ryanas bertrandas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ryanas bertrandas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ryanas bertrandas“.

„Arsenal“ ir „Man City“ išnešė sveikus kailius, „Southampton“ varžovų nepasigailėjo

Sekmadienį sužaistos trejos Anglijos „Premier“ futbolo lygos 13-ojo turo rungtynės. Bernlyje sveiką kailį sugebėjo išnešti Londono „Arsenal“. Jis 1:0 (0:0) nugalėjo „Burnley“. Londono futbolininkai paspruko realizavę 11 metrų baudinį. Tai 92-ąją minutę padarė Alexis Sanchezas.
2017-11-27

Garethas Southgate’as suteikė šansą trims jaunuoliams

Trys jauni anglai – 20-mečiai Tammy Abrahamas ir Joe Gomezas bei 21-erių Rubenas Loftusas-Cheekas – pirmąkart pakviesti į nacionalinę rinktinę. „Komandų trenerių prašiau būti drąsiems ir pasitikėti jaunimu. Manau, turiu daryti tą patį“, – sprendimą aiškino vyriausiasis Anglijos komandos treneris Garethas Southgate’as. Į rinktinę po traumų grįžta gynėjas Danny Rose’as ir puolėjas Jamie Vardy.
2017-11-02

„Manchester City“ rado pamainą Benjaminui Mendy?

Sunkią traumą patyrusį kairiojo krašto gynėją Benjaminą Mendy „Manchester City“ komandoje gali pakeisti „Southampton“ futbolininkas Ryanas Bertrandas, skelbia Anglijos žiniasklaida. 28-erių R. Bertrandas – Anglijos rinktinės narys. Gynėjas ilgai priklausė Londono „Chelsea“ – 2006–2015 metais. Tačiau futbolininkas kone visą tą laiką buvo skolinamas įvairioms kitoms komandoms. Tokia 2014-aisiais buvo ir „Southampton“. R. Bertrandas pilnateisiu šio ekipos nariu tapo 2015-aisiais.
2017-10-16

Į Lietuvą atvyks 54 kartus už mūsiškius brangesnė Anglijos rinktinė

Savaitgalį Vilnių užplūs Anglijos futbolo gerbėjai. Sekmadienį šalies sostinėje vyks paskutinės 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynės Lietuva – Anglija. Svečių rinktinė – perpildyta futbolo žvaigždžių. Komandos vertė – 54 kartus didesnė nei Lietuvos ekipos. Brangiausi – žinomiausi futbolininkai Futbolo portalas „transfermarkt.com“ visą Lietuvos rinktinę vertina 9,525 milijono eurų. Šią kainą kelia du bene žinomiausi komandos futbolininkai – Lukas Spalvis ir Fedoras Černychas.
2017-10-06

Anglai sumušė Maltos futbolininkus, danai – Lenkijos

Penktadienį pasaulio futbolo čempionato atrankos varžybose pergales vienodais rezultatais iškovojo anglai bei danai. Anglijos rinktinė F grupėje, kurioje žaidžia ir Lietuvos komanda, svečiuose 4:0 (0:0) sutriuškino Maltos futbolininkus. Du įvarčius pelnė Harry Kane’as (53, 92 minutės), po vieną – Ryanas Bertrandas (86 min.) ir Danny Welbeckas (91 min.). F grupėje slovakai namie 1:0 (0:0) nugalėjo slovėnus. 81-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė Slovėnijos rinktinės narys Miha Mevlja.
2017-09-02

„Chelsea“ susitvarkė su „Southampton“

Anglijos „Premier“ lygos lyderė Londono „Chelsea“ pergalė pradėjo 34-ąjį čempionato turą. Londono futbolininkai 4:2 (2:1) namie nugalėjo „Southampton“. Šeimininkai varžovus pribloškė greitu įvarčiu. 5-ąją minutę po Diego Costos perdavimo kamuolį vienu lietimu į tolimąjį vartų kampą nukreipė Edenas Hazardas (1:0). „Southampton“ lygos lyderius šokiravo 24-ąją minutę. Po kampinio ir sumaišties rezultatą išlygino Oriolas Romeu (1:1). „Chelsea“ pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje vėl pirmavo.
2017-04-25

„Premier“ lygos dieną baigė virpstų mūšis ir 11 metrų baudinys į kosmosą

Šeštadienį paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse įvarčių nepelnyta – „Southampton“ namie 0:0 baigė mačą su „Bournemouth“. Mačo pradžioje žaidimo persvarą turėjo šeimininkai. Itin aktyvus buvo Dušanas Tadičius. Sykį jis pataikė virpstą. „Bournemouth“ tenkinosi tolimais smūgiais ir standartinėmis padėtimis. Po kampinio kamuolį nuo vartų linijos teko išmušti „Southampton“ kapitonui Stevenui Daviui. Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino. Abi komandos turėjo progų.
2017-04-02

Edgaro Jankausko galvos skausmas – gynybos grandis, bet silpnų vietų turi ir anglai

Anglijos ir Lietuvos rinktinių vyriausieji treneriai paskelbė komandų narių sąrašus pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynėms „Wembley“ stadione. Pasak sporto komentatoriaus Ervino Kvitkausko, didžiausias Edgaro Jankausko galvos skausmas – gynybos grandis, bet futbolo milžinė Anglija taip pat turi silpnų vietų. Malonus ir ne toks smagus galvos skausmai Lietuvos rinktinė kovo 22-ąją žais draugiškas rungtynes Čekijoje, o 26-ąją – oficialų mačą Anglijoje.
2017-03-16

Paskelbta Anglijos rinktinės sudėtis rungtynėms su Lietuva

Anglijos rinktinės treneris Garethas Southgate'as paskelbė 26 žaidėjų sudėtį pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Lietuvos nacionaline ekipa. Mačas vyks kovo 26 dieną „Wembley“ stadione. Anglai prieš susitikdami su Lietuva, kovo 22 dieną, Dortmunde sužais draugiškas rungtynes su pasaulio čempione Vokietija. Anglijos sudėtis: Vartininkai: Fraseris Forsteris, Joe Hartas, Tomas Heatonas.