3x3 Krepšinis (3 prieš 3)

Tai krepšinio atmaina, kurioje žaidžia 2 komandos po 3 žaidėjus ir po vieną ant atsarginių žaidėjų suoliuko. Šis žaidimas žaidžiamas ant vieno krepšio naudojant tik pusę originalios krepšinio aikštelės. Čia rasite naujausią informaciją apie vis labiau pasaulyje populiarėjantį 3x3 krepšinį.  Nuo 2012 m. FIBA kasmet organizuoja vyrų bei moterų 3x3 krepšinio pasaulio taurės etapus.

Vilniuje nutūpusi 3x3 rinktinė pusiaukelėje sustoti nežada: Novickas atskleidė, ko sieks Paryžiuje

Su dainomis ir gera nuotaika pirmadienio vakarą Vilniaus oro uoste pasitikti olimpinį kelialapį pirmą kartą šalies istorijoje iškovoję 3x3 krepšinio rinktinės atstovai. Vengrijoje, Debrecene savaitgalį vykusiame finaliniame 3×3 krepšinio olimpiniame atrankos turnyre kelialapį į Paryžiaus žaidynes iškovojo Aurelijus Pukelis, Evaldas Džiaugys, Gintautas Matulis ir Šarūnas Vingelis.
3x3 Prieš 14 val.

Agresijos proveržis: iš galvos į galvą varžovui smūgiavęs mongolas buvo pašalintas iš olimpinės atrankos

Vengrijoje vykstančioje olimpinėje 3x3 atrankoje netrūko įspūdingų epizodų ir emocijų, tačiau buvo užfiksuotas ir agresijos protrūkis. Mongolijos rinktinei atstovaujantis Anandas Ariunboldas sudavė varžovui smūgį iš galvos į galvą. Šios atrankos grupės etape Mongolai iškovojo visas tris pergales, kai įveikė Lenkiją, Japoniją ir Belgiją.
3x3 Prieš 23 val.

Šventė Debrecene: lenkus įveikusi Lietuvos 3x3 rinktinė iškovojo kelialapį į olimpines žaidynes

Sekmadienį Debrecene (Vengrija) buvo žaidžiamos lemiamos olimpinės 3x3 krepšinio atrankos kovos, kuriose išsvajotą bilietą į Paryžių pavyko iškovoti Lietuvo vyrų rinktinei. Iš pradžių užtikrintai į pusfinalį žengę lietuviai jame 21:15 pranoko lenkus ir iškovojo kelialapį į olimpines žaidynes! Šis kelialapis Lietuvos 3x3 rinktinei yra pirmasis istorijoje.  Rungtynių pradžioje lietuviams tolimi metimai nekrito, o prabėgus 1,5 min.
3x3 2024-05-19

Ispanus surakinusi Lietuvos 3x3 rinktinė užtikrintai papuolė į olimpinės atrankos pusfinalį

Debrecene (Vengrija) sekmadienį baigiasi finalinis olimpinės vyrų 3x3 krepšinio atrankos turnyras, kuriame ketvirtfinalyje su Ispanija susitiko ir Lietuvos rinktinė (Evaldas Džiaugys, Gintautas Matulis, Aurelijus Pukelis ir Šarūnas Vingelis). Tolimais metimais prapliupę lietuviai užtikrintai 21:9 įveikė ispanus ir pateko į pusfinalį. Dabar mūsiškiai turės dvi progas patekti į olimpiadą – tam užtektų laimėti pusfinalį arba mažąjį finalą.
95
3x3 2024-05-19

Suklupusi ir varžovių dovanų nesulaukusi 3x3 moterų krepšinio rinktinė baigė kovas dėl olimpinio bilieto

Lietuvos moterų 3x3 krepšinio rinktinė prarado visus šansus iškovoti bilietą į Paryžiaus olimpines žaidynes. Mūsiškės lemiamą mačą 12:16 pralaimėjo Čilei ir tikėjosi gauti dar dovanų iš kitų varžovių, bet taip neįvyko. Lietuvėms po nesėkmės reikėjo sulaukti čekių pralaimėjimo prieš Kanadą, joms pelnant mažiau nei 10 taškų. Toks scenarijus atrodė įmanomas, nes čekės rungtynėse sunkiai rinko taškus, tačiau tolimas metimas likus pusantros minutės sudaužė lietuvių viltis.
3x3 2024-05-18

Net ir pralaimėjusi 3x3 krepšinio vyrų rinktinė pateko į olimpinės atrankos ketvirtfinalį

Debrecene (Vengrija) tęsiasi finalinis olimpinės vyrų 3x3 krepšinio atrankos turnyras, kuriame bilieto į Paryžių siekia ir Lietuvos rinktinė (Evaldas Džiaugys, Gintautas Matulis, Aurelijus Pukelis ir Šarūnas Vingelis). Paskutinėse A grupės rungtynėse lietuviai po dramatiškos kovos 16:18 pralaimėjo vokiečiams, bet vis tiek pateko į ketvirtfinalį užimdami antrąją grupės vietą. Rungtynių pabaigoje, lietuviams atsiliekant 16:18, teisėjai nepastebėjo, kad vokiečiai išleido kamuolį už aikštės ribų.
3x3 2024-05-18

Lietuvos vyrų trijulių rinktinė olimpinėje atrankoje žengia be kluptelėjimų

Debrecene (Vengrija) prasidedėjo finalinis olimpinės vyrų 3x3 krepšinio atrankos turnyras, kuriame bilieto į Paryžių siekia ir Lietuvos vyrų rinktinė (Evaldas Džiaugys, Gintautas Matulis, Aurelijus Pukelis ir Šarūnas Vingelis). Aukščiausią reitingą tarp visų dalyvių turintys lietuviai pateko į A grupę, kurioje startavo nuo pergalės 21:13 prieš žemiausią reitingą turinčią Madagaskaro ekipą.
3x3 2024-05-16

3x3 moterų krepšinio rinktinės olimpinėje atrankoje lauks lemiama akistata

Debrecene (Vengrija) prasideda finalinis olimpinės moterų 3x3 krepšinio atrankos turnyras, kuriame bilieto į Paryžių siekia ir Lietuvos rinktinė. Pirmosios į kovą stojo Lietuvos moterys, kurios turnyrą pradėjo pergale, bet vėliau įsirašė pirmąją nesėkmę. Mūsų rinktinę sudaro Monika Grigalauskytė, Giedrė Labuckienė, Kamilė Nacickaitė ir Gabrielė Šulskė. Lietuvės iš pradžių 21:19 išplėšė pergalę prieš čekes.
3x3 2024-05-16

Paaiškėjo vyrų ir moterų 3x3 rinktinių ketvertukai lemiamai olimpinei atrankai

Olimpinės atrankos išvakarėse paaiškėjo kelialapio į Paryžių sieksiančių Lietuvos 3x3 krepšinio vyrų ir moterų rinktinių sudėtys. Vyrų rinktinės ketvertuką šįsyk sudarys Aurelijus Pukelis, Evaldas Džiaugys ir po smulkių traumų į rikiuotę sugrįžę Gintautas Matulis bei Šarūnas Vingelis. Moterų ekipos kvartete – Kamilė Nacickaitė, Gabrielė Šulskė, Monika Grigalauskytė ir Giedrė Labuckienė.
3x3 2024-05-15

3x3 rinktinės ruošiasi paskutinei galimybei įšokti į olimpinių žaidynių traukinį

Lietuvos vyrų ir moterų 3x3 krepšinio rinktinės tęsia pasiruošimą Debrecene (Vengrija) gegužės 16-19 dienomis vyksiančiam pagrindiniam olimpinės atrankos turnyrui. Džiugios nuotaikos moterų stovykloje, kuri vis pildosi žaidėjomis. Pastarųjų metų komandos vedlė Kamilė Nacickaitė-Van Der Horst paskutinę pasirengimo savaitę pasitinka nestokodama optimizmo. „Pati labai laukiau 3x3 sezono. Manau, visos panos taip pat. Tikrai buvome pasiruošusios sugrįžti, visos geromis nuotaikomis.
3x3 2024-05-08

Su traumomis ir jauduliu kovojanti trijulių rinktinė nepaleidžia olimpinės svajonės: „Tetrūksta vieno žingsnio“

Japonijoje vykusi olimpinė atranka Lietuvos 3x3 vyrų rinktinei baigėsi liūdnai. Mūsiškiai liko vos per plauką nuo kelialapio į Paryžių, tačiau dabar jau skaičiuoja dienas iki kito turnyro, kuriame vėl bandys išpildyti olimpinę svajonę. Vienais iš favoritų laikyti lietuviai sekmadienį finale 15:19 nusileido Nyderlandų rinktinei, kuri ir nugriebė vieną vienintelį bilietą į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes.
3x3 2024-05-08

Finale pralaimėjusi Lietuvos krepšinio trijulių rinktinė vėl liko be olimpinio kelialapio

Ucunomijoje (Japonija) sekmadienį pasibagė antrasis olimpinės 3x3 krepšinio atrankos turnyras, kuriame arti kelialapio buvo Lietuvos vyrų rinktinė (Evaldas Džiaugys, Aurelijus Pukelis, Darius Tarvydas ir Šarūnas Vingelis). Mūsiškiai suklupo tk finale, kai 15:19 pralaimėjo Nyderlandams. Nuo pat rungtynių pradžios užvirė kieta lygių varžovų kova. E.Džiaugys po vieno iš varžovų judesio alkūne krito susiėmęs už pilvo. Laimei, lietuvis greitai atsigavo ir vėliau galėjo tęsti finalą.
3x3 2024-05-05

Išlikimo kovą laimėjusi trijuių krepšinio rinktinė žengė į olimpinės atrankos pusfinalį

Ucunomijoje (Japonija) šeštadienį tęsiasi antrasis olimpinės 3x3 krepšinio atrankos turnyras. Jame bilieto į Paryžių siekia ir Lietuvos vyrų rinktinė (Evaldas Džiaugys, Aurelijus Pukelis, Darius Tarvydas ir Šarūnas Vingelis). Lemiamose A grupės rungtynėse lietuviai 21:12 nepaliko vilčių Puerto Rikui ir prasimušė į pusfinalį.
3x3 2024-05-04

Olimpinę atranką Lietuvos 3x3 rinktinė atidarė pergale ir pralaimėjimu

Ucunomijoje (Japonija) penktadienį prasideda antrasis olimpinės 3x3 krepšinio atrankos turnyras. Jame bilieto į Paryžių sieks ir Lietuvos vyrų rinktinė (Evaldas Džiaugys, Aurelijus Pukelis, Darius Tarvydas ir Šarūnas Vingelis).  Penktadienį A grupėje lietuviai sužaidė du mačus. Pirmajame susitiko su brazilais, o antrajame su Nyderlandų rinktine. Pirmąjį mačą prieš brazilus Lietuvos krepšininkai užtikrintai laimėjo 21:14.  Nuo pat pradžių abi komandos ėmėsi žaisti fiziškai.
3x3 2024-05-03

Paaiškėjo Lietuvos 3x3 rinktinės kvartetas olimpinei atrankai

Lietuvos 3x3 vyrų rinktinė penktadienį pradės atranką į Paryžiaus olimpines žaidynes. Paskelbta, kad rinktinei atstovaus Aurelijus Pukelis, Šarūnas Vingelis, Evaldas Džiaugys ir Darius Tarvydas. Tuo tarpu Gintautas Matulis ir Marijus Užupis praleis turnyrą, nes yra patyrę traumas. Šis kvartetas olimpinę atranką Japonijoje pradės penktadienį: 9.00 val. Lietuvos laiku mūsiškiai susitiks su Brazilija, o 12.55 val. – su Nyderlandais. Šeštadienį grupės varžybas lietuviai užbaigs 10.15 val.
3x3 2024-05-02

Olimpinei atrankai besirengiančioje moterų 3x3 rinktinėje – 9 kandidatės ir daugiau laiko pasiruošimui

Lietuvos vyrų 3x3 krepšinio rinktinei jau dėliojant paskutiniuosius akcentus prieš olimpinę atranką Japonijoje, savo kelią link to paties siekio, Paryžiaus olimpinių žaidynių, pradėjo ir šalies moterų rinktinė. Šios savaitės pradžioje Kaune, VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre, startavo apie dvi savaites truksiantis moterų nacionalinės komandos pasirengimas olimpinei atrankai.
3x3 2024-04-30

„Hoptrans“ ekipa – prie klubinio 3x3 krepšinio sezono starto linijos

Raudondvario „Hoptrans“ ekipa šį savaitgalį (balandžio 27-28 d.) pradeda savo šio sezono kelią 3x3 klubinio krepšinio scenoje – FIBA 3x3 Pasaulio ture. Iki pat metų pabaigos vyksiančios aukščiausio lygio trijulių ekipų batalijos startuos Ucunomijoje (Japonija), tradiciniu „Utsunomiya Opener“ turnyru. Šis miestas pastaruoju metu tapo tradicine sezono starto lokacija.
3x3 2024-04-26

Lietuvos 3x3 krepšinio vyrų rinktinė išlydėta į Japoniją, kur bandys iškovoti olimpinį kelialapį

Lietuvos 3x3 krepšinio vyrų rinktinė pirmadienį Vytauto Didžiojo universitete, Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre, buvo išlydėta į Ucunomiją (Japonija), kur gegužės 3-5 dienomis turės pirmąjį šansą iškovoti kelialapį į Paryžiaus olimpines žaidynes. Į Tolimuosius Rytus išvyksta trenerio Dainiaus Novicko vadovaujamas kandidatų šešetas – Aurelijus Pukelis, Marijus Užupis, Gintautas Matulis, Darius Tarvydas, Šarūnas Vingelis ir Evaldas Džiaugys.
3x3 2024-04-23
REKLAMA
Prieš lemtingą išvyką į Japoniją trijulių rinktinė prakaitą liejo Ispanijoje  Prieš lemtingą išvyką į Japoniją trijulių rinktinė prakaitą liejo Ispanijoje

Prieš lemtingą išvyką į Japoniją trijulių rinktinė prakaitą liejo Ispanijoje

Lietuvos 3x3 krepšinio vyrų rinktinė braukia paskutiniąsias dienas prieš išvyką į Ucunomiją (Japonija), kur kovos dėl kelialapio į Paryžiaus olimpines žaidynes. Kandidatų sąraše ir toliau lieka tos pačios šešios pavardės: Gintautas Matulis, Aurelijus Pukelis, Darius Tarvydas, Šarūnas Vingelis, Marijus Užupis bei Evaldas Džiaugys. Praėjusią savaitę lietuviai sportavo Serbijoje, kur mūsiškių treniruočių partneriais buvo pasaulio ir Europos čempionai serbai, jau užsitikrinę vietą olimpiadoje.
3x3 2024-04-19

Latvijos krepšininkai pateko į Paryžiaus olimpiadą: ar paseksime broliukų pavyzdžiu?

Honkonge sekmadienį baigėsi pirmasis olimpinės 3x3 krepšinio atrankos turnyras, kuriame bilietą į Paryžių nugvelbė Latvijos vyrų rinktinė. Kitas atrankos turnyras vyks gegužės 3-5 d. Ten dėl bilieto į olimpiadą kovos ir Lietuvos vyrų rinktinė. Latviai turnyrą pradėjo B grupėje, kur be didesnių problemų įveikė visus sutiktus varžovus. Mūsų kaimynai 21:16 nugalėjo mongolus, 21:10 – Naująją Zelandiją ir 21:12 – Egiptą.
3x3 2024-04-14
Į viršų