26-ą kartą Slovakijoje vykusių tarptautinių sportinio ėjimo varžybų "Dudinska patdesiatka" pagrindinėje 50 km rungtyje tarp 45 sportininkų iš 15 šalių puikiai pasirodė Donatas Škarnulis.

Lietuvos ėjikas 50 km nužingsniavo per 3 valandas 54 minutes ir 23 sekundes bei užėmė trečiąją vietą.

Nepaisant blogų oro sąlygų (lietaus ir stipraus priešinio vėjo) D. Škarnulis pagerino asmeninį rekordą ir įvykdė pasaulio čempionato Osakoje (Japonija) bei 2008 metų olimpinių žaidynių Pekine (Pekine) A normatyvą.

Vyrų 20 km distancijoje Tadas Šuškevičius buvo šeštas (1:25:26), Marius Žiūkas - vienuoliktas (1:28:47), Valerijus Grinko - septynioliktas (1:35:28), o Jurgita Meškauskienė tarp moterų - dešimta (1:41:29).

Tautvydas Žėkas tapo pirmuoju lietuviu šių varžybų nugalėtoju per visą istoriją. Jis laimėjo jaunimo 10 km rungtį (44:42). Šeštas finišavo Raimondas Grigas (47:56), vienuoliktas - Pavelas Veličko (49:38).

Bernadeta Juozaitytė tarp merginų tenkinosi šeštąja pozicija (52:05), o Bernadeta Buzaitė užėmė ketvirtąją vietą tarp jaunių, 5 km nuėjusi per 27 minutes ir 48 sekundes.