stefano okaka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stefano okaka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stefano okaka“.

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.
2017-04-01

Anglijos „Premier“ lyga. Nubudę čempionai ir fejerverkas Votforde

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje antrąją pergalę iš eilės iškovojo titulą ginantis Lesterio „Leicester City“. Septyni įvarčiai įmušti Votforde. Bene labiausiai intriguojančią dvikovą, vykusią Liverpulyje, laimėjo šeimininkai. Lesterio futbolininkai namie buvo priversti vytis. 14-ąją minutę „Hull City“ į priekį išvedė Samas Clucasas. Čempionai į šį akibrokštą atsakė trimis įvarčiais – Christiano Fuchso (27 min.), Riyado Mahrezo (59 min.) ir Tomo Huddlestone’o (90 min.