linas kleiza

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „linas kleiza“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „linas kleiza“.

Lietuvos krepšininkus lydi ne tik blizgučiai ir sėkmė: už uždarų durų – svaigalai ir skandalai su moterimis

Lietuvos krepšininkai į žiniasklaidos akiratį dažnai patenka ne tik dėl savo pasiekimų, bet ir dėl asmeninio gyvenimo įvykių bei dramų. Neretas krepšininkas yra paslydęs ir įsivėlęs į skandalą ir dėl alkoholio vartojimo.  Andriui Tapinui paskelbus apie tai, kad mūsų krepšininkai vartojo alkoholį Puerto Rike, daugelis prisimena, kad tai ne vienintelis kartas, kai Lietuvos rinktinės krepšininkai įsivelia į kitus skandalingus įvykius.
Prieš 8 val.

Legendinis klausimas krepšininkams 2010 m. ir Lino Kleizos atsakas: „Tikrai negeriame“

2010 m. Lietuvos krepšinyje buvo džiaugsmingi. Nors ir „nukraujavusi“ Lietuvos rinktinė iš pasaulio čempionato Turkijoje parsivežė bronzos medalius.  Iš Turkijos sugrįžusius krepšininkus pasitiko pilna Vilniaus Rotušės aikštė, o patys žaidėjai taip pat buvo nusiteikę švęsti.  Būtent šiose sutiktuvėse nuskambėjo ir legendinis klausimas Linui Kleizai – taip kaip šventėte? „Mes asmeniškai tikrai negeriame, nieko nedarome.
Prieš 9 val.

Linas Kleiza triumfavo teisme: „Vis dėlto galiausiai pasiekėme teisingumą“

Krepšinio pasiekimais garsus Linas Kleiza laimėjo jo iškeltą bylą prieš buvusį grupės „Anties“ gitaristą,  Petrą Ubartą. Lietuvos apeliacinis teismas pripažino pastarąjį kaltu baudžiamojoje byloje, rašoma pranešime žiniasklaidai. P. Ubartas nuteistas už didelės vertės turto pasisavinimą ir apgaulingos buhalterinės apskaitos vedimą. Už finansinius nusikaltimus jis turės susimokėti 17,5 tūkst. eurų baudą ir atlyginti nukentėjusiam patirtą žalą bei teismo išlaidas.

Lietuvos ir Prancūzijos mače pagerbtas buvęs rinktinės vedlys Linas Kleiza

Prieš Lietuvos ir Prancūzijos krepšinio rinktinių rungtynes Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje buvo pagerbtas rinktinėje ne vienerius metus žaidęs ir svarbias pergales praeityje padėti iškovojęs Linas Kleiza.  Šalies rinktinei puolėjas atstovavo 2006-2014 metais.  Atstovaudamas Lietuvai L. Kleiza 2007 metais pasidabino bronzos medaliu Ispanijoje vykusiame Europos čempionate. Taip pat bronza 2010 metų pasaulio čempionate Turkijoje.
2023-08-11

Lietuvos garsenybės plūsta žaisti padelį pas šį trenerį: atskleidė jų norus

Linas Kleiza, Veronika Montvydienė, Šarūnas Marčiulionis, Viktorija Siegel, Edgaras Jankauskas – ir tai vos tik keli garsūs žmonės, kurie pastaruoju metu susižavėjo padelio sporto šaka. Būtent Šarūnas Marčiulionis ir yra šios sporto šakos pradininkas Lietuvoje, jis atvežė padelį į Lietuvą.
2023-06-17

Graikų žiniasklaida sukritikavo Kleizą dėl „apgailėtino pasisakymo“

Graikijos sporto naujienų portale SDNA pasirodė buvusį Lietuvos krepšininką Liną Kleizą kritikuojanti publikacija. Lietuvis kandžiai pasisakė apie Madrido „Real“ veteranus, o tai nepatiko graikų žurnalistams.
53 2023-05-23

Skandalą įžiebusiame Lino Kleizos pasivažinėjime keturračiais – atomazga: paviešino atsiprašymą

2021-ųjų pradžioje Lino Kleizos pavardė viešoje erdvėje mirgėjo neigiamame kontekste – buvp skelbiama, kad vyras įkliuvo Valstybinės miškų urėdijos ir Lietuvos kelių policijos pareigūnams dėl to, kad vairavo keturratį be reikiamų dokumentų. Praėjus beveik porai metų nuo incidento paaiškėjo, kuo viskas baigėsi.
2022-12-07

Primirštos istorijos: 15 lietuvių, kuriems pavyko peržengti NBA slenkstį

Lietuvių krepšininkų pavardes stipriausioje krepšinio lygoje NBA pasaulis išvydo nuo 1989 m., kai Šarūnas Marčiulionis atvykęs žaisti į JAV atvertė naują Lietuvos krepšinio puslapį.  Bėgant laikui NBA lietuvių gretas papildė dar 14 gerai Lietuvoje žinomų krepšininkų. Tačiau ne visiems jiems pavyko susikurti tvirtas karjeras NBA – daugelis sugrįžo į Europą.
2022-10-24

Dokumentikos cikle „Krepšinio namai“ – vis dar gyvi Kleizos prisiminimai apie lemtingą pralaimėjimą prancūzams

Po neilgos pertraukos, šį vakarą žiūrovus prie ekranų pritrauks jau trečioji dokumentikos ciklo „Krepšinio namai“ serija. Šiame epizode bus paliesta tema apie nesibaigiančią Lietuvos ir Prancūzijos rinktinių kovą. „Krepšinio namai“ – šiandien, antradienį, 19.30 val. per TV3 kanalą. Tai mūšis, į kurį Lietuvos rinktinę vedė Linas Kleiza, o jo pagrindiniu oponentu tapo visų laikų geriausias Prancūzijos krepšininkas – Tony Parkeris.
2022-08-16

Su jaunaisiais sportininkais pabendravęs Kleiza: „Jeigu nebus geros medžiagos, greitai pasibaigs visi laimėjimai“

 Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) vasaros stovykloje apsilankė vienas geriausių visų laikų Lietuvos krepšininkų Linas Kleiza. Išskirtinio talento ir charakterio asmenybė bendravo su „SKM Summer Camp“ stovyklautojais, atsakė į jų klausimus, pasakojo apie savo vaikystę, iškovotus medalius su Lietuvos rinktine, žaidimą NBA ir Eurolygoje.
2022-06-17
REKLAMA
REKLAMA

Paskelbti LKF viceprezidentai – tarp jų Linas Kleiza, Tomas Pačėsas ir Gedvydas Vainauskas

Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas patvirtino septynis LKF viceprezidentus, kurie dirbs LKF Strateginio valdymo taryboje. Naujausioje Lietuvos krepšinio federacijos įstatų redakcijoje įteisintas kolegialus valdymo organas bus atsakingas už krepšinio vystymo strategijos kūrimą ir krepšinio plėtros įgyvendinimą. „Numatyta, kad Strateginio valdymo tarybą sudarys devyni nariai, aštuoni viceprezidentai ir LKF prezidentas“, – aiškino LKF vadovas Vydas Gedvilas.
2022-01-24

Neseniai mylimąją vedęs karatistas Eventas Gužauskas – apie netikėtas sužadėtuves, šeimos židinį ir Lietuvos garsinimą

Daugkartinis Europos karatė čempionas, geriausias 2020 metų Lietuvos karatistas ir Klaipėdos klubo „Shodan“ treneris Eventas Gužauskas su savo mylimąja Karolina Bučiūte sumainė aukso žiedus. Jiedu sukurti šeimą nusprendė po daugiau nei septynerius metus trukusios gražios draugystės. Tiek Eventas, tiek jo žmona yra kilę iš Naujosios Akmenės, tačiau abu gyvenimo miestu pasirinko Klaipėdą.
2021-08-07

Žymūs žmonės susibūrė kilniam tikslui: prabangioje vakarienėje pasirodė Mantas Stonkus su mylimąja Gelmine Glemžaite

Prabangi vakarienė ant jūros kranto – ne vienintelė priežastis į Nidos „Kupolą“ pritraukusi žymius svečius. Būtų sunku įsivaizduoti labiau romantišką siužetą už gražiausioje Neringos vietoje vykstančią vakarienę saulėlydžio ir rožinės atributikos aplinkoje, tačiau be šių kriterijų svečius žavėjo vakarienės bei Roko Darulio darbų aukciono tikslai.
2021-07-30

NBA laikus prisiminęs Kleiza: „Komanda mūsų buvo išprotėjusi“

Vienas garsiausių buvusių Lietuvos krepšininkų Linas Kleiza apsilankė Tomo Langvinio laidoje „Nematoma“ pusė, kurioje išsamiai papasakojo apie savo karjerą Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV), kur krepšininkas rungtyniavo NBA lygoje. L. Kleiza NBA lygoje gynė Denverio „Nuggets“ garbę. Iki šiol L. Kleizai priklauso solidus rekordas – jis yra daugiausiai taškų per vienerias rungtynes NBA lygoje pelnęs lietuvis istorijoje. L. Kleiza prisiminė tą lemtingą vakarą, kai pelnė 41 tašką.
2021-03-20

Savaitgalį – pramogų įvairovė: nuo karališkosios poros interviu iki ryškiausių TV šou!

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo praleisti savaitgalį turiningai. Žiūrėkite išskirtinį  princo Harry ir Meghan interviu su Oprah Winfrey, didžiąją pavasario naujieną – „Didysis šou burbulas“, populiarųjį žaidimą „GalvOK“, „Kino pavasario“ filmą „Gražus sūnus“ ir kitas laidas! Šeštadienis (03-20) 16.30 val. per TV3 ir TV3 Play – išskirtinis princo Harry ir Meghan interviu su Oprah Winfrey.
2021-03-19

Kleizos atsakas pareigūnams: tai kažkoks nesusipratimas

Garsus krepšininkas Linas Kleiza įkliuvo policijai ir aplinkosaugininkams. Jis sučiuptas neteisėtai vairuojantis neregistruotą keturratį. Aplinkosaugininkai dar tvirtina, kad Kleiza iš karto nepakluso reikalavimui sustoti, be to, daro prielaidą, kad jis galimai dar ir važinėjo keturračiu draudžiamose vietose miške. Pareigūnai Nemenčinėje tikrina, kaip keturračių vairuotojai laikosi kelių eismo ir gamtos apsaugos reikalavimų.

TV3 Žinios. Policija sučiupo ant keturračio važiavusį Kleizą

Garsus krepšininkas Linas Kleiza įkliuvo policijai ir aplinkosaugininkams. Jis sučiuptas neteisėtai vairuojantis neregistruotą keturratį. Aplinkosaugininkai dar tvirtina, kad Kleiza iš karto nepakluso reikalavimui sustoti, be to, daro prielaidą, kad jis galimai dar ir važinėjo keturračiU draudžiamose vietose miške. Pareigūnams pradėjus tikrinti Lino Kleizos keturratį paaiškėja, kad jis be valstybinių numerių ir neregistruotas. Jam trūksta ir privalomojo civilinės atsakomybės  draudimo.

Reide pareigūnai pričiupo Kleizą: vairavo nedraustą keturratį

Šeštadienį Lietuvos kelių policijos ir Valstybinės miškų urėdijos pareigūnai reide sulaikė krepšininką Liną Kleizą. Jis vairavo keturratį ir, pareigūnų teigimu, nenorėjo sustoti. Kaip praneša portalas lrt.lt, krepšininko transporto priemonė buvo neregistruota ir nedrausta privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, taip pat neturėjo techninės apžiūros dokumento. L. Kleiza ant keturračio pastebėtas Nemenčinės seniūnijoje. Iš viso pastebėti trys keturračiai. Kaip lrt.

Bronzinės rinktinės nariai po dešimties metų: visi aiškiai žinojome savo vaidmenis

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės istorijoje yra tik vienas pasaulio čempionato medalis. 2010 metais Turkijoje vykusiose planetos pirmenybėse nacionaline šalies komanda nustebino visus ir užlipo ant prizininkų pakylos. Galbūt šis pasiekimas nebūtų jokia nuostaba jei ne tam tikros aplinkybės. Prieš pat čempionatą vienas po kito į rinktinę atvykti atsisakė svarbiausi komandos žaidėjai.
2020-09-06

FIBA toliau renka geriausią Europos rinktinę: sąraše – net trys lietuviai

Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) kviečia išrinkti geriausią pastarojo dvidešimtmečio (2000-2020 m.) Europos rinktinę. Pradėję burti ją nuo gynėjų, dabar FIBA kviečia išrinkti ir likusių pozicijų krepšininkus, tarp kurių – trys lietuviai. Gynėjų balsavime buvo tik vienas lietuvis – Šarūnas Jasikevičius, kuris su 13 proc. balsų pasidalino 3-4 vietas su Theo Papalouku. Tarp gynėjų nepralenkiamas buvo Dimitris Diamantidis (22 proc.), antras liko Vassilis Spanoulis (18 proc.
2020-08-03

Kleiza palieka Vilniaus „Ryto“ klubą

Vilniaus „Rytas“ informuoja klubo aistruolius ir visą sostinės krepšinio bendruomenę apie permainas įvykusias klubo valdyme. Iš dalininkų gretų nusprendė pasitraukti Linas Kleiza. Klubo administracijoje taip pat įvyko pasikeitimai, kurie, tikimasi, padės efektyviau išnaudoti turimas galimybes ir siekti pergalių. L. Kleiza savo turimas dvi dalis, pagal įstatuose numatytas procedūras, perleidžia esamam klubo dalininkui Dariui Gudeliui ir ilgamečiam klubo teisininkui, advokatui Olegui Šibkovui.
2020-05-15

Krepšinio gurmanams – nepamirštamas Kleizos šou Eurolygoje

Tikri krepšinio gurmanai ir vėl galės pasimėgauti išskirtiniu „kąsneliu“ – pasigrožėti vienu iš sėkmingiausių estų krepšininkų pasirodymų Eurolygoje. Tiesa jį „užgožė“ lietuvis Linas Kleiza pelnęs net 26 taškus. Sekmadienį nuo 21.30 val.
2020-04-03

Savaitgalį žiūrovai galės mėgautis legendinėmis Jasikevičiaus ir Kleizos NBA rungtynėmis

TV3 Sport kanalas nuo šio penktadienio kvies žiūrovus stebėti legendines įvairių sporto šakų rungtynes, atkakliausius finalus bei įsimintiniausias kovas. Reikšmingiausiais pasaulio sporto reginiais mėgautis padės dabartiniai komentatoriai, kurie papildomai pažers gausybę įdomios informacijos apie rungtynių didvyrius bei žvaigždes.
2020-03-20

Kleiza po konflikto traukiasi iš „Ryto“ klubo

Buvęs krepšininkas Linas Kleiza traukiasi iš Vilniaus „Ryto“ klubo, kuriame daugiau nei dvejus metus užėmė sporto direktoriaus pareigas. Apie tai praneša 15min žurnalistas Kęstas Rimkus. Rašoma, kad tokį L. Kleizos sprendimą lėmė konfliktas su „Ryto“ direktoriumi Rolandu Jaručiu.
2020-02-08

Kleiza rangovams iškėlė bankroto bylą: sumokėjo 160 tūkst. eurų avansą, bet namo nepastatė

Vilniaus apygardos teismas trečiadienį tenkino krepšininko, Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubo sporto direktoriaus Lino Kleizos prašymą iškelti bankroto bylą rangovams, nepastačiusiems jo namo, skelbia „Lietuvos rytas“. Įmonės „Taupių namų fabrikas" bankrotą buvęs NBA žaidėjas L. Kleiza inicijavo, kai ši atidėliojo statybas o galiausiai ir nevykdė sutarties įsipareigojimų, nors gavo daugiau kaip 160 tūkstančių eurų avansą. Įmonė dar turi teisę skųsti sprendimą.
Aktualijos 2020-01-30

„Penktas kėlinys“: konfrontacija tarp „Ryto“ vadovų ir būtinybė stiprintis „Top 16“ etapui

Šią savaitę „Penktojo kėlinio“ laidoje buvo aptartos su Vilniaus „Ryto“ komanda susijusios temos, paliestas rasizmo skandalas Panevėžyje ir užsiminta apie Kauno „Žalgirio“ bei Valensijos „Valencia“ klubų mūšį penktadienį. „Pamenu prieš 1,5 ar 2 mėnesius šioje laidoje kalbėjome ir visi sakėme, jog „Rytas“ nepateks į kitą etapą. Sunku buvo tuo metu galvoti, kad išjos ant balto žirgo vilniečiai, bet prieš „Tofaš“ jie sužaidė geras rungtynes. Manau, kad geriausias mačas šiame sezone.
2019-12-12

Martirosian prikaustė žvilgsnius: pasirinko seksualų įvaizdį

Ketvirtadienio vakarą buvo oficialiai atidarytas „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ viešbutis, priklausantis „Hilton“ tinklui, jungiančiam 5 700 viešbučių visame pasaulyje. Vakaro vairas buvo patikėtas patyrusiems televizijos projektų bei renginių vedėjams – Gabrielei Martirosian ir Rolandui Mackevičiui. Būtent Gabrielės įvaizdis paliko ne vieną be žado ir prikaustė dėmesį. Tamsiaplaukė vilkėjo aptemptą ir pečius apnuoginusią juodą suknelę.
2019-09-19

„Rytas“ susigrąžino Evaldą Kairį

Vilniaus „Rytas“ pasirašė sutartį su 28 metų amžiaus 2,07 m ūgio vidurio puolėju Evaldu Kairiu. Vilniaus komandoje E. Kairys pradėjo ir praėjusį sezoną, tačiau gruodžio mėnesį jį sustabdė peties trauma. „Ryto“ sporto direktorius Linas Kleiza sako, jog E. Kairys buvo tarp vyriausiojo trenerio Dainiaus Adomaičio pasirinkimų į vidurio puolėjo poziciją. Todėl, sulaukus teigiamų gydytojų indikacijų, ir buvo nutarta pasiūlyti sutartį šiam žaidėjui.
2019-09-06

Viltys bliūkšta: „Ryto“ Eurolygoje greičiausiai nebus

Pastaruosius kelis mėnesius aktyviai apie Eurolygą ir vardinį turnyro kvietimą kalbėjęs Vilniaus „Ryto“ klubas veikiausiai bus nuliūdintas – tampa panašu, kad „paskutinį bilietą“ laimės ne Lietuvos, o Rusijos komanda.
2019-06-22

NBA naujokų biržoje Sirvydis pranoko daug garsių Lietuvos krepšininkų

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lietuvos laiku Brukline įvyko Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų birža. Tarp 60-ies perspektyviausių atletų savo pavardę išgirdo ir du Lietuvoje gimę žaidėjai – Vilniaus „Ryto“ krepšininkas Deividas Sirvydis ir Mičigano universitete (JAV) šiemet žaidęs Ignas Brazdeikis. Tiesa, pastarasis žaidėjas dar būdamas vaikas kartu su tėvais išvyko gyventi į Kanadą, kur įgijo šios Šiaurės Amerikos valstybės pilietybę.
2019-06-21

Permainos „Ryto” klube: Adomaitis lieka, keičiasi klubo direktorius

Dainius Adomaitis ir toliau treniruos Vilniaus „Ryto” krepšininkus. Toks sprendimas priimtas po klubo vadovų ir D. Adomaičio susitikimo. Be to, klubas sukirto rankomis su Rolandu Jaručiu, kuris birželio pabaigoje pradės eiti klubo direktoriaus pareigas. „Esame patenkinti klubo rezultatais šį sezoną - klubas iškovojo Karaliaus Mindaugo taurę, po septynerių metų pertraukos patekome tarp 8 pajėgiausių EuroCup komandų, žaidėme Lietuvos krepšinio lygos finale.
2019-06-07

„Ryto” dalininkai vienbalsiai pritarė Guogos atsistatydinimui

Šią savaitę vykusiame Vilniaus „Ryto” krepšinio klubo dalininkų susirinkime buvo vienbalsiai patenkintas Antano Guogos atsistatydinimo iš klubo prezidento pareigų prašymas. Be to, susirinkime buvo nagrinėjamos galimybės Vilniuje įsteigti „Ryto” krepšinio akademiją, aptartas šių metų klubo biudžeto vykdymas ir pristatytas kito sezono biudžeto projektas.
2019-05-23

Valančiūnas pakartojo Sabo rekordą, tačiau istorinio vakaro Lietuvai nesukūrė

Prieš kiek daugiau nei mėnesį į Memfio „Grizzlies“ komandą atvykęs Jonas Valančiūnas ilgai netruko pasiekti asmeninį rekordą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). Ketvirtadienio naktį Lietuvos laiku 26-erių metų uteniškis pergalingose rungtynėse prieš Hiustono „Rockets“ per 36 minutes pelnė 33 taškus (10/17 dvit., 0/2 trit., 13/17 baud.) ir atkovojo 15 kamuolių.
2019-03-21

„Žalgirį“ žeminusiam Kleizai – aštrus sirgalių atkirtis

Sekmadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje vykęs šalies krepšinio grandų mūšis tarp Kauno „Žalgirio“ ir „Ryto“ tapo tikra švente kauniečiams. „Žalgiris“ ne tik 85:59 sutrypė varžovus, bet ir sulaukė milžiniško sirgalių palaikymo. Čia ištikimiausių žalgiriečių susirinko apie 500, susibūrusių į vieną vietą ir garsiai paalaikusių ekipą. Jie buvo tokie garsūs, kad arenoje geriau girdėjosi už „Ryto“ sirgalius iš „B tribūnos“. Prieš mačą abiejų ekipų sirgaliai iškėlė plakatus.
2019-03-10

Suttono karjera „Ryte“ baigta, ieškoma nauja komanda

Dominique’o Suttono karjera Vilniaus „Ryte“ yra baigta. Jam yra ieškoma nauja komanda, portalui krepsinis.lt sakė Linas Kleiza. Jis nesivėlė į platesnį situacijos vertinimą ir komentavimą, tačiau pripažino, kad ties šiuo klausimu dirba amerikiečio agentas. Puolėjas „Ryto“ vadovų buvo suspenduotas pirmadienį, po to, kai šis viešai išreiškė nepasitenkimą Dainiumi Adomaičiu ir savavališkai neatvyko į treniruotę.
2019-01-22

Kleiza įsitikinęs – „Rytas“ gali įveikti „Žalgirį“ ir nutraukti trejų metų titulų badą

Vilniaus „Ryto“ ekipa pasiryžusi nutraukti trejus metus trunkantį titulų badą. Sostinės komanda optimistiškai žvelgia į galimybę sugrąžinti Karaliaus Mindaugo taurę į Vilnių. „Visada privalome taikytis tik į titulus, – tinklalapiui LKL.lt sakė „Ryto“ klubo sporto direktorius Linas Kleiza. – Turnyras vyks Vilniuje, o nugalėtoją lems vienerios rungtynės.
2019-01-17

Kleiza sumalė į miltus „Rytui“ kaltinimus metusį ispaną

Vilniaus „Ryto“ komandą šia savaite sudrebino rimtos permainos. Ketvirtadienį klubo generalinis direktorius Darius Gudelis pasitraukė iš užimamų pareigų. Kiek anksčiau buvo paskelbta ir apie trenerio asistento Alberto Blanco išėjimą iš sostinės ekipos. Specialistas iš Ispanijos Vilnių nusprendė palikti „netyliai“. Portalo „24sek.lt.
2018-11-16

Vilniaus „Ryto“ bėdos: ar dėl jų tikrai kaltas Adomaitis?

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai išgyveno dar vieną slogų vakarą, kai antradienį Malagoje bejėgiškai pasidavė Malagos „Unicaja“ ekipai ir patyrė pralaimėjimą 76:95. Po rungtynių daugybė krepšinio aistruolių puolė reikšti savo nepasitenkinimą ir reikalauti, kad permainos prasidėtų atleidžiant Dainių Adomaitį. Tačiau ar tikrai? Nuo sezono pradžios neprabėgo nė du mėnesiai. Taip, vilniečiai jau patyrė ne vieną skaudų pralaimėjimą. Ir turbūt net ne tie pralaimėjimai yra skaudūs.
2018-11-08

Prasidėjo geriausių Lietuvos krepšininkų rinkimai: balsuokite ir nulemkite laimėtojus!

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) drauge su degalinių tinklu „EMSI” skelbia geriausių šių metų Lietuvos krepšininkų ir krepšininkių rinkimų pradžią. Balsuoti už geriausiai 2018-aisiais rungtyniavusius Lietuvos krepšininkus (-es) sirgaliai galės iki lapkričio 23 dienos imtinai. Tai padaryti jie galės apsilankę puslapyje http://apdovanojimai.krepsinionamai.lt.
2018-10-31

Karjera Vilniuje truko vos 18 dienų: „Rytas“ atleido lyderiu turėjusį tapti amerikietį

Vilniaus „Ryto“ klubas nusprendė atsisveikinti su gynėju Manny Harrisu ir abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su žaidėju. M.Harrisas į Vilnių atvyko spalio 11 dieną, tačiau nuo to laiko turėjo problemų su aklimatizacija ir iš viso „Betsafe-LKL“ bei Europos taurės pirmenybėse rungtyniavo keturiuose susitikimuose.
2018-10-30

Vilniaus krepšinis vienijasi: „Rytas“ pasirašė sutartį su SKM

Didelį dėmesį Vilniaus krepšinio ugdymui skiriantis „Ryto“ klubas pasirašė sutartį su didžiausia Lietuvoje Sostinės krepšinio mokykla (SKM). Jaunieji talentai bus auginami ir ruošiami pagrindinei Vilniaus komandai. Vilniaus „Ryto“ klubas su Sostinės krepšinio mokykla bendradarbiauja jau ne vienerius metus, tačiau šį sezoną šį ryšį norėta tik dar labiau sustiprinti.
2018-10-19

Vilniaus „Ryto“ kovas Europos taurės pirmenybėse transliuos TV6

Praėjusį sezoną Vilniaus „Ryto“ namais Europos taurės transliacijose tapęs televizijos kanalas „TV6“ ir toliau transliuos tarptautines sostinės klubo kovas. Sezono startas – jau kitą antradienį (spalio 2 d.) mače su nuolatine Eurolygos dalyve Malagos „Unicaja“. Dvikovos pradžia – 19.00 val. Vilniaus „Rytas“ šiemet pradeda savo vienuoliktąjį sezoną Europos taurėje, o visi sostinės aistruoliai iki 2019-ųjų pradžios išvys net 10 tarptautinių rungtynių.
2018-09-26

LKL apžvalga. Veidą kardinaliai pakeitęs „Rytas“ į „Žalgirio“ sostą dar nesitaiko

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonas prasidės jau rugsėjo 22-ąją ir jis žada milžinišką intrigą – nors Kauno „Žalgiris“ ir toliau išlieka aiškiu favoritu triumfuoti pirmenybėse, jį vytis bando sustiprėjęs ir kryptį atradęs Vilniaus „Rytas“, o likusios ekipos žada aršią kovą dėl patekimo tarp keturių geriausių. Vangiai prasidėjęs LKL tarpsezonis taip įsisiūbavo, kad prognozuoti ekipų išsidėstymą – itin sudėtinga.
2018-09-21

Ambicingus planus, naują aprangą ir biudžetą pristatęs „Rytas“ kandžiai įgėlė „Žalgiriui“

Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubas penktadienį pristatė planuojamą biudžetą praskleisdamas savo piniginę ir kartu įgėlė aršiausiam konkurentui Lietuvoje Kauno „Žalgiriui“. Praėjusią vasarą ekipą perėmę naujieji savininkai rado net 3,4 mln. eurų siekusias skolas. Per praėjusį sezoną pavyko šią skolą ženkliai sumažinti iki 870 tūkst. eurų sumos. Pusę jos planuojama grąžinti šio sezono metu.
2018-09-21

Garsenybės rinkosi į prabangaus viešbučio 20-metį: šventės nepraleido ir Ž. Grigaitis

Šį trečiadienio vakarą sostinėje įsikūręs prabangus viešbutis „Radisson Blu Royal Astorija“ kviestinius svečius pakvietė paminėti 20-ojo savo gyvavimo gimtadienio. Renginio nepraleido daugybė žinomų veidų. Tarp jų – ir verslininkas Žilvinas Grigaitis, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, TV laidų vedėjas Giedrius Masalskis, Artūras Zuokas, dizainerė Ramunė Piekautaitė ir verslininkas Kęstutis Verslovas, viešbučio savininkai bei daugelis kitų žinomų žmonių.
2018-09-19

Vilniaus „Rytą“ papildė du perspektyvūs jaunuoliai ir pažįstamas veidas

Vilniaus „Ryto“ klubas sustiprino savo sudėtį dviem perspektyviais aukštaūgiais. Sostinės komanda pasirašė ilgalaikes sutartis su vidurio puolėju Ernestu Naruševičiumi bei sunkiuoju krašto puolėju Eriku Jermolajevu. Vilniečiai į jaunimo programos štabą taip pat pasikvietė sostinėje jau praeityje dirbusį Aurimą Jasilionį.
2018-09-10

Vilniaus „Rytas“ atsisveikino su Benu Magdenu

Sostinės komandoje kitą sezoną nepamatysime australo Beno Madgeno, su kuriuo sutartis nutraukta abipusiu sutarimu. 33-ejų krepšininkas Vilniaus „Ryto“ gretose praleido vienerius metus. „Lietuvoje praleidome du nuostabius metus, o Vilnius liks pilnas pačių maloniausių akimirkų, – su aistruoliais atsisveikino B.Madgenas. – Lietuva mums visuomet išliks brangi, nes čia gimė mūsų sūnus.
2018-08-12

Iš Ramūno Butauto lūpų – kirčiai „Lietkabelio“ veteranams ir „Ryto“ klubui

Ramūnas Butautas po ilgos pertraukos stojo prie Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komandos vairo. 54-erių treneris bandė sutramdyti Panevėžio „Lietkabelio“ veteranų būrį ir stebėjosi konkurento – Vilniaus „Ryto“ – elgesiu. Rezultatas nuvylė R. Butautas „Lietkabelio“ vadžias perėmė gruodžio pabaigoje. Treneris Panevėžyje pakeitė dėl prasto komandos žaidimo atleistą latvį Artūrą Štalbergą. „Lietkabelio“ Europos taurės sezoną baigė su laikinuoju strategu – ukrainiečiu Vitalijumi Černijumi.
2018-07-03

Viešumoje dažnai neišvysite: paslaptingos krepšininkų mylimosios – tikros gražuolės

Krepšininko žmona būti nėra lengva. Ne tik dėl to, kad sportininkai nuolat išvyksta treniruotis ar žaisti į kitas šalis, bet ir dėl to, jog tiek Lietuvoje, tiek kitose pasaulio valstybėse krepšininkai yra vieni geidžiamiausių vyrų. Garsiausi Lietuvos krepšininkai dažnai vengia atvirauti apie savo asmeninį gyvenimą.
2018-06-23

Patvirtino viešą paslaptį: Dainius Adomaitis tapo „Ryto“ treneriu

Naują pavadinimą paskelbę Vilniaus „Ryto“ vadovai ketvirtadienį priėmė ir dar vieną svarbų sprendimą – naujam sostinės komandos etapui vadovaus vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis. Negana to, per pastaruosius metus klubui pavyko atsikratyti beveik visų jį slėgusių skolų. Vilniaus „Rytas“ naująjį sezoną pasitiks įvykdęs visus finansinius įsipareigojimus buvusiems savininkams, o nuo praėjusios vasaros klubo skolos sumažėjo nuo 4,1 mln. eurų iki vos 553 tūkst. eurų.
2018-06-22
Į viršų