „Lidl grilio talentai“. Čia laukia ne tik pirmoji moteriška dvikova, bet net ir laidos vedėją Vytarą Radzevičių nustebinsiantys skoniai! Nors lietuviai šią daržovę pamėgo neseniai, kaip teigs laidos vedėjas V. Radzevičius, ji buvo randama jau senovės romėnų laikais.

Paprasta ir skanu: Mantas Bartuševičius pasidalino „degalinių hitu“ galinčių tapti sumuštinių receptu

Sumuštiniai yra mėgstamas skubančių maistas. Tačiau tai gali būti ne tik greitas, o ir skanus bei maistingas, lengvai pagaminamas patiekalas. „Jaučiuosi kaip liaudies balsas – šis patiekalas yra lengvai padaromas ir bet kada galėtų tapti degalinių hitu!“ – taip apie pagamintus sumuštinius TV3 laidoje „Lidl grilio talentai“ atsiliepė komikas Mantas Bartuševičius.

Lietuvos skoniai susipynė su argentinietiška dvasia: kuris patiekalas pavergs Radzevičiaus širdį?

Šio penktadienio laida „Lidl grilio talentai“ taps ypatinga, nes čia susitiks Lietuva ir Argentina. Šios dvi šalys TV3 eteryje jau ne kartą buvo susipynusios dėl tango, o šįkart jas suvienys maistas. Žiūrovai pagaliau sužinos viską apie jautieną, ir kaip ant grilio ją paruošti yra geriausia. Anot laidos vedėjo Vytaro Radzevičiaus, geras jautienos kepsnys jau savaime yra pats tikriausias fenomenas.

Tikrą Italiją į Šakius atvežęs Valdas dalinasi paprastu picos receptu

TV3 laidoje „Lidl grilio talentai“ skaniausios picos kepimo konkurse varžėsi save nenusivylusia namų šeimininke vadinanti Neringa Zeleniūtė ir amatininkas Valdas Staugaitis. Įnirtingoje kovoje dalyviai pasidalino geriausiais picos receptais. Dvikovą laimėjo paprasta, tačiau labai gardi pica.

Bartuševičius atskleidė skaniausio sumuštinio receptą: „Jis bet kada galėtų tapti degalinių hitu“

Naudodami grilį, šiandien žmonės ruošia pačius įvairiausius patiekalus, tačiau populiariausia vis dar lieka mėsa. Šio penktadienio TV3 laida „Lidl grilio talentai“ įrodys, jog nepelnytai pamirštame žuvį, o du grilinimo ekspertai pasidalins receptais, kurie jūsų grilio vakarėlyje taps nepakeičiamais.

Radzevičius iki šiol prisimena pirmąkart ragautos picos skonį: Vilniuje dėl jos nusidriekdavo pusės kilometro eilės

Tikriausiai būtų sunku rasti žmogų, kuris nemėgtų picos. O kaip sako TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ vedėjas Vytaras Radzevičius, šis patiekalas savo populiarumu visame pasaulyje matyt prilygtų tokiems produktams, kaip kiaušiniai ar svogūnai. O svarbiausia, kad picą galima kepti visur – net ir ant grilio! Būtent tą įrodys ir šio penktadienio laidos dalyviai, pasiruošę nustebinti ne tik jų picas vertinsiantį kulinarą, bet ir visus žiūrovus.

Įžymybių treneris Ratkevičius atskleidė dažnai daromą klaidą: „Sudarydamas mitybos planus, aš šį mitą paneigiu“

Jei anksčiau daugelis jūros gėrybių nė nedrįsdavo paragauti, šiandien jos karaliauja ne tik restoranuose, bet ir bene kiekvieno lietuvio namuose. O ir būdų, kaip jas paruošti, yra pačių įvairiausių – tą įrodys ir šio penktadienio TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ dalyviai. Laukia ne tik sveikuoliški, bet ir tikrus gurmanus pradžiuginsiantys receptai! Parduotuvėje rinkdamas ingredientus šios laidos temai, Vytaras Radzevičius žiūrovams atskleis daugybę įdomių detalių.
Į viršų