32
Liverpulio „Liverpool“ – Londono „Arsenal“ 3:1 (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje antrąją pergalę iš eilės iškovojo titulą ginantis Lesterio „Leicester City“. Septyni įvarčiai įmušti Votforde. Bene labiausiai intriguojančią dvikovą, vykusią Liverpulyje, laimėjo šeimininkai.

32

Lesterio futbolininkai namie buvo priversti vytis. 14-ąją minutę „Hull City“ į priekį išvedė Samas Clucasas. Čempionai į šį akibrokštą atsakė trimis įvarčiais – Christiano Fuchso (27 min.), Riyado Mahrezo (59 min.) ir Tomo Huddlestone’o (90 min., į savo vartus).

„Leicester City“ laimėjo antrąsias rungtynes iš eilės. Po Claudio Ranieri atleidimo čempionai taip pat 3:1 nugalėjo „Liverpool“.

Pastarasis šeštadienį žaidė vieną labiausiai intriguojančių dvikovų – namie priėmė Londono „Arsenal“. Šeimininkai laimėjo 3:1.

Jurgeno Kloppo komanda pirmajame kėlinyje varžovus pribloškė dviem įvarčiais – 9-ąją minutę įmušė Roberto Firmino, 40-ąją – Sadio Mane.

57-ąją minutę intrigą grąžino Danny Welbeckas. Vis dėlto, „Arsenal“ išlyginti rezultato nebuvo lemta. 91-ąją minutę paskutinį tašką padėjo Georginio Wijnaldumas.

Įvarčių fejerverku džiaugėsi Votfordo tribūnos. Mače tarp „Watford“ ir „Southampton“ įmušti septyni įvarčiai. Šeimininkų gerbėjams teko džiaugtis tiksliais smūgiais, bet ne pergale – 3:4.

Svečiams du įvarčius pelnė Nathanas Redmondas (45+2, 86 min.), po vieną – Dušanas Tadičius (28 min.) ir Manolo Gabbiadini (83 min.). D. Tadičius atliko ir du rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų neišgelbėjo Troy Deeney (4 min.), Stefano Okaka (79 min.) bei Abdoulaye Doucoure (90 +4 min.) įvarčiai.

Kitose šeštadienio rungtynėse dublius įmušė Marko Arnautovičius (29, 42 min.), Fernando Llorente (12 min., 90 +2 min.) ir Andre Gray (20 min. – 11 m, 61 min.).

Pirmojo „Stoke City“ 2:0 nugalėjo „Middlesbrough“. Antrojo „Swansea City“ 3:2 įveikė „Burnley“. Pastarajam du įvarčius ir pelnė A. Gray. „Swansea City“ dar vieną tikslų smūgį pridėjo Martinas Olssonas (69 min.).

Likusiame šeštadienio mače Londono „Crystal Palace“ svečiuose 2:0 nugalėjo „West Bromwich Albion“. Įvarčius pelnė Wilfried Zaha (55 min.) ir Andros Townsend (84 min.).

„Liverpool“ (52 taškai) užima trečiąją „Premier“ lygos poziciją. „Arsenal“ (50 tšk.) – penktas, „West Bromwich Albion“ (40 tšk.) – aštuntas, „Stoke City“ (35 tšk.) – devintas, „Southampton“ (33 tšk.) – 10-as, „Burnley“ (31 tšk.) – 12-as, „Watford“ (31 tšk.) – 13-as, „Leicester City“ (27 tšk.) – 15-as, „Swansea City“ (27 tšk.) – 16-as, „Crystal Palace“ (25 tšk.) – 17-as, „Middlesbrough“ (22 tšk.) – 18-as, „Hull City“ (21 tšk.) – 19-as.