Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse trečiadienį „Denver Nuggets“ komanda, kuriai atstovauja Linas Kleiza, namuose po pratęsimo 120:119 (27:25, 24:33, 32:30, 26:21; 11:10) įveikė „Utah Jazz“ krepšininkus ir iškovojo trečiąją pergalę iš tiek pat galimų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs L. Kleiza per 32 min. pelnė 19 taškų (dvitaškiai 4/6, tritaškiai 2/6, baudos 5/8) ir buvo vienas iš rezultatyviausių žaidėjų nugalėtojų gretose. Jis dar atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 3 ir prasižengė 2 kartus.

Denverio klube taip pat 19 taškų surinko Džei Er Smitas, po 16 taškų įmetė Karmelas Entonis ir Kenjonas Martinas (8 atk. kam.), po 10 taškų pridėjo Entonis Karteris ir Rubenas Petersonas.

„Jazz“ (2 pergalės/2 pralaimėjimai) ekipoje Deronas Viljamsas pelnė 22 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, Si Džei Mailzas (7 rez. per.) ir Kailas Korveris surinko po 13 taškų, Ronis Briueris ir Morisas Almondas įmetė po 12 taškų.

Po dviejų kėlinių „Nuggets“ atsiliko 51:58, o po trijų - 83:88. Ketvirtojo kėlinio pradžioje R. Petersonas dviem taikliais baudų metimais išlygino rezultatą 90:90, o Džuvanas Hovardas išvedė aikštės šeimininkus į priekį. Įpusėjus ketvirčiui, K. Korveris sugrąžino pranašumą „Jazz“ ekipai 95:94, bet Denverio krepšininkai vėl persvėrė rezultatą, o likus žaisti 4 min. 16 sek. iki ketvirčio pabaigos, L. Kleiza padidino pranašumą iki penkių taškų 103:98.

Likus žaisti šiek tiek daugiau nei 2 min., „Nuggets“ pirmavo 107:101, bet likus 31 sek., M. Almondas išlygino rezultatą 107:107. Džei Er Smitas dviem baudų metimais vėl išvedė šeimininkus į priekį, tačiau, likus 8 sek., prie baudų metimo linijos stojęs svečių žaidėjas Si Džei Mailzas išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą.

Per pridėtą laiką po Matyno Klyvzo ir L. Kleizos dvitaškių „Nuggets“ įgijo keturių taškų pranašumą, o netrukus Renaldas Balkmenas padidino skirtumą iki penkių taškų 114:109. Likus žaisti 21 sek., skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų 116:114. Džei Er Smitas vėl sugrąžino Denverio ekipai keturių taškų pranašumą, tačiau jį vėl sumažino Kosta Kufas 116:118. Likus 3 sek., prie baudų metimo linijos stojęs L. Kleiza atstatė keturių taškų persvarą 120:116, ir K. Kufo tritaškis paskutinę pratęsimo sekundę leido svečiams tik sušvelninti skirtumą.