Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tautvydas žėkas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tautvydas žėkas“.

Po ekspertų pastabų, griežta prezidentės žinia lietuviams

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketina pateikti Baudžiamojo kodekso pataisas didinti baudas už visus nusikaltimus, o korupciniuose nusikaltimuose baudas susieti su žalos dydžiu, nusikaltėlių gauta nauda ar kyšio suma. „Baudos bus didinamos už visus nusikaltimus – keliama ir apatinė, ir viršutinė riba. Korupciniuose nusikaltimuose numatoma baudos dydį susieti su padaryta žala, gauta nauda ar kyšio dalyku“, – BNS pirmadienį sakė prezidentės patarėjas Tautvydas Žėkas.

Ėjikas V.Grinko Europos čempionate - 15-tas

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų 20 km sportinio ėjimo varžybose šeštadienį Lietuvos atstovas Valerijus Grinko užėmė 15-ąją vietą. 21-erių metų sportininkas distanciją įveikė per 1 val. 30 min. 38 sek. Nugalėjo ispanas Migelis Anchelis Lopesas (Miguel Angel Lopez, 1 val. 22 min. 23 sek.
2009-07-18

Sporto karalienė okupuoja Kauną

Šiandien Kaune prasideda įspūdinga sporto karaliene tituluojamos lengvosios atletikos šventė – Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionatas. Tiesa, šiandien vyks tik čempionato atidarymo iškilmės, teatralizuotas renginys „Lietuvos tūkstantmetis“. Į kovą dėl 44 medalių komplektų atletai stos rytoj. O pirmą kartą Lietuvoje rengiamos tokio aukšto lygio lengvosios atletikos pirmenybės finišuos sekmadienį. Kaune varžysis beveik 1000 lengvaatlečių iš 43 Europos šalių.
2009-07-15

Sportinio ėjimo čempionai – B. Virbalytė ir M. Žiūkas

Alytuje vykusiame 35-ajame sportinio ėjimo festivalyje "Alytus-2009" Lietuvos čempionato aukso medalius 20 km distancijoje iškovojo Brigita Virbalytė ir Marius Žiūkas. B. Virbalytė distanciją įveikė per 1 val. 33 min. 52 sek. Antra finišavo Neringa Aidietytė. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 2 min. 18 sek. Trečiąją vietą užėmė Sonata Milušauskaitė (+2.54). M. Žiūkas nuotolį įveikė per 1 val. 26 min. 17 sek.
2009-06-13

Kristina Saltanovič Europos taurės varžybose iškovojo bronzą!

Sekmadienį Prancūzijoje vykusiose 8-osiose Europos sportinio ėjimo taurės varžybose Kristina Saltanovič 20 km distancijoje užėmė trečiąją vietą. Tai pirmas Lietuvos ėjikų medalis, iškovotas tokiose varžybose per visą istoriją. K. Saltanovič nuotolį įveikė per 1 val. 34 min. 17 sek. Lengvaatletė iš Lietuvos nugalėtojai ispanei Marijai Vasko (Maria Vasco, 1:32.53) nusileido 1 min. 24 sek. Antroji vieta atiteko rusei Anisijai Kirdiapkinai - 1 val. 33 min. 28 sek.
2009-05-25

Europos ėjimo taurės varžybose lietuviai be medalių

Didžiojoje Britanijoje sekmadienį vykusiose VII-osiose Europos sportinio ėjimo taurės varžybose sėkmingiausiai iš lietuvių pasirodžiusi Sonata Milušauskaitė moterų 20 km distancijoje užėmė devynioliktąją vietą - 1 valanda 33 minutės bei 8 sekundės.
2007-05-21

Sėkmingi Lietuvos ėjikų startai varžybose Slovakijoje

26-ą kartą Slovakijoje vykusių tarptautinių sportinio ėjimo varžybų "Dudinska patdesiatka" pagrindinėje 50 km rungtyje tarp 45 sportininkų iš 15 šalių puikiai pasirodė Donatas Škarnulis. Lietuvos ėjikas 50 km nužingsniavo per 3 valandas 54 minutes ir 23 sekundes bei užėmė trečiąją vietą.