Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nusipirko fuuuuuu
Ne Anglijos o afrikos rinktinė
Vėl teisėjai tempė už ausų anglus.
@Tadas Nebuvo 11 m.
Kai sporte dominuoja negrai.
@Nėra ką žiūrėti svarbu nedominuoja tavieji putininiai,visi kiti-jėga
@nežiūrėk,kas liepia Tu daugiau gal nieko ir nežinai kaip žodis putininiai?
@nežiūrėk,kas liepia tai varyk į Afriką, ką tu čia veiki Lietuvoje?
Kam cia kazkas netiketo?Pagal savo sudeti,anglu rinktine viena galingiausiu siame cempionate,niekuo nenusileidzianti ispanams,netgi gal dar ir geresne.Tik beda ta,kad anglu treneris-darbenu maskvycius,zmogus futliare,kuris neleido anglams zaisti tikro anglisko futbolo.Tai ir vakar su olandais,jei nebutu gave ivarcio jau pirmomis minutemis,butu anglai tusciai ir prasistumde visas rungtynes traukdami ant nuliniu lygiuju ir pratesimo,o besidraskiusi ir olandu gynyba draskiusi Fodena,treneris butu dar pirmame kelinyje pakeites,kad bedos neprisisauktu.Zodziu visa anglu problema yra treneris ir jei anglai netaps cempionais,kaltas bus tik jis.
@3 Kaip jau esu 25 metai Anglijos fanas,is visu rinktiniu sita yra tikrai stipriausia,bet treneris sakyciau ne maskviciaus lygio o pono makaluotojo,pirma kelini zaide laisvai ir buvo grazu ziurete,antram vel jisai liepe saugot rezultata ir vel viskas sustojo,iki keitimo kuri jau reikejo daryt 60 min tik reikejo ne fodena isimt o kane
@Anglijos fanas vis dėlto ispanai man atrodo stipresni.
nuo čempionato pradžios.
ata maradonos , garincos , pele laikais , o cia krepsinio lygio parodija
Vatnykas ir pas anglus Vatnykas
pirmos anglu rungtynessitame cempionate, kur jie zaide tikrai gerai. jau anksciau atrode, kodel tiek geru zaideju turinti rinktine zaidzia taip blankiai. bet ne jie vieni, prancuzai buvo panasiai, vokieciai siek tiek panasiai. bet dabar tikrai gerai pasirode. ir nereikia sakyti, kad teisejai tempe. Engeland Engeland Engeland!!!
@ok visas zaistas rungtynes , voliojo durniu. O, siose eme ir zaide. Teisejas, kirpejas ar kas ten tempe nesvarbu, pagal zaidima nugalejo,kam labiau sekesi ir stipresni.
Dabar prasidės sąmokslo teorijos. Nupirkta, su režisuota, bla bla..
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų