Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Smagu, kaip ispanai gražiu stiliumi įveikė Prancūzijos-Afrikos rinktinę. Skandalinga ir apgailėtina, kai "prancūzų" starto penkete tik 2 baltieji europiečiai. Reiktų UEFA imtis priemonių, kad baigtųsi tie nesąžiningi afrikiečių "įpilietinimai", tegul kiekviena tauta verčiasi savo jėgomis, manau kad juodosios Afrikos tautos mielai turėtų savo talentus gimtųjų šalių rinktinėse. Linkiu ispanams sėkmės finale.
Kiekviena ssupras-liekni,greiti,protingi,išmintingi,smagu Ispanijai,kai turi tokias 17 m. žvaigždes,kai jie kaskart vis atsiranda,ten nesvarbu-krepšinis ar futbolas, išeina vieni,ateina kiti supermeistrai.Tiesiog pavydas ima,baltas pavydas.Sėkmės jiems.
Apie ispanus jau seniau komentavau,kad tai stipriausi cempionato komanda,praktiskai ideali ir neturinti silpnu vietu,todel prancuzus nugalejo pelnytai ir pagal zaidima.Bet jau uzkniso komentaru rasistai.O tai kai brazilai su Pele 3 kartus tapo Pasaulio cempionais,jums juodaodis Pele nekliuvo?Kad Brazilija,tai ne Afrika ir ne Europa,todel ten turi zaisti tik etniniai brazilai ir jokiu juodaodziu bei baltuju rinktineje ir buti neturetu?Ir su Argentina tas pats,jei Maradona dar buvo panasus i etnini argentinieti,tai Mesi ne kiek i toki nepanasus,grynas baltaodis atejunas?Blyn buki rasistai...
@3 Teisybę rašot ir svarbiausia,kad tokie lojikai,šunsnukiai nepasižiūri į save,jie nuolat teršia mūūsų šalį,kurioj gyvena,jie atseit piliečiai,o čia,žmonės gimę,augę tose šalyse,net pagal pavardes matyti,kad taip,turi tėvo ar motinos pavardę,ir ką duoda šaliai-ją myli,jie žvaigždės,jie kovoja,tai ne mūsų rasistai gryni ,baisu
Prabilo pilietis,kurio šalis net stadiono neturi
ką ir besakyti - ispanai žaidžia puikiai. Jie greičiausiai ir bus Europos čempionais, nes jiems tikrai nėra lygių.
Ispanija prieš Ispaniją. Hmmm
Tikrasis finalas
pasiziurejus i zaidejus neina suprasti arciab afrikos ar europos cempionatas
@zzzz

neziurek, kame problemos
@tai Tavęs niekas neklasė
@Fartas tu neklasė,neklasė,tu 0
@zzzz žiūrėk į savo rašos kiemo varžybas,kam tau Europos čempionatas..Duok Dieve mums tokių žaidėjų,kurie žaistų mūsų rinktinėse
Man pasirodė,kad beždžionė,kuri įmušė pirmąjį įvartį,paskui zigavo(teiks vėliau pasižiūrėti).Man keista matyti juodus nacius.Ne tiek keista matyti(silpnapročių visur pilna),kiek sunku suprasti,kas jų galvoje.
@Fartas Kvailas komentaras. Visiškai.
@Fartas kliedesiai
tu tik beraštis rasistas ir tiek
tu tik beraštis rasistas ir tiek
@Fartas kokio idioto rašliava,ka s tavo galvoj,ne nėra galvos,tau ją nunešė kažkas vaikystėj,trauma, ka s tu toks,sofkinis bambalinis,ką tu davei šaliai gero, ka s tu prieš juos,mėšlavabali,greičiausiai koloradinis.
@tu tik beraštis rasistas ir tiek Palikite jį ramybėje, žmogus serga. Ir baisiausia tai kad jis įsitikinęs kad yra sveikas o visi aplinkiniai psichiškai nesveiki. Va čia pavyzdys kas atsitinka kai dieną naktį žiūri TV, niekur iš namų neišeini, ir kiekvieną dieną varai alkoholį. Teisingai aprašiau tavo gyvenimą ?
@Fartas Pabandyk nebežiurėti ru kanalus bent mėnesį tada nebesivaidens visur nacistai
Uz prancuzus!!1 uz juoduku ilgas burkas1
nepavydėk,jei pats neturi nieko
nepavydėk,jei pats neturi nieko
@Merci nu kam giriesi savo orientacija,kam...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų