andre gray

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andre gray“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andre gray“.

Skirtingos nuotaikos Mančesteryje: „City“ surengė šou, „United“ patyrė fiasko

Anglijos „Premier“ lygoje skirtingus pasirodymus surengė dvi stipriausios praėjusio sezono futbolo komandos – Mančesterio „City“ ir „United“. Titulą ginantis „City“ sekmadienį namuose 6:1 (3:1) sutriuškino „Huddersfield Town“. „Hetriku“ pasižymėjo Sergio Aguero (25, 35, 75 minutėmis). Po įvartį pridėjo Gabrielis Jesusas (31 min.) ir Davidas Silva (48 min.). Kartą kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių futbolininkas Terence’as Kongolo (84 min.
2018-08-19

„Premier“ lygoje du taškus prarado Anglijos vicečempionai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje du taškus prarado šalies futbolo vicčempionas – Londono „Tottenham Hotspur“. Jis namie 1:1 (0:1) sužaidė su „West Bromwich Albion“. Svečiai vicečempionus šokiravo greitu įvarčiu. 4-ąją minutę po Jake’o Livermore’o perdavimo įmušė Salomonas Rondonas. „Tottenham Hotspur“ rezultatą pavyko išlyginti po 70-ies minučių, kai 74-ąją pasižymėjo Harry Kane’as.
2017-11-25

„Premier“ lygoje – nerezultatyvios kovos

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje per penkerias 35-ojo turo rungtynes įmušti keturi įvarčiai. Rezultatyviausią mačą sužaidė „Burnley“. Jis svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo Londono „Crystal Palace“. Įvarčiai krito dvikovos pradžioje ir pabaigoje. 7-ąją minutę pasižymėjo Ashley Barnesas, 85-ąją – Andre Gray. Po tikslų smūgį atlikta Vest Bromiče ir Sanderlande.
2017-04-30

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.
2017-04-01

Anglijos „Premier“ lyga. Nubudę čempionai ir fejerverkas Votforde

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje antrąją pergalę iš eilės iškovojo titulą ginantis Lesterio „Leicester City“. Septyni įvarčiai įmušti Votforde. Bene labiausiai intriguojančią dvikovą, vykusią Liverpulyje, laimėjo šeimininkai. Lesterio futbolininkai namie buvo priversti vytis. 14-ąją minutę „Hull City“ į priekį išvedė Samas Clucasas. Čempionai į šį akibrokštą atsakė trimis įvarčiais – Christiano Fuchso (27 min.), Riyado Mahrezo (59 min.) ir Tomo Huddlestone’o (90 min.