0
Makedonija – Italija (nuotr. SCANPIX)

Atrankoje į pasaulio futbolo čempionatą sužaistos dar devynios rungtynės. Nors didesnių staigmenų užfiksuota nebuvo, tačiau Ispanijai teko paprakaituoti prieš Albaniją, o Italija vos išnešė sveiką kailį Makedonijoje.

D grupė

Paskutiniu metu pasaulį stebinantys Velso futbolininkai šįkart pergalės neiškovojo. Jie namuose 1:1 sužaidė su Gruzija. Pirmieji pasižymėjo „drakonai“, kai 10-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Garethas Bale`as. Rezultatą išlygino Tornike Okriashvili (57`).

Kitose rungtynėse Airija svečiuose 3:1 nukovė Moldovą. Airiai į priekį išsiveržė jau 2-ąją minutę, kai pasižymėjo Shane`as Longas. Rezultatą išlyginti pavyko Igoriui Bugayevui, kuris mušė 45-ąją minutę. Viską išsprendė du Jameso McCleano įvarčiai 69-ąją ir 76-ąją minutėmis.

Serbija, per vargus, tačiau palaužė Austriją 3:2. Pirmasis įvartį jau 6-ąją minutę pelnė Aleksandras Mitrovičius, rezultatą 15-ąją minutę lygino Marcelas Sabitzeris. Serbus į priekį vėl išvedė tas pats A. Mitrovičius (23`). Jau antrajame kėlinyje lygybę buvo atstatęs Marcas Janko (63`), tačiau pergalę išplėšė Dušanas Tadičius (74`).

G grupė

Izraelis, atrodo, pergalę nusikalė jau pačioje rungtynių su Lichtenšteinu pradžioje, kai du įvarčius sukalė Tommeras Hemedas (3` ir 16`), rezultatą sušvelninti pavyko Maxui Gopelui (49`), rungtynės baigėsi rezultatu 2:1.

Albanija puikiai kovojo su Ispanijos ekipa, tačiau šie antrajame kėlinyje po Diego Costa (55`) ir Nolito (63`) įvarčiai nukalė pergalę ispanams 0:2.

Makedonija po įtemptos kovos namuose nusileido Italijai 3:2. Nors italus į priekį 24-ąją minutę išvedė Andrea Belotti, tačiau du greiti Ilijos Nestorovskio (57`) ir Ferhano Hasanio įvarčiai (59`) išvedė makedonus į priekį. Vis dėlto Ciro Immobile šou ir du įvarčiai (75` ir 90`) lėmė Italijos pergalę.

I grupė

Minimaliu rezultatu 1:0 Kroatija išvykoje palaužė Suomiją. Vienintelį įvartį 18-ąją minutę pelnė Mario Mandžukičius.

Ukraina gana lengvai 3:0 susitvarkė su Kosovu. 31-ąją minutę į savo vartus įsimušė Amiras Rrahmani, o 81-ąją ir 87-ąją pergalę įtvirtino Andriy Yarmolenko ir Ruslanas Rotanas.

Islandija nestabdo. Šįkart 2:0 namuose palaužta Turkija. Du greitai sukritę įvarčiai ir nulėmė rungtynių baigtį: 42-ąją minutę į savus vartus įsimušė Omeras Toprakas, o 44-ąją pasižymėjo Alfredas Finnbogasonas.