Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Palik tu jį ramybej moterie, gi metė tave, ir p*sa kitą... Turėk savigarbos.
nekviesk, nereikia
Nuostabi moteris ir mama.
Ineta, esate brandaus amžiaus moteris, palikite ramybėje gražu, kaina vyrą. Tegu kurią ateitį su dabar turima, jauna moterimi.
@Zina Niekaip nesuprantu kodėl vis taip stengiamasi pabrėžti tą Inetos amžių. Ir visada.Asmeniškai man žymiai Ineta charizmatiskesnė už tą kaip sakote jauną. Be to ir graži moteris. Man netgi labai, nes joje kažkokia visuma. Be to jie abu yra dukros tevai. Ir tikrai ne mums spręsti kas kur ir kokioje vietoje turi likti. O Ineta kuo geriausios kloties, tiek asmeniniame gyvenime, tiek kūryboje.
@Zina Deividas turi draugę, bet ta draugė pamiršo, kad turi ji savo 2 vaikus. Visur su Deividu, o vaikai kur? Jų neliko. Uždaryti tarp sienų keturių.
@Onutė Jei visiems nerodo vaikų- tai reikia tik pagirti, vaikus reikia saugoti nuo visokių pliatkininkių ir liežuvautojų. Jei negyvenate kartu ir nesekate kiekvieno poros žingsnio, tai tikriausiai nežinote, ar vaikai uždaryti, ar būna kartu su mama, tiesiog nerodomi viešumoje.
Meškauskiui pradeda šušikti vestuves...
gal alimentų nemoka, finansiškui vaikui nulis....
Kam tau tas SKUDURAS?
pasiilgo
Puiki Ineta. Charizmatiška, talentinga ir graži.
@Šiaip tai Tai tik tamstos grožio samprata ir kažkoks vertinimas. Man ji nėra graži, savaip atgrasi savo amžinu tampymusi schenoje. Bet, be abejo, mes visi turime savo nuomonę...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų