A grupė Birželio 14 d., penktadienis
  GER 2 SCO 0
  A grupė Birželio 15 d., šeštadienis
  HUN SUI 16:00
  B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
  ESP CRO 19:00
  B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
  ITA ALB 22:00
  D grupė Birželio 16 d., sekmadienis
  POL NED 16:00
  C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
  SLO DEN 19:00
  C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
  SRB ENG 22:00
  E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
  ROU UKR 16:00
  E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
  BEL SVK 19:00
  D grupė Birželio 17 d., pirmadienis
  AUT FRA 22:00
  F grupė Birželio 18 d., antradienis
  TUR GEO 19:00
  F grupė Birželio 18 d., antradienis
  POR CZE 22:00
  B grupė Birželio 19 d., trečiadienis
  CRO ALB 16:00
  A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
  GER HUN 19:00
  A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
  SCO SUI 22:00
  C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
  SLO SRB 16:00
  C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
  DEN ENG 19:00
  B grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
  ESP ITA 22:00
  E grupė Birželio 21 d., penktadienis
  SVK UKR 16:00
  D grupė Birželio 21 d., penktadienis
  POL AUT 19:00
  D grupė Birželio 21 d., penktadienis
  NED FRA 22:00
  F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
  GEO CZE 16:00
  F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
  TUR POR 19:00
  E grupė Birželio 22 d., šeštadienis
  BEL ROU 22:00
  A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
  SCO HUN 22:00
  A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
  SUI GER 22:00
  B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
  ALB ESP 22:00
  B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
  CRO ITA 22:00
  D grupė Birželio 25 d., antradienis
  FRA POL 19:00
  D grupė Birželio 25 d., antradienis
  NED AUT 19:00
  C grupė Birželio 25 d., antradienis
  DEN SRB 22:00
  C grupė Birželio 25 d., antradienis
  ENG SLO 22:00
  E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
  UKR BEL 19:00
  E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
  SVK ROU 19:00
  F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
  GEO POR 22:00
  F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
  CZE TUR 22:00

UEFA Euro 2024 naujienos

 

UEFA Euro 2024 yra 17-asis Europos futbolo čempionatas, kuris vyks Vokietijoje nuo 2024 m. birželio 14 d. iki liepos 14 d. Turnyre dalyvaus 24 komandos, kurios varžysis 10 skirtingų stadionų visoje Vokietijoje. Portalo tv3.lt skaitytojai bus kviečiami tiesiogiai išvysti visas Euro 2024 rungtynes.

„Euro2024“ pulsas“: ar Škotija ras priešnuodžių prieš pergalių ištroškusią šeimininkę Vokietiją?

Trys metai praėjo lyg viena diena ir Europos futbolo čempionato kovos vėl grįžtą į futbolo sirgalių namus. Visų Europos futbolo pirmenybių metu portalas tv3.lt kviečia būti futbolo įvykių sūkuryje, nes pagrindinius čempionato įvykius portale tv3.lt kiekvieną dieną nušvies speciali čempionatui skirta laida „Euro2024“ pulsas“. Visas 51-eriais turnyro kovas šiemet Lietuvoje transliuos TV3 žiniasklaidos grupė, o „EURO 2024“ įvykius specialioje internetinėje laidoje padės apžvelgti sporto žurna...

Tiesiogiai: Europos futbolo čempionato starte susitinka Vokietija ir Škotija

2024 m. Europos futbolo čempionatas oficialiai startuoja. Jau penktadienio vakarą čempionato atidarymo rungtynėse tarpusavyje A grupėje žais šeimininkė Vokietija ir Škotija. Rungtynės Miunchene prasidės 22 val. Mačą tiesiogiai transliuos TV3 kanalas ir portalas tv3.lt. A grupėje be vokiečių ir škotų dar žais Vengrija ir Šveicarija.  „Esame pasirengę. Žaisime namuose prie savo sirgalių. Tai ir papildoma motyvacija, ir spaudimas.

Europos čempionato žvaigžde tapęs škotų senolis: „Į Vokietiją išsliūkinau, kol žmona buvo parduotuvėje“

Vokietijoje startuoja Europos futbolo čempionato turnyras. Turnyro atidarymo rungtynėse susitinka Vokietijos ir Škotijos rinktinės. Šia dvikova prasideda mėnesį truksianti futbolo šventė. Dar prieš pat čempionato startą gerbėjus pavergė vienas Škotijos rinktinės gerbėjas. Jis tiesioginio eterio metu atskleidė, jog į Vokietiją išvyko slapta nuo savo žmonos. „Mano žmona nežino, kad aš čia.
UEFA Euro 2024 Prieš 1 val.

Lietuvos futbolo legendų prognozė: kas bus Europos futbolo čempionato favoritai ir kas gali nustebinti?

Europos futbolo čempionate favoritėmis bus tokios rinktinės kaip Anglija, Prancūzija ar Vokietija, tačiau istorija rodo, kad sportas dažnai neprognozuojamas, tad iššauti gali ir bet kuri kita čia žaisianti komanda. Taip mano ir Lietuvos futbolo legendos, kurios prieš čempionato startą su tv3.lt portalu pasidalijo savo įžvalgomis bei spėjimais.
UEFA Euro 2024 Prieš 4 val.

Ispanijos rinktinė Europos čempionatą pradės be svarbaus gynėjo

Prieš Europos futbolo čempionato startą Ispanijos rinktinė turi nuostolių. Pranešama, jog pirmenybes ispanai bus priversti pradėti be vieno iš savo startinių gynėjų. Komandai rungtynėse su Kroatija nepadės Aymericas Laporte. Saudo Arabijoje rungtyniaujantis gynėjas negali padėti savo komandai dėl patiriamų skausmų. Jis praleido pastarųjų dviejų dienų treniruotes. Numatoma, jog A. Laporte vietą gynybos širdyje užims „Real“ atstovas Nacho, kuris sudarys duetą su Robinu Le Normandu.
UEFA Euro 2024 Prieš 6 val.

„Euro 2024“ startas – jau šiandien: ar škotams pavyks pasipriešinti šeimininkams vokiečiams?

Jau šį penktadienį prasideda visą mėnesį truksianti futbolo šventė – „Euro 2024“! Čempionato atidarymas ir pirmosios rungtynės įvyks Miunchene, kur vienais iš turnyro favoritų laikomi šeimininkai vokiečiai priims Škotijos rinktinę. Tiesioginė rungtynių transliacija bei iškilminga atidarymo ceremonija – jau šiandien per TV3. Pagrindinė „Euro 2024“ atidarymo ceremonijos idėja yra ta, kad visą mėnesį truksiančią futbolo šventę visos šalys patirs ir jos emocijomis gyvens vieningai.
UEFA Euro 2024 Prieš 6 val.

Vokietijos futbolo legenda įvardijo Europos čempionato favoritus

 Vokietijos futbolo legenda Lotharas Matthausas prieš „EURO 2024“ startą pasidalino savo prognozėmis. „Penktadienį mūsų rinktinė namuose pradeda Europos čempionatą maču su Škotija. Kaip ir tada, kai pats žaidžiau, taip ir dabar tikiu, kad mes galime laimėti turnyrą. Mano prognozė – Vokietija taps EURO 2024 čempione. Paskutinės draugiškos rungtynės prieš graikus mums buvo prastos, bet aš nemanau, kad tai signalizuoja kažkokią problemą.
UEFA Euro 2024 Prieš 7 val.

„Euro 2024“ pasiruošę fanų erdvių organizatoriai – apie sirgales moteris ir nutildytus skeptikus: „Tampame futbolo šalimi“

„Futbolas yra šventė“, „Tarp sirgalių – vis daugiau moterų“, „Lietuva jau seniai nebėra tik krepšinio šalis“, „Tyliai futbolo niekas nežiūri“ – būtent tokiomis frazėmis „Euro 2024“ pasitinka sporto fanams skirtų erdvių organizatoriai. Ir ne be reikalo – futbolas yra tai, kas užkrečia visus. Ir visai nesvarbu, kokia jūsų lytis, amžius, ar kiek šia sporto šaka domėjotės anksčiau. Tai – reiškinys, apie kurį jau nuo šio penktadienio net mėnesį laiko šnekės visa Lietuva.
UEFA Euro 2024 Prieš 10 val.

Nicolo Fagioli pirmose Europos čempionato rungtynėse negalės padėti Italijai

 Nors Italijos rinktinė treniruotėse sulaukė Niciolo Barellos ir Davide‘o Frattesi, tačiau Turino „Juventus“ puolėjas Nicolo Fagioli negalės dalyvauti „Euro 2024“ atidarymo rungtynėse prieš Albaniją. Skelbiama, kad N. Fagioli patyrė blauzdikaulio sumušimą. Traumą jis patyrė per paskutiniąsias draugiškas rungtynes su Bosnija ir Hercegovina bei porą dienų nesitreniravo.
UEFA Euro 2024 Prieš 11 val.

Kilnų tikslą įgyvendinęs Škotijos futbolo rinktinės fanas pėsčiomis iš gimtinės nukeliavo į Miuncheną

Škotijos futbolo rinktinės fanas įveikė 1000 mylių kelią pėsčiomis nuo Glazgo iki Europos futbolo čempionato Vokietijoje, kad surinktų pinigų ir padidintų informuotumą apie vyrų psichikos sveikatą. Craigas Fergusonas gegužės 4 d. pėsčiomis iškeliavo iš Škotijos nacionalinio futbolo stadiono į Miuncheną. Po 37 dienų kelionės 20-metis ketvirtadienį atvyko į Miuncheną, kur jį pasitiko garbės sargyba ir viso pasaulio žiniasklaida. „Negaliu tuo patikėti.
UEFA Euro 2024 Prieš 11 val.

Prieš Europos futbolo čempionato startą – jautrus Ukrainos rinktinės priminimas pasauliui apie vykstantį karą

Trylika Ukrainos vyrų futbolo rinktinės žaidėjų prieš savo pasirodymą Europos futbolo čempionate, sukūrė vaizdo įrašą, kuriame pristatomi vaizdai iš viską naikinančio karo ir sunkumų jų gimtuosiuose miestuose praėjus 27 mėnesiams po Rusijos invazijos. „Norėtumėme savo gimtuosiuose miestuose surengti Europos futbolo čempionatą, tačiau šiuo metu jie kovoja ne dėl turnyro, o dėl savo laisvės“, – tokia žinutė mirga ekrane per 90 sekundžių trukmės vaizdo įrašą.

Prieš „Euro 2024“ startą Anglijos kapitonas džiaugėsi patirtimi Vokietijoje – tikisi, kad tai padės čempionate

Anglijos rinktinės puolėjas Harry Kane‘as tiki, kad sezonas Miuncheno „Bayern“ komandoje leido jam tinkamai pasiruošti 2024 m. Europos futbolo čempionatui.  Per pirmą savo sezoną Vokietijoje, H. Kane‘as per 45 rungtynes įmušė 44 įvarčius, o birželio 16-ą dieną ves Anglijos rinktinę į pirmąsias „Euro 2024“ čempionato rungtynes su Serbija.  „Tai buvo neįtikėtina patirtis, – sakė H. Kane‘as.

Europos futbolo čempionato naujovė: prie teisėjų galės prieiti tik kapitonai

Europos futbolo čempionato turnyre bus pristatyta naujovė – rungtynių metu prieiti prie teisėjo galės tik komandos kapitonas. Pranešama, jog susirinkimo metu žaidėjai buvo įspėti, jog rungtynių metu prie teisėjo galės prieiti tik kapitonas. Jei bet kuris kitas futbolininkas prieis prie rungtynių arbitro ir pasiskųs jo darbu – iškart gaus geltoną kortelę. Tuo pačiu teisėjai įsipareigojo komandų kapitonams suteikti daugiau informacijos. Jie turės detaliai paaiškinti savo sprendimus.

Mikutavičius neigia stereotipus apie futbolą žiūrinčius vyrus, o Radzevičius atskleidžia, kodėl rungtynes žiūri ir jo žmona

Nuo rytojaus visą mėnesį švęsime intriguojančią futbolo šventę, kurią ne tik Lietuvai, bet ir visam pasauliui kurs „Euro 2024“. Futbolas žmones traukia dėl daugybės priežasčių, nes tai  – sportas, teatras, šokiai ir komedija viename. O kodėl futbolas nepakeičiamas yra jiems, šio vakaro TV3 laidoje „TOP 3“ atskleis žinomi šalies vyrai – Marijus Mikutavičius ir Vytaras Radzevičius.

Ukrainos rinktinei Europos futbolo čempionate bus skirta ypatinga apsauga

Ukrainos rinktinei Europos futbolo čempionate Vokietijoje bus skirta ypatinga apsauga. „Tai ypatingas iššūkis mums. Būtent šiai komandai skirsime ypatingą apsaugą“, – leidiniui „Bild“ teigė Vokietijos vidaus reikalų ministrė Nancy Faeser. Anot pranešimų, Ukrainos rinktinė gyvens viešbutyje Taunušteine (Heseno žemė). Pirmadienį ji sužais pirmąsias rungtynes su Rumunija.

Įdomioji „Euro 2024“ statistika: nepavejamas Ronaldo, rinktinių amžius ir reikšmingas Lukaku pasiekimas

Į „Euro 2024“ čempionatą atvyksta žaidėjas, kurio įvarčių santykis su pasirodymais už rinktinę yra geresnis nei Cristiano Ronaldo, vienas iš žaidėjų sumuš vyriausio Europos čempionato istorijoje žaidėjo rekordą, o beveik kas penktas Vokietijos rinktinės žaidėjas klubiniame futbole rungtyniauja toje pačioje šalyje. „The Athletic“ duomenų analitikas Markas Carey surinko įdomiąją statistiką.

Jose Mourinho pateikė savo prognozes dėl Europos futbolo čempionato apdovanojimų

Žymus Portugalijos treneris Jose Mourinho pateikė savo prognozes dėl laukiančio Europos futbolo čempionato turnyro ir geriausio žaidėjo rinkimų. Kalbėdamas su TNT televizija, J. Mourinho bandė nuspėti finalininkus, laimėtoją, labiausiai nustebinsiančias rinktines, daugiausiai įvarčių pelnysiantį žaidėją bei geriausią turnyro futbolininką. Taip pat jis įvardino ir žaidėją, kuris jo nuomone laimės „Ballon d‘Or“ apdovanojimą.

Europos futbolo čempionato E ir F grupės: turnyro debiutantai ir į aukščiausius tikslus nusitaikiusios rinktinės

2024 m. Eurpos futbolo čempionatas, kuris prasidės jau birželio 14-ąją dieną, visą mėnesį futbolo sirgaliams dovanos daug gražių reginių. Čempionate kovos 24-os skirtingų šalių rinktinės ir kiekviena iš jų sieks pasirodyti kuo geriau.

Nuostolis šeimininkams prieš čempionato startą – susitraumavo talentingas saugas

Prieš 2024-ųjų Europos futbolo čempionato startą nuostolį patyrė Vokietijos rinktinė. Šiandien paskelbta, jog šeimininkų rinktinei negalės padėti Aleksandras Pavlovičius. 20-metis „Bayern“ saugas rinktinėje negalės žaisti dėl patirtos traumos. Šį sezoną į pagrindinę „Bayern“ sudėtį su trenksmu įsiveržęs saugas bus pakeistas patyrusiu futbolininku. Į jo vietą paimtas „Borussia“ atraminis saugas Emre Canas. 30-metis futbolininkas paskutinį kartą rinktinėje žaidė dar 2023 metų rugsėjį.
Į viršų