Trečiadienį buvo sužaisti likę aštuoni UEFA Čempionų lygos grupių varžybų antrojo turo mačai. Juose didžiausią sensaciją pateikė šveicarų „Zurich“ klubas, išvykoje parklupdęs patį AC „Milaną“.

Sunkią pergalę iškovojo praėjusio sezono UEFA Čempionų lygos finalininkas „Manchester United“. Jis namuose sugebėjo panaikinti įvarčio deficitą bei 2:1 (0:0) nugalėjo Vokietijos čempionę „Wolfsburg“. Įvarčius „raudoniesiems velniams“ pelnė: 59 min. Ryanas Giggsas ir 78 min. Michaelas Carrickas.

Ne ką lengviau sekėsi kitam anglų grandui – Londono „Chelsea“. „Mėlynieji“ po 18 min. pelnyto vienintelio Nicolaso Anelkos įvarčio minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) Kipre palaužė vietos Nikosijos APOEL vienuolikę.

Itin skaudų antausį patyrė sunkius laikus išgyvenanti AC „Milan“ ekipa, kuri savo aikštėje sensacingai  0:1 (0:1) nusileido turnyro debiutantams „Zurich“ futbolininkams. Pergalę šveicarų komandai lėmė 10 min. pelnytas Hannu Tihineno įvartis.

Kitas varžybų favoritas Madrido „Realas“ įrodė savo vertę ir per šešias minutes 3:0 nokautavo Marselio „Olympique“ žaidėjus. Pirmąjį kėlinį kaip lygūs su lygiais žaidę prancūzai antrojo viduryje padarė vieną klaidą, po kurios „karališkojo klubo“ futbolininkai pelnė dar du įvarčius, taip neleisdami suabejoti savo pranašumu: 58 min. ir 64 min. pasižymėjo Cristiano Ronaldo, o 61 min. 11 metrų baudinį realizavo Kaka.

Tuo tarpu pirmus tris taškus į savo sąskaitą įsirašė Deivido Šembero Maskvos CSKA, kuri namuose 2:1 (1:0) Stambulo „Besiktasą“. Lietuvis žaidė visas 90 min.

Visų trečiadienio rungtynių rezultatai ir statistika:

A grupė:

„Bayern“ (Vokietija) – „Juventus“ (Italija) 0:0.

„Girondins“ (Prancūzija) – „Maccabi“ (Izraelis) 1:0 (0:0).

Įvartis: 83 min. Michaelis Ciani 1:0.

B grupė:

CSKA (Rusija) – „Besiktas“ (Turkija) 2:1 (1:0).

Įvarčiai: 7 min. Alanas Dzagojevas 1:0,61 min. Milošas Krasičius 2:0, 90 min. Ekremas Dagas 2:1.

„Manchester United“ – „Wolfsburg“ 2:1 (0:0).

Įvarčiai: 56 min. Edinas Džeko 0:1, 59 min. Ryanas Giggsas 1:1,78 min. Michaelas Carrickas 2:1.

C grupė:

AC „Milan“ (Italija) – „Zurich“ (Šveicarija) 0:1 (0:1).

Įvartis: 10 min. Hannu Tihinenas 0:1.

„Real“ (Ispanija) – Marselio „Olympique“ (Prancūzija) 3:0 (0:0).

Įvarčiai: 58 min. Cristiano Ronaldo 1:0, 61 min. Kaka (iš 11 m. baudinio) 2:0, 64 min. Cristiano Ronaldo 3:0.

D grupė:

„Porto“ (Portugalija) – „Atletico“ 2:0 (0:0).

Įvarčiai: 75 min. Radamel Falcao 1:0, 82 min. Rolando 2:0.

APOEL (Kipras) – „Chelsea“ 0:1 (0:1).

Įvartis: 18 min. Nicolas Anelka 0:1.

Siūlome pasižiūrėti „Real“–„Olympique“, AC „Milan“–„Zurich“ ir CSKA–„Besiktas rungtynių įvarčius: