marko arnautovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marko arnautovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marko arnautovičius“.

Už galimai rasistinius pasisakymus Austrijos puolėjui gresia diskvalifikacija iš „Euro 2020“

Prieš dvi dienas Austrijos rinktinė Euro 2020 čempionato C grupės rungtynėse 3:1 nugalėjo Šiaurės Makedonijos futbolininkus ir iškovojo pirmą pergalę Europos futbolo čempionatų istorijoje. Vienas iš įvarčio autorių buvo Marko Arnautovičius, kuris 89-ą minutę įmušė trečią austrų įvartį ir užtikrino pergalę.
2021-06-15

„Premier“ lyga: nesustabdoma „Man City“ ir Harry Kane’o „hetrikas“

Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau nesustabdoma lyderė „Manchester City“. Ji savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino „Bournemouth“ futbolininkus. Dubliu pasižymėjo Sergio Aguero. Jis kamuolį į vartus siuntė 27 ir 79 minutėmis. Argentinietis 53-ąją minutę asistavo Raheemui Sterlingui. Šis 85-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą Danilo. „Hetriku“ pasižymėjo Londono „Tottenham Hotspur“ uraganas – Harry Kane’as. Jis įmušė 7, 69 ir 79 minutėmis.
2017-12-23

Ekspertų žodis: ko tikėtis iš Anglijos „Premier“ lygos sezono?

Futbolo gerbėjai sulaukė šventės – šiandien startuoja Anglijos „Premier“ lygos sezonas. Šiemet jis žada didžiulę intrigą: komandos dar labiau sustiprėjo, lygą ir toliau gaubia žaidėjų perėjimų gandų debesis, o nuspėti čempionato nugalėtoją – nepaprastai sunku. Daug žadantis sugrįžimas Šiemet tarp 20-ies komandų nebubus „Hull City“, „Middlesbrough“ ir „Sunderland“. Šios ekipos praėjusiame sezone atsidūrė toli nuo išlikimo. Pirmajai pritrūko šešių, antrajai – 12, trečiajai – 16 taškų.
2017-08-11

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.
2017-04-01

Anglijos „Premier“ lyga. Nubudę čempionai ir fejerverkas Votforde

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje antrąją pergalę iš eilės iškovojo titulą ginantis Lesterio „Leicester City“. Septyni įvarčiai įmušti Votforde. Bene labiausiai intriguojančią dvikovą, vykusią Liverpulyje, laimėjo šeimininkai. Lesterio futbolininkai namie buvo priversti vytis. 14-ąją minutę „Hull City“ į priekį išvedė Samas Clucasas. Čempionai į šį akibrokštą atsakė trimis įvarčiais – Christiano Fuchso (27 min.), Riyado Mahrezo (59 min.) ir Tomo Huddlestone’o (90 min.
2017-03-04

Pasaulio čempionato atranka: Ispanijos ir Italijos lygiosios ir įvarčių liūtis Kosove

Labiausiai intriguojanti ketvirtadienio pasaulio čempionato atrankos dvikova tarp Italijos ir Ispanijos vienuolikių baigėsi lygiosiomis 1:1. Kitose rungtynėse didesnių staigmenų užfiksuota nebuvo. „Juventus“ stadione vykę rungtynės buvo tikras geltonų kortelių lietus: per 90 minučių jų buvo parodyta net 8-ios. Pirmieji įvartį pelnė ispanai, kai 55-ąją minutę pasižymėjo Vitolo. Rezultatą išlyginti Italijos ekipai pavyko 82-ąją minutę po Daniele`io De Rossi realizuoto 11 metrų baudinio.