filipas kostičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „filipas kostičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „filipas kostičius“.

Oficialu: „Juventus“ įsigijo Frankfurto komandos žvaigždę Kostičių

Turino „Juventus“ penktadienį oficialiai pranešė, jog įsigijo Frankfurto „Eintracht“ komandos žvaigždę Filipą Kostičių, su kuriuo buvo pasirašytas trejų metų trukmės kontraktas. Pasak šaltinių, Italijos klubas už 29-erių metų futbolininką sumokėjo „Eintracht“ 16 mln. eurų siekiantį mokestį, įskaitant įvairius priedus. F. Kostičius rungtyniaudamas Italijoje turėtų savo kišenes papildyti po 2,5 mln. eurų per metus.
2022-08-12

Pasaulio čempionato atranka: Ispanijos ir Italijos lygiosios ir įvarčių liūtis Kosove

Labiausiai intriguojanti ketvirtadienio pasaulio čempionato atrankos dvikova tarp Italijos ir Ispanijos vienuolikių baigėsi lygiosiomis 1:1. Kitose rungtynėse didesnių staigmenų užfiksuota nebuvo. „Juventus“ stadione vykę rungtynės buvo tikras geltonų kortelių lietus: per 90 minučių jų buvo parodyta net 8-ios. Pirmieji įvartį pelnė ispanai, kai 55-ąją minutę pasižymėjo Vitolo. Rezultatą išlyginti Italijos ekipai pavyko 82-ąją minutę po Daniele`io De Rossi realizuoto 11 metrų baudinio.