Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „donatas škarnulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „donatas škarnulis“.

Lietuvoje ir visoje Europos Sąjungoje (ES) nuo 2020 m. gegužės 20-osios nebeliks mėtinių cigarečių – įsigalios pridėtinio kvapo cigarečių ir kapsulių draudimas. Šis naujas draudimas galios ne tik cigaretėms, bet ir sukamo tabako produktams su mentolio turinčiais filtrais ar popieriumi, parduodamiems tose pačiose pakuotėse.

Nelegalūs migrantai ir jų vedliai užstringa pasienyje

Lietuviai, lenkai, rusai, čėčėnai – šių tautybių vedlius, su vadinamu gyvuoju kroviniu – nelegaliais migrantais – einančius ar važiuojančius per Lietuvos valstybės sieną, dažniausiai sulaiko mūsų šalies pasieniečiai. Ir nors rengiamos bendros operacijos tiek su Baltarusijos, tiek su Latvijos ir Lenkijos sienos apsaugos pareigūnais, Lietuvos valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai bent jau kartą per savaitę sulaiko po keletą valstybės sienos pažeidėjų.
Aktualijos 2016-12-04

Lietuvos atletai iš Berlyno grįžo ir be medalių, ir be rekordų

Vakar Berlyne pasibaigusiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate mūsų sportininkai medalių neiškovojo ir šalies rekordų nepagerino. Iš penkiolikos Lietuvos atletų į geriausiųjų dešimtukus pateko du.
2009-08-24

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate varžysis 15 lietuvių

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate, rugpjūčio 15-23 dienomis vyksiančiame Berlyne (Vokietija), Lietuvai atstovaus 15 sportininkų. Lietuvos rinktinės sudėtis buvo patvirtinta sekmadienį, pasibaigus S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykusiam Lietuvos čempionatui.
2009-08-02

Išgyvens ar neišgyvens lengvaatlečiai

Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Jezepčikas neįsivaizduoja, kaip sportininkai išgyvens kitais metais. „Daugelio finansavimas sumažėjęs grėsmingai“, – sako jis.Europos lengvosios atletikos čempionate amžiaus grupėje iki 23 metų Lietuva iškovojo du medalius. Liepos 15–19 dienomis Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione vykusios varžybos buvo ypač palankios mūsų šalies sprinterėms.
2009-07-23

Sportinio ėjimo čempionai – B. Virbalytė ir M. Žiūkas

Alytuje vykusiame 35-ajame sportinio ėjimo festivalyje "Alytus-2009" Lietuvos čempionato aukso medalius 20 km distancijoje iškovojo Brigita Virbalytė ir Marius Žiūkas. B. Virbalytė distanciją įveikė per 1 val. 33 min. 52 sek. Antra finišavo Neringa Aidietytė. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 2 min. 18 sek. Trečiąją vietą užėmė Sonata Milušauskaitė (+2.54). M. Žiūkas nuotolį įveikė per 1 val. 26 min. 17 sek.
2009-06-13

Ėjikas Donatas Škarnulis varžybose Prancūzijoje iškovojo 7-ąją vietą

Sekmadienį Prancūzijoje vykusiose 8-osiose Europos sportinio ėjimo taurės varžybose Donatas Škarnulis 50 km distancijoje užėmė septintąją vietą. Tai aukščiausia Lietuvos ėjikų tokiose varžybose užimta vieta. D. Škarnulis nuotolį įveikė per 3 val. 53 min. 43 sek. Nugalėjo rusas Denisas Nižegorodovas - 3 val. 42 min. 47 sek. Iš 41 dalyvio finišą pasiekė 24. Jaunimo varžybose 10 km nuotolyje Genadijus Kozlovskis tarp 43 sportininkų užėmė 14-ąją vietą (44 min. 28 sek.
2009-05-24

50 km ėjimo varžybose T. Šuškevičius – 32-as, kiti du lietuviai nefinišavo

Vyrų 50 km sportinio ėjimo varžybų finale Tadas Šuškevičius sugaišo 4 val 02 min 45 sek ir užėmė 32 vietą. Kitas Lietuvos atstovas Donatas Škarnulis pasitraukė nuėjęs tik 30 km. Tuo metu jis buvo 49-oje vietoje. Blogiausiai sekėsi Dariui Škarnuliui, kuris buvo diskvalifikuotas jau po pirmųjų 10 km. Prieš olimpines žaidynes Donatui Škarnuliui buvo keltas tikslas užimti 8-16, Šuškevičiui ir Dariui Škarnuliui - 20-30 vietas.
2008-08-22

Lengvaatlečiai išsiaiškino, kas vyks į olimpiadą

Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, surengtas Kaune, ne vienam sportininkui tapo paskutine galimybe įrodyti savo vertę ir išsikovoti kelialapį į Pekino (Kinija) olimpines žaidynes, rašo pirmadienio "Lietuvos žinios". Ieties metikės Indrė Jakubaitytė ir Inga Stasiulonytė šiandien susikaus per papildomas varžybas. Tada ir paaiškės, kuri iš šių sportininkių su Lietuvos lengvaatlečių rinktine vyks į Pekino olimpines žaidynes.
2008-07-21

Kaune medalių dalybas pradėjo Lietuvos lengvaatlečiai

Penktadienį Kaune prasidėjo Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną dieną suaugusių varžybose išdalinta šešiolika medalių komplektų:     Moterys -60 m -1. Lina Grinčikaitė (Klaipėda)                   7.35 sek.