kenjonas martinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kenjonas martinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kenjonas martinas“.

„Nuggets“ su L. Kleiza nepateko į NBA finalą

„Denver Nuggets“ komanda, kuriai atstovauja Linas Kleiza, nepateko į Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato finalą. Denverio ekipa Vakarų konferencijos finalo šeštosiose rungtynėse penktadienį namuose 92:119 (20:25, 20:28, 27:30, 25:36) nusileido „Los Angeles Lakers“ krepšininkams ir pralaimėjo seriją 2-4. Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 53:40, o po trijų - 83:67. L. Kleiza per 19 min.
2009-05-30

„Nuggets“ iškopė į Vakarų konferencijos finalą po 24 metų pertraukos

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato Vakarų konferencijos pusfinalio penktosiose rungtynėse trečiadienį „Denver Nuggets“ (2-oji vieta konferencijoje) komanda, kuriai atstovauja Linas Kleiza, namuose 124:110 (34:27, 35:28, 25:25, 30:30) įveikė „Dallas Mavericks“ (6) krepšininkus ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-1. „Nuggets“ į konferencijos finalą iškopė trečiąjį kartą klubo istorijoje ir pirmąjį sykį nuo 1985 metų.
2009-05-14

„Nuggets“ iškovojo antrąją pergalę konferencijos pusfinalio serijoje

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato Vakarų konferencijos pusfinalio antrosiose rungtynėse antradienį "Denver Nuggets" komanda (2-oji vieta konferencijoje), kuriai atstovauja Linas Kleiza, namuose 117:105 (30:22, 28:33, 28:28, 31:22) nugalėjo "Dallas Mavericks" ekipą (6) ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0. "Nuggets" pratęsė pergalių namuose seriją iki 15, o Dalaso ekipą šį sezoną nugalėjo šeštąjį kartą iš eilės. 6 min.
2009-05-06

Lietuvos žvaigždės - NBA žvaigždyne

Antradienį prasidės kova dėl NBA čempionų žiedų. Su stipriausiais pasaulio krepšininkais vėl grumsis trys lietuviai - Žydrūnas Ilgauskas, Darius Songaila ir Linas Kleiza. Jų atstovaujamos komandos irgi svajoja apie čempionų žiedus, bet šiemet svajonės vargu ar sutaps su tikrove. "Vakaro žinios" pristato tris "lietuviškas" NBA ekipas. "Cleveland Cavaliers" Pagal žaidėjams mokamų milijonų skaičių Klivlando ekipa turėtų būti NBA elite. 2006-2007 metų sezone ji ten ir atsidūrė.
2008-10-25

L. Kleiza padovanojo pergalę „Nuggets“

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse trečiadienį „Denver Nuggets“ komanda, kuriai atstovauja Linas Kleiza, namuose po pratęsimo 120:119 (27:25, 24:33, 32:30, 26:21; 11:10) įveikė „Utah Jazz“ krepšininkus ir iškovojo trečiąją pergalę iš tiek pat galimų. Starto penkete rungtynes pradėjęs L. Kleiza per 32 min. pelnė 19 taškų (dvitaškiai 4/6, tritaškiai 2/6, baudos 5/8) ir buvo vienas iš rezultatyviausių žaidėjų nugalėtojų gretose.