38
Italija – Ispanija (nuotr. SCANPIX)

Labiausiai intriguojanti ketvirtadienio pasaulio čempionato atrankos dvikova tarp Italijos ir Ispanijos vienuolikių baigėsi lygiosiomis 1:1. Kitose rungtynėse didesnių staigmenų užfiksuota nebuvo.

38

„Juventus“ stadione vykę rungtynės buvo tikras geltonų kortelių lietus: per 90 minučių jų buvo parodyta net 8-ios. Pirmieji įvartį pelnė ispanai, kai 55-ąją minutę pasižymėjo Vitolo. Rezultatą išlyginti Italijos ekipai pavyko 82-ąją minutę po Daniele`io De Rossi realizuoto 11 metrų baudinio.

Be šio susitikimo G grupėje vyko dar dvi rungtynės: Izraelis svečiuose 1:2 įveikė Makedonią (63` Ilija Nestorovski; 25` Tommeras Hemedas, 43` Talas Ben Chaimas), o Lichtenšteinas namuose 0:2 nusileido Albanijai (11` Peteris Jehle į savus vartus, 71` Bekimas Balajus).

D grupėje Austrija lygiosiomis 2:2 sužaidė su Velsu (28` ir `48 Marko Arnautovičius; `22 Joe Allenas ir `45 Kevinas Wimmeris į savus vartus), Airija po Seamuso Colemano įvarčio (`56) įveikė Gruziją, o Moldova namuose neturėjo šansų prieš Serbiją 0:3 (`19 Filipas Kostičius, 37` Branislavas Ivanovičius, 59` Dusanas Tadičius).

I grupėje stebuklingai išsigelbėjo Islandija, kuri 3:2, per pridėtą laiką, palaužė Suomiją (`37 Kari Arnasonas, 90` Alfredas Finnbogasonas, 90` Ragnaras Sigurdssonas; `21 Teemu Pukki, 39` Robinas Lodas), Ukraina išvykoje 2:2 sužaidė su Turkija (`45 Ozanas Tufanas, `81 Hakanas Calhanoglu; `24 Andriy Yarmolenko, `27 Artiomas Kravetsas). Įvarčiais lijo Kosove, kur Kroatija šeimininkams atseikėjo net 6 tikslius smūgius be atsako (`6, `24, `35 Mario Mandžukič, `68 Matej Mitrovičius, `83 Ivanas Perisičius, `90 Nikola Kaliničius).