bernadeta juozaitytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bernadeta juozaitytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bernadeta juozaitytė“.

Lietuvaičių pergalės sportinio ėjimo varžybose Slovakijoje

Tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose Borsky Mikulaše (Slovakija) pergalės dvi sportininkės iš Birštono.Bernadeta Buzaitė jaunių 5 km distanciją nužingsniavo per 28 minutes ir 4 sekundes, aplenkusi serbę Milicą Radovanovič (28:13) bei slovakę Dagmar Urcikanovą (29:48).Moterų 10 km distancijoje pirmąją vietą užėmė Bernadeta Juozaitytė (53:34), antra finišavo slovakė Maria Czakova (55:02), o trečiąja pozicija tenkinosi kita varžybų šeimininkė Barbora Strnadova (55:56)....
2007-06-11

Sėkmingi Lietuvos ėjikų startai varžybose Slovakijoje

26-ą kartą Slovakijoje vykusių tarptautinių sportinio ėjimo varžybų "Dudinska patdesiatka" pagrindinėje 50 km rungtyje tarp 45 sportininkų iš 15 šalių puikiai pasirodė Donatas Škarnulis. Lietuvos ėjikas 50 km nužingsniavo per 3 valandas 54 minutes ir 23 sekundes bei užėmė trečiąją vietą.