Londono „Arsenal“ futbolininkai iškovojo sunkią pergalę Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse, 3:2 (2:1) palauždami „Southampton“ ekipą.

Namie žaidęs „Arsenal“ atsiliko, kai 17-ąją minutę įvartį pelnė Shane’as Longas. Jau 28-ąją minutę rezultatą išlygino Pierre’as-Emerickas Aubameyangas, o dar po dešimties minučių šeimininkus į priekį išvedė Danny Welbeckas.

Antrajame kėlinyje rezultatą išlygino 72-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Charlie Austinas. Jam užteko vos minutės, kad pelnytų įvartį.

Vis tik galutinį žodį tarė D.Welbeckas, pelnęs pergalingą įvartį 81-ąją minutę. Tuo rungtynės nesibaigė, nes jau per pridėtą laiką teisėjas parodė po raudoną kortelę „Southampton“ gynėjui Jackui Stephensui ir „Arsenal“ saugui Mohamedui Elneny.

Po pergalės „Arsenal“ lieka šeštas (54 tšk.), o „Southampton“ (28 tšk.) rikiuojasi aštuonioliktas.

Tuo tarpu Londono „Chelsea“ nesugebėjo įveikti „West Ham“ futbolininkų - 1:1 (1:0). Aikštės šeimininkai pirmavo po Cesaro Azpilicuetos įvarčio 36-ąją minutę, bet rezultatą 73-ąją minutę rezultatą lygino Chicharito.

„Chelsea“ lieka penktoje vietoje (57 tšk.), o „West Ham“ keturiolikti (34 tšk.).