nuggets

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nuggets“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nuggets“.

Kyrie Irvingas įspūdingu lemiamu metimu išplėšė pergalę prieš NBA čempionus

Dramatišką pergalę NBA lygoje šventė Dalaso „Mavericks“ (39-29) krepšininkai, kurie paskutinėmis sekundėmis dėka lemiamo Kyrie Irvingo metimo namuose 107:105 (30:34, 28:27, 26:18, 23:26) įveikė Denverio „Nuggets“ (47-21) klubą. Prasidėjus ketvirtajam mačo kėliniui šeimininkai turėjo nedidelę persvarą, bet svečiai ją po truputį mažino ir likus minutei rezultatas buvo lygus 102:102. Tuomet tritaškį pataikė J. Murray'us, bet tuo pačiu atsakė ir L. Dončičius.
2024-03-18

Niujorke – NBA čempionų sutriuškinimas ir skaudus dūris Nikola Jokičiui į akį

NBA čempionės titulą ginanti Denverio „Nuggets“ (31-15) Niujorke patyrė žeminantį pralaimėjimą, kai net 84:122 (21:33, 20:29, 25:36, 18:24) buvo sutriuškinti  vietos „Knicks“ (28-17). Svečiai strigo jau nuo pat mačo pradžios ir leido varžovams pabėgti. „Knicks“ vis sėkmingai didino pranašumą ir arčiau varžovų neprisileido. Be to, antrajame kėlinyje skaudžią traumą patyrė Nikola Jokičius. „Nuggets“ lyderiui varžovas viename iš epizdoų netyčia pataikė pirštu į akį.
2024-01-26

Jokičiaus ir Embiido susidūrime – kamerūniečio šou ir „76ers“ pergalė

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Filadelfijos „76ers“ (26/13) klubas, kuris namuose 126:121 (36:38, 42:40, 21:26, 27:17) palaužė Denverio „Nuggets“ (28/14) krepšininkus. Dar likus 7 minutėms iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus (107:107), tačiau Filadelfijos klubas spurtavo 16:6 ir susikrovė dviženklį pranašumą likus 4,5 minutės (123:113). „Nuggets“ dar bandė grįžti ir likus 27 sekundėms priartėjo iki 4 taškų (121:125), tačiau per likusį laiką stebuklo nebesukūrė.
2024-01-17

Europos žvaigždžių susidūrime Jokičius buvo pranašesnis, bet Wembanyama užfiksavo seniai nematytą pasiekimą

Europos žvaigždžių susidūrime NBA lygoje pergalę šventė Nikola Jokičiaus vedamas Denverio „Nuggets“ komanda (11/6), kuri namuose 130:120 (39:35, 33:25, 35:25, 26:36) pranoko San Antonio „Spurs“ (3/14). „Spurs“ pralaimėjo jau dvyliktąjį kartą iš eilės. „Nuggets“ nuo pat mačo pradžios atitrūko ir visada išliko šiek tiek priekyje.
2023-11-27

Jokičiaus ir Curry akistata: įspūdinga drama pažymėta NBA čempionų pergale

Dramatišką pergalę NBA akistatoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (8/1) klubas. Michaelo Malone'o auklėtiniai savo arenoje 108:105 (26:21, 27:26, 23:31, 32:27) įveikė San Fransisko „Warriors“ (6/3) krepšininkus. Nikola Jokičius nugalėtojams per 36 žaidimo minutes surinko 35 taškus (13/17 dvit., 1/8 trit., 6/10 baud.), atkovojo 13 atšokusių kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą, tačiau po 3 kartus suklydo ir prasižengė.
2023-11-09

NBA čempionai kuriam laikui neteko vienos ryškiausių savo žvaigždžių

Denverio „Nuggets“ komanda neapibrėžtam laikotarpiui prarado Jamalą Murray. Skelbiama, kad krepšininkas patyrė pakinklinės sausgyslės traumą. Krepšininkas jos problemas jautė nuo pat treniruočių stovyklos pradžios, o „Nuggets“ treneris Michaelas Malone'as teigė, kad gynėjas praleis ne vienas ir ne dvi rungtynes. J.Murray vietą startiniame penketuke užims Reggie Jacksonas.
2023-11-07

NBA čempionų žiedų įteikime – Jokičiaus trigubas dublis ir pergalė prieš Lebrono „Lakers“

Startavo ilgai lauktas 78-asis NBA sezonas. Atidarymo rungtynėse titulą ginantys Denverio „Nuggets“ (1/0) krepšininkai 119:107 (34:20, 29:34, 24:26, 32:27) įveikė Los Andželo „Lakers“ (0/1) klubą. „Lakers“ pirmavo tik pačioje rungtynių pradžioje. O didžiausias skirtumas tarp komandų siekė 18 taškų. „Nuggets“ pataikė 41 proc. mestų tritaškių, o „Lakers“ taiklumas siekė 34,5 proc.
2023-10-25

NBA čempionu tapęs Pocius konsultuos ir Lietuvos krepšininkų asociacijos narius

Prie Lietuvos profesionalių krepšininkų asociacijos (LPKA) veiklos jungiasi Martynas Pocius. Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) klubo Denverio „Nuggets“ tarptautinis skautas, buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas tapo LPKA valdybos nariu ir atliks asociacijos konsultanto pareigas. „Smagu prisijungti prie asociacijos veiklos. Ta mintis jau porą metų buvo, palaikėm ryšį su jais. Tiesiog norisi padėti ir dalintis patirtimi, – kalbėjo M.Pocius. – Minčių, ką daryti, yra.
2023-08-17

Didžiulė netektis: NBA finalo MVP nepadės Serbijai Pasaulio taurėje

Serbijos rinktinės treneris Svetislavas Pešičius netrukus turėtų pristatyti kandidatų į Serbijos rinktinę sąrašą, tačiau jame nebus pagrindinės žvaigždės Nikola Jokičiaus. „Mozzart Sport“ skelbia, kad NBA čempionas ir finalų MVP praleis Pasaulio taurę ir dėl to jau informavo S.Pešičių. Taip pat skelbiama, kad Serbijos rinktinėje tikrai nebus Nikola Kaliničiaus, kuris pranešė treneriams, jog dėl nuovargio bei susikaupusių traumų praleis pirmenybes.
72
2023-07-23

Pergalę šventęs Jokičius sunerimo: neberado finalo MVP apdovanojimo

Nikola Jokičius po triumfo penktose NBA finalo rungtynėse rizikavo prarasti finalų naudingiausio žaidėjo apdovanojimo prizą. Švęsdamas Denverio „Nuggets“ lyderis apdovanojimą paliko įrangos vadybininko Sparky Gonzaleso kambaryje, o vėliau ten jo neberado. „Nežinau, kur mano apdovanojimas. Jį palikau Sparky kambaryje, bet ten jau jo nebėra“, - vėliau sakė serbas. Laimei, S.Gonzalesas titulą nuvalė ir jį padėjo į saugesnę vietą, kuris bus paruoštas ketvirtadienio čempionų paradui.