tommeras hemedas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tommeras hemedas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tommeras hemedas“.

Pasaulio čempionato atranka: nesustabdomi islandai ir stebuklingas italų finiškas

Atrankoje į pasaulio futbolo čempionatą sužaistos dar devynios rungtynės. Nors didesnių staigmenų užfiksuota nebuvo, tačiau Ispanijai teko paprakaituoti prieš Albaniją, o Italija vos išnešė sveiką kailį Makedonijoje. D grupė Paskutiniu metu pasaulį stebinantys Velso futbolininkai šįkart pergalės neiškovojo. Jie namuose 1:1 sužaidė su Gruzija. Pirmieji pasižymėjo „drakonai“, kai 10-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Garethas Bale`as.
2016-10-10

Pasaulio čempionato atranka: Ispanijos ir Italijos lygiosios ir įvarčių liūtis Kosove

Labiausiai intriguojanti ketvirtadienio pasaulio čempionato atrankos dvikova tarp Italijos ir Ispanijos vienuolikių baigėsi lygiosiomis 1:1. Kitose rungtynėse didesnių staigmenų užfiksuota nebuvo. „Juventus“ stadione vykę rungtynės buvo tikras geltonų kortelių lietus: per 90 minučių jų buvo parodyta net 8-ios. Pirmieji įvartį pelnė ispanai, kai 55-ąją minutę pasižymėjo Vitolo. Rezultatą išlyginti Italijos ekipai pavyko 82-ąją minutę po Daniele`io De Rossi realizuoto 11 metrų baudinio.