mėlynieji

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mėlynieji“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mėlynieji“.

Čempionų taurė: „Arsenal“ išsigelbėjo rungtynėse su „Chelsea“

Tęsiasi tarptautinis čempionų taurės turnyras, kuriame žaidžia prestižiškiausios Europos futbolo komandos. Trečiadienį Dubline lygiosiomis 1:1 išsiskyrė du Londono klubai – „Arsenal“ ir „Chelsea“. Baudinių serijoje triumfavo „kanonieriai“. Rungtynėse „Chelsea“ greitai išsiveržė į priekį. 5-ąją minutę po Cesco Fabrego perdavimo pasižymėjo Antonio Rudigeris. „Mėlynieji“ 14-ąją minutę galėjo padvigubinti skirtumą, bet Alvaro Morata nerealizavo 11 metrų baudinio.
2018-08-01

Anglijoje – „Liverpool“ ir „Man City“ pergalės

Anglijos „Premier“ lygoje sužaisti dar penki susitikimai, kuriuose pergales šventė dvikovų favoritais laikyti „Liverpool“ ir „Manchester City“. Mančesterio „mėlynieji“ namuose 3:1 susitvarkė su „Hull City“. Pirmąjį įvartį į savo vartus įsimušė Ahmedas El Mohamady (31`), jau antrajame kėlinyje po vieną pridėjo Sergio Aguero (48`) ir Fabianas Delphas (64`). Paguodos įvartį pelnė Andrea Ranocchia (85`). „Liverpool“ ekipa svečiuose 2:1 nugalėjo „Stoke City“ klubą.
2017-04-08

Londono "Chelsea" pripažintas metų klubu

Londono „Chelsea“ klubas pripažintas geriausiu 2011/2012 metų  futbolo sezono klubu. Tokį sprendimą priėmė Europos futbolo klubų asociacija pirmadienį. Praėjusiame sezone „mėlynieji“ laimėjo UEFA Čempionų lygą, Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurę, o „Premier“ lygos čempionate liko tik šešti. Nepaisant prasto sezono Anglijoje, rusų milijardieriaus Romano Abramovičiaus klubui užteko pergalių Šveicarijoje surengtuose Europos futbolo asociacijos rinkimuose.
2012-09-11

Pažink save: gyvenimo spalvos

Spalvos! Tiek daug spalvų! Visa Lietuva ir visas pasaulis, kas valandą, kas minutę, kas sekundę alsuoja besimainančiomis spalvų paletėmis. Nuostabiai prigludę, elegantiškai krentantys ar tiesiog plazdantys aršiame vėjyje, audiniai savo charakterį įgyja tik nusidažę siatulingomis spalvomis. Bet ar tikite tuo, jog spalvos charakterį suteikia kartu ir žmogui? Susiliejusios su žmogaus kūno kalba, žodžiais ir mintimis jos sudaro aiškiai jaučiamą, tačiau nematomą aurą.
2012-02-20

UEFA Čempionų lygoje – AC „Milan“ krachas ir Anglijos klubų pergalės

Trečiadienį buvo sužaisti likę aštuoni UEFA Čempionų lygos grupių varžybų antrojo turo mačai. Juose didžiausią sensaciją pateikė šveicarų „Zurich“ klubas, išvykoje parklupdęs patį AC „Milaną“. Sunkią pergalę iškovojo praėjusio sezono UEFA Čempionų lygos finalininkas „Manchester United“. Jis namuose sugebėjo panaikinti įvarčio deficitą bei 2:1 (0:0) nugalėjo Vokietijos čempionę „Wolfsburg“. Įvarčius „raudoniesiems velniams“ pelnė: 59 min. Ryanas Giggsas ir 78 min. Michaelas Carrickas.
2009-10-01

Gussas Hiddingas žada grįžti į Anglijos „Premier“ lygą

Rusijos rinktinės treneris Gussas Hiddinkas pareiškė, kad sugrįš į Anglijos „Premier“ lygą, bet nebūtinai atgal į „Chelsea“ klubą. „Mėlynieji“ paprašė specialisto iš Olandijos pratęsti darbą padedant naująjam treneriui Carlo Ancelotti, bet G.Hiddingas atsisakė. „Aš sugrįšiu. Atrodo, su „Chelsea“, kaip su klubu, dabar viskas gerai. Manau, kad komandai daugiau manęs nereikia! Bet mano meilė Anglijai ir jos futbolui tapo dar didesnė, kai čia praleidau tris su puse mėnesio.
2009-06-09

Turnyre Maskvoje – begėdiškas „AC Milan“ ekipos fiasko

Šiandien Maskvoje baigėsi Rusijos Geležinkelių taurės futbolo turnyras. Jo nugalėtoja tapo „Sevilla“, finale nepalikusi jokių šansų šeimininkų „Lokomotiv“  ekipai.