Penktadienį pasaulio futbolo čempionato atrankos varžybose pergales vienodais rezultatais iškovojo anglai bei danai.

Anglijos rinktinė F grupėje, kurioje žaidžia ir Lietuvos komanda, svečiuose 4:0 (0:0) sutriuškino Maltos futbolininkus.

Du įvarčius pelnė Harry Kane’as (53, 92 minutės), po vieną – Ryanas Bertrandas (86 min.) ir Danny Welbeckas (91 min.).

F grupėje slovakai namie 1:0 (0:0) nugalėjo slovėnus.

81-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė Slovėnijos rinktinės narys Miha Mevlja.

F grupėje pirmauja anglai (17 taškų), slovakai (15 tšk.) – antri, škotai (11 tšk.) – treti, slovėnai (11 tšk.) – ketvirti, lietuviai (5 tšk.) – penkti, maltiečiai (0 tšk.) – paskutiniai.

Netikėtai lengvą pergalę iškovojo E grupės vidutiniokė Danijos rinktinė, ji namie 4:0 (2:0) sutriuškino lyderę Lenkijos komandą.

C grupėje išsikapstė vokiečiai, svečiuose 2:1 (1:0) išplėšę pergalę prieš čekus.

Vokietijos rinktinę 4-ąją minutę į priekį išvedę Timo Werneris. 78-ąją minutę rezultatą išlygino Vladimiras Darida. Vokiečiams pergalę 88-ąją minutę išplėšė Matsas Hummelsas.