pascalis grossas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pascalis grossas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pascalis grossas“.

Skirtingos nuotaikos Mančesteryje: „City“ surengė šou, „United“ patyrė fiasko

Anglijos „Premier“ lygoje skirtingus pasirodymus surengė dvi stipriausios praėjusio sezono futbolo komandos – Mančesterio „City“ ir „United“. Titulą ginantis „City“ sekmadienį namuose 6:1 (3:1) sutriuškino „Huddersfield Town“. „Hetriku“ pasižymėjo Sergio Aguero (25, 35, 75 minutėmis). Po įvartį pridėjo Gabrielis Jesusas (31 min.) ir Davidas Silva (48 min.). Kartą kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių futbolininkas Terence’as Kongolo (84 min.
2018-08-19

Šventinį „Premier“ lygos turą pradėjo kurioziškas „Bournemouth“ išsigelbėjimas

Callumas Wilsonas įmušė kuriozišką išlyginamąjį įvartį ir išplėšė savo komandai tašką. „Bournemouth“ svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su „Brighton & Hove Albion“ futbolininkais. Šventinį 22-ąjį Anglijos „Premier“ lygos turą įvarčiu iš aštraus kampo pradėjo šeimininkų saugas Anthony Knockaertas. Jam 5-ąją minutę asistavo Jose Izquierdo, o šį į priekį išvedė Pascalis Grossas. 33-ąją minutę už galvos griebėsi Steve’as Cookas.
2018-01-01

„Premier“ lyga: nesustabdoma „Man City“ ir Harry Kane’o „hetrikas“

Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau nesustabdoma lyderė „Manchester City“. Ji savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino „Bournemouth“ futbolininkus. Dubliu pasižymėjo Sergio Aguero. Jis kamuolį į vartus siuntė 27 ir 79 minutėmis. Argentinietis 53-ąją minutę asistavo Raheemui Sterlingui. Šis 85-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą Danilo. „Hetriku“ pasižymėjo Londono „Tottenham Hotspur“ uraganas – Harry Kane’as. Jis įmušė 7, 69 ir 79 minutėmis.
2017-12-23

„Premier“ lygos turą baigė kovingos ir rezultatyvios lygiosios

Keturi rungtynėse įmušti įvarčiai Braitono sirgaliams pergalės nepadovanojo. „Brighton & Hove Albion“ paskutiniajame Anglijos „Premier“ lygos 12-ojo turo mače savo aikštėje 2:2 (1:2) sužaidė su „Stoke City“ futbolininkais. Mačo pradžioje aikštėje dominavo kieta kova. Ji įvartį 28-ąją minutę atnešė svečiams. Po Xherdano Shaqiri perdavimo iš gilumos įmušė Ericas Maximas Choupo-Motingas. „Brighton & Hove Albion“ rezultatą pavyko išlyginti pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje.
2017-11-20

„Premier“ lygoje – įvarčių lietus

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje lijo įvarčiais. Vienose rungtynėse įmušti du, trejose – po tris, o dar vienose – keturi įvarčiai. Lesteryje susitiko dviejų pastarųjų metų Anglijos čempionai. Laimėjo šiemet titulu džiaugęsis klubas – Londono „Chelsea“ 2:1 (1:0) nugalėjo „Leicester City“. 41-ąją minutę įmušė Alvaro Morata, 50-ąją – N’Golo Kante. 62-ąją minutę šeimininkų viltis atgaivino 11 metrų baudinį realizavęs Jamie Vardy.