Didžiojoje Britanijoje sekmadienį vykusiose VII-osiose Europos sportinio ėjimo taurės varžybose sėkmingiausiai iš lietuvių pasirodžiusi Sonata Milušauskaitė moterų 20 km distancijoje užėmė devynioliktąją vietą - 1 valanda 33 minutės bei 8 sekundės.

22-a šioje distancijoje finišavo Neringa Aidietytė (1:33:54), 31-a - Jurgita Meškauskienė (1:35:39), 35-a Brigita Virbalytė (1:37:20).

N. Aidietytė, J. Meškauskienė ir B. Virbalytė pagerino asmeninius rekordus, o J. Meškauskienė bei B. Virbalytė pirmą kartą įvykdė olimpinių žaidynių ir pasaulio čempionato B lygio normatyvus.

Komandų įskaitoje Lietuvos moterys - septintos Europoje.

Vyrų 20 km distancijoje 25-as finišavo Donatas Škarnulis (1:24:47), 37-as Marius Žiūkas (1:26:31), o Vilius Mikelionis (1:27:01) buvo 41-as. Visi trys distanciją baigę lietuviai pagerino asmeninius rekordus.

Tadas Šuškevičius šioje rungtyje buvo diskvalifikuotas.

Komandų rikiuotėje Lietuvos ėjikai buvo dešimti.

Tokia pat pozicija tenkinosi ir Lietuvos jaunimo ėjikų rinktinė. Individualioje 10 km rungties įskaitoje Tautvydas Žėkas (44:40) buvo 25-as, o Raimondas Grigas (46:37) finišavo 33-čias.