Anglijos „Premier“ lygoje skirtingus pasirodymus surengė dvi stipriausios praėjusio sezono futbolo komandos – Mančesterio „City“ ir „United“.

Titulą ginantis „City“ sekmadienį namuose 6:1 (3:1) sutriuškino „Huddersfield Town“.

„Hetriku“ pasižymėjo Sergio Aguero (25, 35, 75 minutėmis). Po įvartį pridėjo Gabrielis Jesusas (31 min.) ir Davidas Silva (48 min.). Kartą kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių futbolininkas Terence’as Kongolo (84 min.).

Kai S. Aguero mušė pirmąjį įvartį, jam rezultatyvų perdavimą atliko vartininkas Edersonas. Tuo metu D. Silva pasižymėjo preciziškai tiksliu baudos smūgiu.

„Huddersfield Town“ gretose įvartį pelnė Jonas Gorencas Stankovičius (43 min.).

Fiasko patyrė kita Mančesterio komanda – vicečempionė „United“. Ji svečiuose netikėtai pralaimėjo „Brighton and Hove Albion“ – 2:3 (1:3).

Nugalėtojams įvarčius mušė Glennas Murray (25 min.), Shane’as Duffy (27 min.) ir nuo 11 metrų žymos pasižymėjęs Pascalis Grossas (44 min.). Vokietis realizavo savo paties uždirbtą baudinį.

34-ąją minutę tikslus buvo „United“ puolėjas Romelu Lukaku, 95-ąją 11 metrų baudinį įmušė Paulis Pogba, bet Mančesterio komandai laiko išsigelbėti neliko.

Kitose sekmadienio „Premier“ lygos rungtynėse „Watford“ svečiuose 3:1 (1:1) įveikė „Burnley“.

Votfordo futbolininkai pirmieji praleido įvartį. 6-ąją minutę įmušė Jamesas Tarkowski. Į tai svečiai atsakė trimis taikliais spyriais – Andre Gray (3 min.), Troy Deeney (48 min.) ir Willo Hugheso (51 min.).

„Manchester City“ ir „Watford“ laimėjo pirmąsias dvejas rungtynes, „Brighton and Hove Albion“ šventė pirmąją pergalę, „Manchester United“ pirmąkart nusileido varžovams, „Burnley“ sąskaitoje – lygiosios, „Huddersfield Town“ – dvi nesėkmės.