danny welbeckas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „danny welbeckas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „danny welbeckas“.

Londono „Arsenal“ išplėšė pergalę karštame mūšyje, „Chelsea“ prarado taškus

Londono „Arsenal“ futbolininkai iškovojo sunkią pergalę Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse, 3:2 (2:1) palauždami „Southampton“ ekipą. Namie žaidęs „Arsenal“ atsiliko, kai 17-ąją minutę įvartį pelnė Shane’as Longas. Jau 28-ąją minutę rezultatą išlygino Pierre’as-Emerickas Aubameyangas, o dar po dešimties minučių šeimininkus į priekį išvedė Danny Welbeckas. Antrajame kėlinyje rezultatą išlygino 72-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Charlie Austinas.
2018-04-08

Europos lyga: „Salzburg“ futbolininkai išmetė „Borussia“

Vokietijos futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ baigė kovas UEFA Europos lygoje. Ją aštuntfinalyje pašalino „Salzburg“ futbolininkai. Ketvirtadienį Austrijoje vykusios rungtynės baigėsi 0:0. Prieš tai Dortmunde svečiai nugalėjo 2:1. Į kitą etapą nepateko ir Liono „Olympique“, ketvirtadienį namie Maskvos CSKA pralaimėję 2:3. Pirmasis mačas Rusijoje baigėsi Prancūzijos komandos pergale 1:0. Bene labiausiai intrigavusioje poroje Londono „Arsenal“ savo aikštėje 3:1 (1:1) pranoko „Milan“. Dubliu pasiž...
2018-03-16

Sensacija FA taurėje: „Arsenal“ išmetė antrojo diviziono komanda

FA taurės varžybose užfiksuota kol kas didžiausia turnyro sensacija. Trečiajame varžybų etape iš tolimesnės kovos pasitraukė Londono „Arsenal“, svečiuose 2:4 (1:2) pralaimėjęs antrojo diviziono „Nottingham Forest“. „Arsenal“ įvarčius pelnė Peras Mertesackeris ir Danny Welbeckas, pasižymėję atitinkamai 23 bei 79 minutėmis.
2018-01-07

„Premier“ lygoje – įvarčių lietus

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje lijo įvarčiais. Vienose rungtynėse įmušti du, trejose – po tris, o dar vienose – keturi įvarčiai. Lesteryje susitiko dviejų pastarųjų metų Anglijos čempionai. Laimėjo šiemet titulu džiaugęsis klubas – Londono „Chelsea“ 2:1 (1:0) nugalėjo „Leicester City“. 41-ąją minutę įmušė Alvaro Morata, 50-ąją – N’Golo Kante. 62-ąją minutę šeimininkų viltis atgaivino 11 metrų baudinį realizavęs Jamie Vardy.
2017-09-09

Anglai sumušė Maltos futbolininkus, danai – Lenkijos

Penktadienį pasaulio futbolo čempionato atrankos varžybose pergales vienodais rezultatais iškovojo anglai bei danai. Anglijos rinktinė F grupėje, kurioje žaidžia ir Lietuvos komanda, svečiuose 4:0 (0:0) sutriuškino Maltos futbolininkus. Du įvarčius pelnė Harry Kane’as (53, 92 minutės), po vieną – Ryanas Bertrandas (86 min.) ir Danny Welbeckas (91 min.). F grupėje slovakai namie 1:0 (0:0) nugalėjo slovėnus. 81-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė Slovėnijos rinktinės narys Miha Mevlja.
2017-09-02

Uraganinis startas: septynių įvarčių fiestoje – fantastiška „Arsenal“ pergalė

Anglijos „Premier“ lyga startavo uraganiniu puolimu. Penktadienį pirmosiose sezono rungtynėse Londono „Arsenal“ namie 4:3 (2:2) palaužė „Leicester City“. Mačo pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais. 2-ąją minutę Hectoras Bellerinas atliko perdavimą centro link. Ten Mohamedas Elneny pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur pirmąjį „Premier“ lygos sezono tikslų smūgį atliko Alexandre’as Lacazette’as (1:1). Šeimininkai persvara ilgai nesidžiaugė.
2017-08-11

Arsene’o Wengero triumfas – trečioji FA taurė per pastaruosius ketverius metus

Visą sezoną kritikuotas Arsene’as Wengeras triumfuoja. Jo treniruojama Londono „Arsenal“ šeštadienį „Wembley“ stadione 2:1 (1:0) nugalėjo Anglijos čempionus „Chelsea“ futbolininkus ir trečiąkart per pastaruosius ketverius metus laimėjo FA taurę. Pirmasis kėlinys Rungtynes aktyviau pradėjo „Arsenal“. Ši komanda pirmosiomis minutėmis kėlė kampinį, bet „Chelsea“ apsigynė. Neilgam. Iškart po kampinio, 5-ąją minutę, kamuolį į vartus pasiuntė Alexis Sanchezas.
2017-05-27

„Arsenal“ toliau sminga – skaudžiai pralaimėjo „Crystal Palace“

Londono „Arsenal“ svečiuose gavo galingą antausį nuo vieno Anglijos „Premier“ lygos autsaiderių – to paties miesto „Crystal Palace“. Šeimininkai pirmadienį 32-ojo turo rungtynes laimėjo užtikrintai – 3:0 (1:0). „Crystal Palace“ aktyviau pradėjo rungtynes, bet nieko nepavojingo sukurti nepavyko. Apsiribota keliais perdavimais į baudos aikštelę. Pamažu iniciatyvą perėmė mačo favoritai – „Arsenal“ futbolininkai. Tačiau 17-ąją minutę į priekį išsiveržė šeimininkai.
2017-04-10

Gražiose ir rezultatyviose grandų rungtynėse – lygiosios

Londono „Arsenal“ sekmadienį paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos 30 turo rungtynėse namie dukart atsiliko, bet nepralaimėjo – sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (1:2) su „Manchester City“. Mačas prasidėjo be žvalgybos. Pirmosiomis minutėmis futbolininkai ne kartą buvo pabėgę nuo varžovų ir likę prieš vartininkus. Tokia ataka 5-ąją minutę baigėsi įvarčiu. Pasižymėjo vokietis Leroy Sane (0:1). Netrukus Kevinas De Bruyne pataikė į virpstą.
2017-04-02

2015-ųjų košmaras „Wembley“ stadione. Kaip nuo tada pasikeitė Anglija ir Lietuva?

Anglija – Lietuva. „Wembley“ stadionas. Sekmadienis. Rungtynės, į kurias nukryps visų Lietuvos futbolo mylėtojų akys. Atrodo, kad prieš Europos grandus dažnai nežaidžiame, tačiau su anglais jų tvirtovėje susitikime 2015-siais. Simboliška, kad beveik tą pačią dieną, tada susitikimas vyko kovo 27-ąją. Tada 4:0 laimėjo varžovai, o pačios rungtynės vyko „į vienus vartus“, o kamuolius į tinklą siuntė Wayne`as Rooney, Danny Welbeckas, Raheemas Sterlingas ir Herry Kane`as.