Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „utah jazz“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „utah jazz“.

Amžius nėra matavimo vienetas: „Jazz“ strategu taps 34-erių specialistas

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Jutos „Jazz“ komanda išsirinko naują vyriausiąjį trenerį. Juo taps Willas Hardy, iki šiol darbavęsis Bostono „Celtics“ asistentu. Vos 34-erių metų strategas sulaukė pasitikėjimo ir pasirašys penkerių metų sutartį. Jis taps jauniausiu šiuo metu NBA klubo vyr. treneriu.
2022-06-29

Dėl naujos NBA mados žaidimą keičiantis Jonas Valančiūnas - drąsus: „Dangus yra riba“

Per pirmus tris kėlinius rungtynėse su „Utah Jazz“ „Toronto Raptors“ buvo pataikiusi keturis tritaškius. Du iš jų įmetė 211 cm ūgio Jonas Valančiūnas. Vis dažniau iš trijų taškų zonos atakuojantis ir pataikantis centras įrodinėja - jis gali išlikti NBA lygoje. J.Valančiūnas rungtynes baigė su įspūdingais statistiniais rodikliais - vos per 27 minutes surinko 28 taškus (10/14 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 14 kamuolių, blokavo 4 metimus ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.
2018-01-27

Monstriškas Jonas Valančiūnas: sužaidė geriausias karjeros rungtynes NBA

Jonas Valančiūnas buvo nesustabdoma jėga, tačiau lietuvio šėlsmo ekipos pergalei neužteko. „Toronto Raptors“ (32-15) namie 93:97 (24:30, 24:15, 21:30, 24:22) pralaimėjo „Utah Jazz“ (21-28) klubui. J.Valančiūnas vos per 27 minutes surinko 28 taškus (10/14 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 14 kamuolių, blokavo 4 metimus ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.
2018-01-27

NBA aikštelėse lietuviams sekėsi skirtingai

Skirtingomis nuotaikomis NBA aikšteles paliko Lietuvos rinktinės atstovai. „Indiana Pacers“ svečiuose 109:94 (31:21, 27:26, 27:18, 24:29) įveikė „Utah Jazz“ ir pergalę šventė trečiajame mače iš eilės. Solidžias rungtynes sužaidė ir Indianos ekipai atstovaujantis jaunasis lietuvis Domantas Sabonis.
2018-01-16

NBA: naujokas sugadino LeBrono šventę, S.Curry grįžo su trenksmu

„Utah Jazz“ (16-21) sugadino LeBrono Jameso gimtadienį, o prie to labiausiai prisidėjo puikiai rungtyniaujantis lygos naujokas. „Jazz“ namie 104:101 (22:32, 26:21, 28:16, 28:32) įveikė „Cleveland Cavaliers“ (24-12), kuriai tai buvo jau trečias pralaimėjimas iš eilės. Nugalėtojų gretose spindėjo 13-asis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas Donovanas Mitchellas. Jis pelnė 29 taškus (8/11 dvit., 2/6 trit., 7/8 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir perėmė tris kamuolius.
2017-12-31

Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis vėl buvo aktyvūs NBA aikštėse

Domantas Sabonis rungtynes pradėjo starto penkete bei toliau demonstravo puikų pataikymą, tačiau jo atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa po atkaklios kovos išvykoje rezultatu 110:121 (28:30, 35:26, 26:36, 21:29) pralaimėjo Filadelfijos „76ers“ komandai. Indianos krepšininkai dar likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos savo rankose turėjo nedidelę persvarą, bet tuomet aukštesnę pavarą įjungė „76ers“ snaiperis J. J. Redickas, svarbiu momentu pataikęs tris tritaškius.
2017-11-04

Nesėkmingas vakaras NBA Domanto Sabonio ir Jono Valančiūno klubams

NBA lygoje pralaimėjimus patyrė „Indiana Pacers“ ir „Toronto Raptors“. Toronto klubas išvykoje po atkaklios kovos 112:117 (26:29, 27:32, 33:30, 26:26) nusileido čempionams „Golden State Warriors“. J.Valančiūnas dėl čiurnos traumos praleido antrą susitikimą iš eilės. „Raptors“: D.DeRozanas 24, P.Siakamas 20, S.Ibaka 15, K.Lowry 14 (5/18 met., 9 rez. perd.), J.Poeltlas 12 (14 atk. kam.). „Warriors“: S.Curry 30, K.Durantas 29, K.Thompsonas 22, D.Greenas 15 (11 atk. kam.
2017-10-26

NBA: Domantas Sabonis pelnė dvigubą dublį

NBA lygoje antrąją pergalę Minesotoje iškovojo „Indiana Pacers“ ekipa su Domantu Saboniu, kuri 130:107 (33:20, 28:41, 37:23, 32:23) nugalėjo „Timberwolves“. Starto penkete pasirodęs D. Sabonis per 25 minutes pelnė 15 taškų (7/7 dvitašk., 1/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko penkis rezultatyvius perdavimus, padarė tris klaidas ir tris kartus prasižengė.
2017-10-25

NBA finalai labiausiai žiūrimi nuo Michaelo Jordano laikų

Pirmąsias dvejas NBA rungtynės matė daugiausiai žiūrovų nuo tada, kai NBA čempionato finale 1998 metais žaidė Michaelas Jordanas ir „Chicago Bulls“. Nors šiemet „Golden State Warriors“ krepšininkai dusyk dideliu skirtumu nugalėjo „Cleveland Cavaliers“, šiuos mačus stebėjo vidutiniškai 19,6 mln. auditorija, taip skelbė „Nielsen“ kompanija. Tai apie 5 proc.
2017-06-06

Blankus Domanto Sabonio pasirodymas NBA lygoje

„Oklahoma City Thunder“ (36-29) žvaigždė Russellas Westbrookas atliko 32-ąjį sezono trigubą dublį ir pagerino Wilto Chamberlaino rezultatą, gyvavusį nuo 1966-67 metų sezono. R.Westbrookas pelnė 33 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų, o „Thunder“ namuose 112:104 (29:23, 33:25, 29:28, 21:21) įveikė „Utah Jazz“ (41-25) ekipą. Rekordas vis dar priklauso Oscarui Robertsonui, kuris 1961-62 m. sezone atliko 42 trigubus dublius.